Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Engine Systems Fault
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Mon May 06, 2013 7:58 pm    Post subject: Reply with quote

Marekskk: Tak s tím musím souhlasit.
Kromě teda toho vykradení auta. Tam je celkem fuk, jaká je to značka.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Fordeda



Joined: 03 Apr 2012
Posts: 193
Location: Vysočina

PostPosted: Tue May 07, 2013 5:12 am    Post subject: Reply with quote

Marekskk: jenže každý se nechová přesně podle tvého návodu a není na tom nic závadného.
_________________
Fusion + 1.6 schwarze Katze
Back to top
View user's profile Send private message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Wed Dec 11, 2013 3:00 pm    Post subject: Reply with quote

Dobrý den. Protože toto je téma o nenstartování, přidám se.
Včera jsem ráno odvezl manželku do práce. Mě čekala Doctor toure. Stavil jsem se doma pro felčarské papíry, otočím klíčkem - NIC. Všechny kontrolky svítí a navíc bliká červené světélko imobilizeru. Znovu, nic, ani cvak. Jen stropní světlo zhaslo. Vyndám klíček, přemýšlím co teď. Zamrdlal jsem volantem, zasunu klíček a normálně jsem nastartoval. Od té doby to zase startuje bez problémů. Nic mi to nenapsalo, nebo jsem si ničeho nevšiml. Ale asi to bude tím, že nemám PP.
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
matushid



Joined: 03 Apr 2013
Posts: 5

PostPosted: Thu Feb 06, 2014 11:04 am    Post subject: Reply with quote

Problem s hlaskou Engine System Fault (oranzova ikona) sa znova objavil zhruba po roku. Vychadza mi to tak, ze ma na to vplyv teplota/vlhkost vzduchu. Po opatovnom nastartovani sice hlaska zmizne, ale aj tak to vrta v hlave. Nasiel som na webe clanok, kde borec vycistil MAP senzor (senzor na meranie tlaku v sacom potrubi) a pomohlo to. Skusal to uz niekto?

http://www.team-bhp.com/forum/technical-stuff/130980-diy-fix-ford-fusion-fiesta-1-6l-check-engine-light-issue.html
_________________
Fusion 1.6 Duratec / 2008
Back to top
View user's profile Send private message
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Thu Feb 06, 2014 5:39 pm    Post subject: Reply with quote

Se snímačem tlaku v sacím potrubí jsem měl problém u citrouše xara,projevovalo se to různýma otáčkama motoru,třeba jsem přijel a šel jsem otevřít garáž a najednou jako když v autě někdo sedí a šlape na plyn Laughing jindy zase jsem vyřadil rychlost s kopce a motor chcípnul,jenom podotknu že dole pod kopcem je prudká zatáčka a přestal fungovat posilovač tak stuhnul nečekaně volant,takový adrenalin no Laughing Kontrolka poruchy se rosvítila až po čtyřech měsících jezdění,zajel jsem ke svému mechnikovi a hned mu to napsalo chybu tohoto čidla tam je bosch za cca 2000kč,on ho nejdříve vyndal že ho vyčistí,postříkal ho nějakým sprejem a řekl v žádným případě ho nesmíš čistit pistolí-vzduchem,uvnitř čidla je hodně ale hodně citlivá membrána a tu tím vzduchem protrhneš a když neprotrhneš tak ji ten vzduch natáhne či co,že je nakalibrovaná na atmosferický tlak,takže použít jen ten čistič a hadr,tak na to jsem chtěl upozornit-žádný profoukávání !!!!!
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
matushid



Joined: 03 Apr 2013
Posts: 5

PostPosted: Mon Feb 10, 2014 9:42 am    Post subject: Reply with quote

Dakujem za upozornenie s tou membranou. Asi pockam na diagnostiku a potom sa uvidi. Odvtedy sa chyba neobjavila, tak stale neviem co na to vplyva.
_________________
Fusion 1.6 Duratec / 2008
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group