Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ŤUKES
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Karoseria, lakovanie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dzane



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 45
Location: bratislava

PostPosted: Fri Apr 06, 2007 12:56 pm    Post subject: ŤUKES Reply with quote

musim sa pochvaliť akurat som ťukol svoj kvaazi novy fofu......kua asi som sa citil pri parkovani v tesku a poradne som sa nepozeral iba v spetakoch a bum.....zamnou bol stlllpik teda nostny betonovy stlp.co nevem jak som prehliadol.....aj pokrčeny plech....nasere...ale aspon skusenost.....a teraz sviatky tak ani sa nevem dovolať na čislo co mi dali na asistencnej sluzbe.....pri nahlaseni poistnej udalosti....tak snad sa tam dovolam.....zaribil som si 5000sk......kuuurdde

inak nasrany som tam behal ale ukludnilo ma to že nejsom sam debil lebo vsetky ostatne stlpiky boli tiez dobite z každej strany.......
prajem vela stastnych kilometrou bez takychto komplikaciii......
Back to top
View user's profile Send private message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Fri Apr 06, 2007 1:36 pm    Post subject: Reply with quote

uff, to je mi luto Sad

Ak ta to potesi, ja som bol povysavat auto a presiel som si lampu pod auto. Uplne som ju zramoval. Kupim v utorok novu, ale klasika. Clovek chce usetrit 10Sk za vysavanie na pumpe a urobi si skodu za 150sk. Aby to.
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Fri Apr 06, 2007 5:47 pm    Post subject: Reply with quote

skopiroval som to sem ...

dzane wrote:
ja som zas chcel potešiť babku tak som ju zobral na velkonočne nakupy(ved slušny vnúčik a hop a stalo sa)...samozrejme ju za to neviniim....ale ona ma potešila ked mi povedala že som už konečne šofer.....dva roky nechapala že som este nič netukol.....heh

ale inak ta česka poistovna tak to je tiež kocurkovo......aby som vybavil ťukes som volal tri čisla co ma kazde poslalo na ine čislo a na ne sa nedalo dovolat a na tom poslednom čo som sa dovolal mi povedali iba tolko že to mam ist nahlasiť na pobočku.......tak to som vedel aj na začiatku...som si myslel že rovno dohodnem niakeho típka čo sa mi na to pozrie.......ale nech.....

_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dzane



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 45
Location: bratislava

PostPosted: Mon Apr 09, 2007 12:49 pm    Post subject: Reply with quote

A PAR FOTECEK ZE JAK TO VYZJERA


Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Tue Apr 10, 2007 6:45 am    Post subject: Reply with quote

uf, vyzera to horsie ako som cakal Shocked
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Wed Sep 19, 2007 5:48 pm    Post subject: skvele tazne zarizeni Reply with quote

Tak takovouhle "paradu" jsem dnes mohl mit take, ale zezadu. Pri stani na krizovatce na semaforu jsem uslysel bouchnuti a auto poskocilo dopredu. Muj spolujezdec (otec) si naivne myslel, ze jsem nevyradil rychlost a pustil spojku - nejsem preci zacatecnik Laughing Mrknu do zrcartka a vidim, za mnou Felicia a v ni mlady parecek. To by nebylo nic divneho, kdyby nestala nejak blizko. Vystoupim se podivat ven a z feldy leze mlada "pipina" a rika "sorry, svitilo mne do oci slunko". Kouknu na svoje auto, vidim v pohode, jen na plastové krytce u tazneho zarizeni takovy maly dulek. Na felde taky nic, tak jsem jel pryc a rikal si "mela sis ty kravo rozbit aspon naraznik". Jeste, ze mam tazne pevne a ne oddelavaci, jinak by byl zadni naraznik napulky. Takze vrele doporucuju dat si pevne tazne zarizeni, at si ti vzadu aspon trochu uzijou Twisted Evil
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Wed Sep 19, 2007 7:41 pm    Post subject: Reply with quote

no na slovensku je pevne tazne zariadenie zakazane, takze nehrozi. To ze nebola ziadna skoda gratulujem Smile keby to tak vzdy dopadlo.
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
alcap



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 22
Location: Praha

PostPosted: Wed Sep 19, 2007 11:15 pm    Post subject: Reply with quote

Myslim ze co se "tuningu" tyce, zatim asi vedu ja Smile. Ale dobre to dopadlo, jen kosmetika (a chudak pojistovna) - uz je zas jak novy.


_________________
FoFu Ebony Champion 1.4 Duratec
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Thu Sep 20, 2007 9:07 am    Post subject: Reply with quote

ajajaaaaaj, to ale vyzera
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Mon Sep 24, 2007 5:42 pm    Post subject: Re: skvele tazne zarizeni Reply with quote

scorsese wrote:
Tak takovouhle "paradu" jsem dnes mohl mit take, ale zezadu. Pri stani na krizovatce na semaforu jsem uslysel bouchnuti a auto poskocilo dopredu. Muj spolujezdec (otec) si naivne myslel, ze jsem nevyradil rychlost a pustil spojku - nejsem preci zacatecnik Laughing Mrknu do zrcartka a vidim, za mnou Felicia a v ni mlady parecek. To by nebylo nic divneho, kdyby nestala nejak blizko. Vystoupim se podivat ven a z feldy leze mlada "pipina" a rika "sorry, svitilo mne do oci slunko". Kouknu na svoje auto, vidim v pohode, jen na plastové krytce u tazneho zarizeni takovy maly dulek. Na felde taky nic, tak jsem jel pryc a rikal si "mela sis ty kravo rozbit aspon naraznik". Jeste, ze mam tazne pevne a ne oddelavaci, jinak by byl zadni naraznik napulky. Takze vrele doporucuju dat si pevne tazne zarizeni, at si ti vzadu aspon trochu uzijou Twisted Evil


Ako pisal Dulius ak mas dokonca tazne ktore mozes sklopit a nesklopis tak ta zato policajti riadne pokefuju a mozno ti daju aj 50 % vinu.

Inak mne sa raz stalo ze som pri vychadzani od Tesca smer na mier stal za jednym expertom co sa pohol ja som sa pozrel do lava a uz som sa nepozrel spat a na poslednu chvilu som zabrzdil. Odniesla si to len znacka nic strasne vyklepal som a pohoha Smile Chlapik si asi tiez nevsimol ze som ho tukol len jeho zena. Inak tam je dost casto tukes.
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Mon Sep 24, 2007 7:31 pm    Post subject: Re: skvele tazne zarizeni Reply with quote

Ještě doplním, že po nárazu zezadu do nedemontovaného tažného zařízení to poměrně často místo rozbitého nárazníku končí srolovanou podlahou kufru s následným rovnáním auta na stolici. Není výjimkou že po takovém tukanci zadní boční dveře tak nějak přestanou lícovat se zbytkem karoserie. Protoře tažné zařízené přenese náraz mnohem dál do karoserie.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dzane



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 45
Location: bratislava

PostPosted: Sat Oct 06, 2007 7:28 pm    Post subject: Reply with quote

juuj vyzera to velmi zle.....
posielam zlatu fotecku....z mojho mobilu.......a nejsom to ja.....hehe

Back to top
View user's profile Send private message
majlou.x



Joined: 08 Mar 2008
Posts: 102
Location: Vysočina okr. Jihlava

PostPosted: Sat Mar 15, 2008 12:21 pm    Post subject: Reply with quote

dzane wrote:
A PAR FOTECEK ZE JAK TO VYZJERA




Hlavně že to nedopadlo hůř...stane se...já to čekám takhle taky..mám ted sice ještě menší a kratší auto ibizu 1.9 SDi ,ale za měsíc a půl budu mít FoFu.
Tak sem zvědavej,kde to ťuknu já...
Ještě se zeptám.
Tohle je ta barva Blazer Blue ta základní??
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
KK



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 134

PostPosted: Sat Mar 15, 2008 1:54 pm    Post subject: Reply with quote

Hm,taky jsem měl dobrý týden. V neděli jsem se otáčel u lesa a nějak se mi schoval do mrtvého bodu strom. Věděl jsem že tam je, ale myslel jsem si že dále. No tak to vzadu zakřupalo. Zadní nárazník je celý, ale má nějaké mezery podle blatníku. Všiml jsem si, že ty slavné plastové příchytky jsou z toho nějaké nemocné. Tak až bude tepleji se budu na to muset podívat.
No a druhý den večer si to šinu domů svých obvyklých 110 a těsně za zatáčkou mi vlezly do cesty 2 srnky. Ještě že to auto má tak dobré brzdy. Hodně jsem toho ubrzdil ( ESP a EBD je fakt paráda ) a taky se i vyhnul - aspoň jedné z nich. Bohužel jednu ze srn jsem nabral pod levé přední kolo, protože se zastavila a já počítal s tím že poběží. To jsem už nestihnul vybrat. Byla celá na kaši,vůbec nic z ní nezůstalo. Prošla ještě pod zadní kolo a byla rozervaná jak cár hadru. Na autě kromě upadlého černého plastu u mlhovky ( nasadil jsem zpět ) se vůbec nic nestalo.
No a jak se říká do třetice .... , tak za další dva dny ráno šutr do okna. Přesně do toho nejpitomějšího místa - před oči. Zajel jsem do servisu a nechal jsem to zalít nějakým přípravkem. Je tam z toho jen malá tečka - cca 2 mm a takový malý proužeček kam se to asi nedostalo a neslepilo okno zpět - možná se tam dostalo i vlhko, bylo trochu mlhavo. Tak nevím. Přes tohle se už dá koukat tak to ještě chvíli nechám, za pár dní vyjedou silničáři na opravy a počítám s tím že přiletí další šutr. Silničáři středočeského kraje mají tu vlastnost že po sobě nechají nejen hrbaté silnice, ale i pěkné hromady bordelu kde se jim zamane. Takže o šutry na jaře nouze nikdy není.
_________________
KK
nyní C-MAX 1,6 Tdci GEN-X - 5/2010 - metalická šedá sea
a ještě stále dál Fusion - nyní Cukáček 1,4 Tdci Trend - 8/06 - Stříbrná Mondust
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Sat Mar 15, 2008 3:10 pm    Post subject: Reply with quote

KK: no, ked sa dari, tak sa dari Confused
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Karoseria, lakovanie All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
Page 1 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group