Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

skusenosti so servisom
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Mon May 07, 2007 7:11 am    Post subject: skusenosti so servisom Reply with quote

servis euromotor BB: hodnotim na 9b

Prijali ma v poho, slusny atd. Najprv sa spytovali ci je v zaruke, potom ze kde som kupoval auto a nakoniec "asi" rezignovane zacali riesit vec. Zobrali mi auto, poslali ma sadnut si do bufetu s priejmnou obsluhou a TV kde nam akurat kanada napraskala kozuch v hokeji. Priblizne po jednej tretine som siel auto vyskusat a bolo vporiadku. *klop klop*
(tot moja druha skusenosti, prva bola vymena pneumatik. Okrem ceny vsetky ok, a bol mohol som sa ist dokonca mrknut na chvylu na zdvyhnute auto Razz )
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
dzane



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 45
Location: bratislava

PostPosted: Sun May 13, 2007 12:58 pm    Post subject: Reply with quote

ja som dal zas tukes....to som spominal v ostatnom fore.....dal som do servisu....mesiac to tam trcalo.....po 2 tizdnoch som im tam volal denno denne....a az teraz som ho dostal.....cena keby som nemal havarijnu tak by bola 66 641 za taku ootinu.....chapem ze sa oni nabaluju na poistovni ale aj tak som to zaplatil lebo som uz surne potreboval auto.... a teraz sa len modlim aby mi to poistovna preplatila....bojim sa lebo kamarat pravnik mi vravel ze kazde tretie trstne oznamenie je na niaku poistovnu ohladom havariek....ale aj tak som nespokojni s fordservisom.....dokonca som mal stresi ci mi tam neco nepomenia.....ale to mi hrabalo...mesiac bez fofu.....teraz jazdim jak posrany lebo si nemozem dovolit byt bez auta....tento mesiac bol premna punkovy....ale prezil som
Back to top
View user's profile Send private message
ivoivo



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 17
Location: zm

PostPosted: Tue May 15, 2007 4:43 pm    Post subject: servis kapota Reply with quote

nedala sa otvorit kapota siel som okolo tak som sa zastavil povedali ze to bude trvat dve hodiny ze ma musia objednat a nemozu to spravit na pockanie to bol jeden primaci technik,ked som prisiel nadohodnuti termin tak ini technik povedal ze tonic nie je ze sa to bezne stava na fus staci premazat zamok kapoty praca trvala 10 minut. ford nitra
_________________
1,4 tdci Strieborna Mondust 12/2006
Back to top
View user's profile Send private message
vls



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 637
Location: Martin

PostPosted: Fri Aug 17, 2007 10:42 am    Post subject: Re: servis kapota Reply with quote

[quote="ivoivo"]nedala sa otvorit kapota siel som okolo tak som sa zastavil povedali ze to bude trvat dve hodiny ze ma musia objednat a nemozu to spravit na pockanie to bol jeden primaci technik,ked som prisiel nadohodnuti termin tak ini technik povedal ze tonic nie je ze sa to bezne stava na fus staci premazat zamok kapoty praca trvala 10 minut. ford nitra[/quote]

z nicoho nic nesla otvorit kapota ani mne Evil or Very Mad
precital som tento prispevok a vliezol som pod voz - nemusi ist ani na zdvihak, staci vyliezt na dve dosky 5 cm ak nemas velke brucho - to akoze machrujem, ze ja nemam, ale fakt je, ze klamem. potom dociahnes na zamok odspodu popri chladici, potiahnes to, co by malo potiahnut lanko - gynekologicky chvat ale da sa. otvoris, premazes tiahla a bowden a funguje to. Twisted Evil
ozaj na 10 minut roboty.
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Aug 17, 2007 1:37 pm    Post subject: Reply with quote

Ford Szilcar Kosice:

celkova spokojnost. 1.serv. prehliadka bola spojena s vymenou zadneho naraznika, vsetko trvalo ani nie 3 dni (a bolo by to kratsie, len sa tam musela riesit aj havarijna poistka, ale slo to lahko) a este mi aj kapotu vylestili Smile takze som spokojny.
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ivoivo



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 17
Location: zm

PostPosted: Sun Nov 18, 2007 11:09 am    Post subject: zarucna prehliadka Reply with quote

Neviem ci len ja mam smolu alebo vymenit servis Question
Objednal som sa na servisnu prehliadku po 20000 km v NI
+mali vymenit zamok v pravych zadnych dverach pretoze ked na ne svietilo slnko tvarili sa ako nezavrete
objednany som bol na 12:30 auto som pristavil na cas,technik povedal ze
najneskorsie o15:00 bude hotove. kedze servis je trochu od mesta tak som sa rozhodol ze pockam v servise.
auto potom este hodinu stalo na parkovisku. okolo 16 hod som sa bol spytat ci je nejaky problem ked ho este nemam hotove,technik povedal ze za je spatny pristup ktomu zamku ale ze touz bude hotove.
hotove to bolo o 17:15 Rolling Eyes dostal som kluce zaplatil 4376 Sk a siel som do auta.otvorim kapotu skontrolujem si olej. je ok.pozriem zadne dvere a tapacirung odskereny na 3 cm. tak to ma vytocilo. nechapem ako moze mechanik takto odflaknut svoju pracu ked sa stym hral 3 hodiny.siel som za technikom auto spatky do dielne trvalo to 5 minut abolo to v poriadku plast len nebol poriadne nasadeny. a este ked som cakal na tie dvere tak pozeram do fakt. a namiesto 3,8 l oleja nauctuval 4,2 l.este 4 l
chapem ale 4,2 ked navymenu treba 3,8 tak sa pytam technik hned zobral fa zrusil ju a vystavil druhu na 3,8 l s tym ze sa asi skladnik pomylil
dostal som naspet 170 Sk.
_________________
1,4 tdci Strieborna Mondust 12/2006
Back to top
View user's profile Send private message
Matrix



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 56

PostPosted: Sun Nov 18, 2007 1:33 pm    Post subject: Re: zarucna prehliadka Reply with quote

ivoivo wrote:



To vis Ford.
_________________
Matrix
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sun Nov 18, 2007 2:38 pm    Post subject: Re: zarucna prehliadka Reply with quote

Matrix wrote:
ivoivo wrote:



To vis Ford.

takze my ostatni, ktori sme spokojni nemame Ford?
matrix, ty chodis na tento web uz len s prepacenim podjebovat?
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
xxnobodyxx



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 298

PostPosted: Sun Nov 18, 2007 8:34 pm    Post subject: Reply with quote

mne na prehliadke prevalili dvere a tvarili sa ze oni nic....aj to je Ford
_________________
1,6 16V 08/2005
Radio- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-radio
Interier- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-interier
Rozne- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-rozne/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Mon Nov 19, 2007 9:15 pm    Post subject: Reply with quote

Nuz mne konci zaruka 1.12.07 tak od teraz do ford servisu pojdem iba z nudze. Neboli zly, ale proste im neverim co sa tyka vymeny oleja a filtrov. Tak budem chodit tam komu verim.
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
Peris



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 43
Location: BE - CZ

PostPosted: Tue Nov 20, 2007 10:38 am    Post subject: Reply with quote

icask wrote:
Nuz mne konci zaruka 1.12.07 tak od teraz do ford servisu pojdem iba z nudze. Neboli zly, ale proste im neverim co sa tyka vymeny oleja a filtrov. Tak budem chodit tam komu verim.


Vy si na SR nemuzete dokoupit dalsi 1 nebo 2 roky zaruky?
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Nov 20, 2007 10:40 am    Post subject: Reply with quote

Peris wrote:
icask wrote:
Nuz mne konci zaruka 1.12.07 tak od teraz do ford servisu pojdem iba z nudze. Neboli zly, ale proste im neverim co sa tyka vymeny oleja a filtrov. Tak budem chodit tam komu verim.


Vy si na SR nemuzete dokoupit dalsi 1 nebo 2 roky zaruky?

co takto si to precitat? Cool
http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=434

je to par cm nizsie pod tymto topicom ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Peris



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 43
Location: BE - CZ

PostPosted: Tue Nov 20, 2007 10:46 am    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
Peris wrote:
icask wrote:
Nuz mne konci zaruka 1.12.07 tak od teraz do ford servisu pojdem iba z nudze. Neboli zly, ale proste im neverim co sa tyka vymeny oleja a filtrov. Tak budem chodit tam komu verim.


Vy si na SR nemuzete dokoupit dalsi 1 nebo 2 roky zaruky?

co takto si to precitat? Cool
http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=434

je to par cm nizsie pod tymto topicom ...


Sem tam jeste nedosel. Uz uz uz jsem byl natesenej neco napsat. Smile
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Ebony 09/2007
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Nov 20, 2007 12:05 pm    Post subject: Reply with quote

Peris wrote:

Sem tam jeste nedosel. Uz uz uz jsem byl natesenej neco napsat. Smile

rozumiem Smile .. tak si to tu uzi Razz
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Thu Jan 10, 2008 3:39 pm    Post subject: Reply with quote

Prosim zacnite sem davat skusenosti so servismi. Netreba siahodlhe romany iba kde ako rychlo a ci dobre a spokojne. Velmi sa nam vsetkym tieto info zidu. Aby som si mohol napr ja vybrat ci pojdem do servisu v BA alebo do KE. Pripadne mne to stoji za to ist aj do TT.

Dakujem
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Page 1 of 11

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group