Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Oplatí sa? Poraďte.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
rebel55



Joined: 04 Jan 2012
Posts: 17
Location: Banská Bystrica

PostPosted: Mon Feb 20, 2012 9:55 pm    Post subject: Reply with quote

Tak ten Fusion strieborny co je uplne hore za tych 4650 ci kolko...cista dovozenka zo stiahnutymi km a 100 percent aj po buracke... pocul som uz viac hlasov na ten autobazar BEST AUTO -je znamy tym ze dovaza burane auta a stahuje km......

Ak zhanas Fusion tak uz viac ako mesiac mam v sekcii inzerat na moj Fusion TDCi, ma original 65000 km,na Slovensku kupeny,neburany. Cisty a vyborny stav.

http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=3038664


Last edited by rebel55 on Tue Feb 21, 2012 2:35 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Robbert



Joined: 19 Jun 2009
Posts: 431
Location: Brno venkov

PostPosted: Tue Feb 21, 2012 7:41 am    Post subject: Reply with quote

Všichni ostatní podvádějí jen já ne... Kup si moje auto atd... Prostě obchodník... Admine, nechceš ten příspěvek úplně smazat???
_________________
FORD Mondeo Kombi Titanium, TDCi 103 kw, r.v. 2009, Panter Black
FORD Fusion 1,4 Comfort, r.v. 2009, Panther Black
---------------------
EX:Ford Mondeo 2,0 TDDi Mk. III,2002,
Škoda Superb 1,9 TDi, 2003
Back to top
View user's profile Send private message
rebel55



Joined: 04 Jan 2012
Posts: 17
Location: Banská Bystrica

PostPosted: Tue Feb 21, 2012 2:32 pm    Post subject: Reply with quote

Robbert wrote:
Všichni ostatní podvádějí jen já ne... Kup si moje auto atd... Prostě obchodník... Admine, nechceš ten příspěvek úplně smazat???


.
počuj Rympálek ja som napisal uplnu pravdu,o čo ti ide? keby si trosku poznal situaciu s bazarmi na Slovensku /čo nepoznáš / tak by si dobre vedel že ten autobazar BEST AUTO je znamy tym ze vozi auta po buračke,mimochodom ten strieborny Fusion tam nie je 2 mesiace ,ten je tam od dobreho aprila 2011......ono si stači trošku všímať a nepozerať len na cenu,to čo sa predáva najlacnejšie...keby to auto bolo v dobrom stave tak už dáááááávno je predane.Fusik z dovozu bez servisnej knižky zo 63 000 km?????? a to kto ma tomu akože uverit? dovozenky Fusiky maju standardne nad 150 000 /rocniky 2008/, keby mal ten strieborny Fusik aj servisku zo záznamami od Fordu potom by som uveril ze ma 63 000 km....a čo tá fúga pod lavym prednym svetlom a zalicovanie blatniku.....ani by som nechcel vidiet ake hodnoty by mi nameralo keby som ho obehol z lakomerom....volant odrety .ani by som sa nečudoval keby to bol nejaky vytopenec ...som si myslel ze sme tu na Fusion fore kde sa budu ludia aj trosku vyznat ....či? Ved to su zakladne veci ktore si musi kazdy uplny amater všimnut.

Chapik tu zhanal Fusion tak som mu ponukol moj, je na tom niečo strašne? Ja ho predsa nenutim čo ma kupit,je to len ponuka,ale keby bolo na mne tak ja osobne by som ten striebony ani neoštal.Asi tak..a pokial ma s tym admin nejaky osobny problem tak nech kludne tento koment zmaže
Back to top
View user's profile Send private message
revrox



Joined: 31 Jan 2012
Posts: 64

PostPosted: Tue Feb 21, 2012 8:45 pm    Post subject: Reply with quote

rebel55 wrote:
Robbert wrote:
Všichni ostatní podvádějí jen já ne... Kup si moje auto atd... Prostě obchodník... Admine, nechceš ten příspěvek úplně smazat???


.
počuj Rympálek ja som napisal uplnu pravdu,o čo ti ide? keby si trosku poznal situaciu s bazarmi na Slovensku /čo nepoznáš / tak by si dobre vedel že ten autobazar BEST AUTO je znamy tym ze vozi auta po buračke,mimochodom ten strieborny Fusion tam nie je 2 mesiace ,ten je tam od dobreho aprila 2011......ono si stači trošku všímať a nepozerať len na cenu,to čo sa predáva najlacnejšie...keby to auto bolo v dobrom stave tak už dáááááávno je predane.Fusik z dovozu bez servisnej knižky zo 63 000 km?????? a to kto ma tomu akože uverit? dovozenky Fusiky maju standardne nad 150 000 /rocniky 2008/, keby mal ten strieborny Fusik aj servisku zo záznamami od Fordu potom by som uveril ze ma 63 000 km....a čo tá fúga pod lavym prednym svetlom a zalicovanie blatniku.....ani by som nechcel vidiet ake hodnoty by mi nameralo keby som ho obehol z lakomerom....volant odrety .ani by som sa nečudoval keby to bol nejaky vytopenec ...som si myslel ze sme tu na Fusion fore kde sa budu ludia aj trosku vyznat ....či? Ved to su zakladne veci ktore si musi kazdy uplny amater všimnut.

Chapik tu zhanal Fusion tak som mu ponukol moj, je na tom niečo strašne? Ja ho predsa nenutim čo ma kupit,je to len ponuka,ale keby bolo na mne tak ja osobne by som ten striebony ani neoštal.Asi tak..a pokial ma s tym admin nejaky osobny problem tak nech kludne tento koment zmaže



Počúvaj Rebel, nerieš tu tvoje problémy s tým že nemôžeš predať svoj Fusion, ak by mal záujem už za ti dávno ozve. A po druhé ty si nie jaky macher keď vieš určiť KM z fotky Surprised A tiež neznamená že každé dovezené auto musí byť vrak. Keď ma najazdených 63 000 km v Nemecku je určite v lepšom stave ako keby to mal najazdene na rozbitých Slovenských cestách. A nemyslím si že by teraz len tak kúpil auto bez overenia KM, laku a tech. stavu. A nevybral si si vhodný čas na predaj Fusionu keď je novy síce benzín za 9000 v lepšej výbave ako maš ty a väčšina čo chce Fusion si kúpi taký za 4000 a nie za tych tvojich 7000 aj keď to je disel. Viem že každý chce dobre predať auto ale budeš to mať ťažké. V bazáre dostaneš max. 5500 alebo budeš dúfať že sa niekto chuti. A keď každý deň obnovíš inzerát neznamená že je nový!!!
_________________
Ford Fusion 1.6 Duratec Comfort plus, Colorado red 2008
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Tue Feb 21, 2012 9:01 pm    Post subject: Reply with quote

rebel55 wrote:
Robbert wrote:
Všichni ostatní podvádějí jen já ne... Kup si moje auto atd... Prostě obchodník... Admine, nechceš ten příspěvek úplně smazat???


.
počuj Rympálek ja som napisal uplnu pravdu,o čo ti ide?


Promin, ale nezavazně na tom co napsal Robbert (to jsem četl až potom) mě uplně to samé napadlo, jak sem si četl ten tvůj příspěvek..pro příště by to stačilo napsat aspon trochu jinak, aby to tak nevyznělo Wink

BTW: A za 170 tis. bych dneska Fusiona určitě nekoupil..at už to je diesel nebo ne Rolling Eyes

revrox wrote:
A keď každý den obnovíš inzerát neznamená že je nový!!!


Laughing Tak to by mě ani nenapadlo..ale když jsem se na to podíval Very Happy
Příspěvek vložený: Po únor 20, 2012 10:55 pm - inzerát vložený: 21.02.2012 14:12:57
A pak kdo tu je podvodník..to ti trošku nevyšlo Razz
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
rebel55



Joined: 04 Jan 2012
Posts: 17
Location: Banská Bystrica

PostPosted: Tue Feb 21, 2012 9:43 pm    Post subject: Reply with quote

revrox wrote:
rebel55 wrote:
Robbert wrote:
Všichni ostatní podvádějí jen já ne... Kup si moje auto atd... Prostě obchodník... Admine, nechceš ten příspěvek úplně smazat???


.
počuj Rympálek ja som napisal uplnu pravdu,o čo ti ide? keby si trosku poznal situaciu s bazarmi na Slovensku /čo nepoznáš / tak by si dobre vedel že ten autobazar BEST AUTO je znamy tym ze vozi auta po buračke,mimochodom ten strieborny Fusion tam nie je 2 mesiace ,ten je tam od dobreho aprila 2011......ono si stači trošku všímať a nepozerať len na cenu,to čo sa predáva najlacnejšie...keby to auto bolo v dobrom stave tak už dáááááávno je predane.Fusik z dovozu bez servisnej knižky zo 63 000 km?????? a to kto ma tomu akože uverit? dovozenky Fusiky maju standardne nad 150 000 /rocniky 2008/, keby mal ten strieborny Fusik aj servisku zo záznamami od Fordu potom by som uveril ze ma 63 000 km....a čo tá fúga pod lavym prednym svetlom a zalicovanie blatniku.....ani by som nechcel vidiet ake hodnoty by mi nameralo keby som ho obehol z lakomerom....volant odrety .ani by som sa nečudoval keby to bol nejaky vytopenec ...som si myslel ze sme tu na Fusion fore kde sa budu ludia aj trosku vyznat ....či? Ved to su zakladne veci ktore si musi kazdy uplny amater všimnut.

Chapik tu zhanal Fusion tak som mu ponukol moj, je na tom niečo strašne? Ja ho predsa nenutim čo ma kupit,je to len ponuka,ale keby bolo na mne tak ja osobne by som ten striebony ani neoštal.Asi tak..a pokial ma s tym admin nejaky osobny problem tak nech kludne tento koment zmaže



Počúvaj Rebel, nerieš tu tvoje problémy s tým že nemôžeš predať svoj Fusion, ak by mal záujem už za ti dávno ozve. A po druhé ty si nie jaky macher keď vieš určiť KM z fotky Surprised A tiež neznamená že každé dovezené auto musí byť vrak. Keď ma najazdených 63 000 km v Nemecku je určite v lepšom stave ako keby to mal najazdene na rozbitých Slovenských cestách. A nemyslím si že by teraz len tak kúpil auto bez overenia KM, laku a tech. stavu. A nevybral si si vhodný čas na predaj Fusionu keď je novy síce benzín za 9000 v lepšej výbave ako maš ty a väčšina čo chce Fusion si kúpi taký za 4000 a nie za tych tvojich 7000 aj keď to je disel. Viem že každý chce dobre predať auto ale budeš to mať ťažké. V bazáre dostaneš max. 5500 alebo budeš dúfať že sa niekto chuti. A keď každý deň obnovíš inzerát neznamená že je nový!!!


Revrox musim ta kus sklamat ale že mam inzerat asi 1 mesiac aj 2 tyzdne na webe este neznamena že o Fusion nie je zaujem...problem nemam žiadny....odozvy na Fusika su vynikajuce volalo nan minimalne 15 ludi a prislo raz tolko mailov.Mal som už zopar aut ale nikdy som nemal taku odozvu ked som nejake z nich predaval ako pri tomto Fusione.Problem sa ma niekde inde,januar a februar nie je dobry mesiac na predaj auta,Vecne bolo nakydane snehu,kalamita a zaujemca sa nemal ku mne ako dostat .Navyse mna predaj nesuri kedze sa aj vozit potrebujem a to hlavne lacno,takze nemam ziadny dovod ist pod cenu.Cena je adekvatna vzhladom k poctu km a servisu.Co som chcel hlavne povedat -nemozes tu porovnavat ze novy Fusion stoji 9000. Ano stoji ale benzin...je kus rozdiel benzin a diesel.Nemyslis? Diezel v takej vybave ako predavam stal v r.2007 cez 470 000 sk, benzin myslim 390 000 alebo tak nejak,nech ma niekto opravi ak sa mylim. To je hlavne o spotrebe a uspore ,v dnešnej dobe prave idu skor diesle.To je sucasny trend a aj bude v budúcnosti. Predaj benzinakov prudko poklesol,nesleduješ situaciu? kto bude krmit v dnesnej dobe benzin? Takisto nemozes porovnavat dovozenku a auto kupovane na Slovensku s jasnym servisom...dovozenka bude mat VZDY mensiu cenu.Je vsak komplikovane zistit kolko malo auto skutocnych km,kedže skoro kazdy handler stahuje km .nevies co s autom bolo robene lebo ak nema jasny Ford servis,tak predajca si može navymýšlat hocičo...skutocny stav nikdy nezistis...ten strieborny Fusion je tam už tak nesmierne dlho že neverim ze by tam bolo všetko ok.....už ho určite pozeralo vela ludi. Navyse dobry Fusik si drži cenu nad 6500 eur aj v zahranici...staci popozerat zahranicne weby. Mne je v podstate jedno co si kto kupi, len by som sa tomu bazaru radsej vyhol.To uz radsej kupit od povodneho majitela,nie z bazaru.


Last edited by rebel55 on Tue Feb 21, 2012 10:03 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
rebel55



Joined: 04 Jan 2012
Posts: 17
Location: Banská Bystrica

PostPosted: Tue Feb 21, 2012 9:58 pm    Post subject: Reply with quote

Ivašek a spol. wrote:
Laughing Tak to by mě ani nenapadlo..ale když jsem se na to podíval Very Happy
Příspěvek vložený: Po únor 20, 2012 10:55 pm - inzerát vložený: 21.02.2012 14:12:57
A pak kdo tu je podvodník..to ti trošku nevyšlo Razz




for Ivasek: inzerat som dnes doplnal o text...tak aky problem? samozrejme ze sa tym padom prepisal aj cas a datum
Back to top
View user's profile Send private message
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Wed Feb 22, 2012 5:44 am    Post subject: Reply with quote

Bez ohľadu nato čo tu vy riešite, pre objektívnosť by ste mali vedieť, že nový Fusion sa už v SR nepredáva. Stačí si pozrieť stránky Fordu, ticho sa vytratil z ponuky... Sad Sad Sad Sad Sad
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
Robbert



Joined: 19 Jun 2009
Posts: 431
Location: Brno venkov

PostPosted: Wed Feb 22, 2012 8:42 am    Post subject: Reply with quote

Rebel: Původně už jsem nechtěl psát, ale nedá mi to.

Quote:
Diezel v takej vybave ako predavam stal v r.2007 cez 470 000 sk,

nevím kolik stálo tvé auto v roce 2007 (v 2010 stál 290K Kč), ale zhruba vím za kolik se prodá jako ojetina. A věř, že dneska je úplně jedno kolik jsi za auto dal jako nové, to nemá vůbec žádný vliv na aktuální cenu ojetého auta. A tobě jako prodávajícímu nezbyde nic jiného než se s tím smířit. OK, nemusíš se s tím smiřovat, ale pak se nesmíš divit, že lidi jenom volají a volají a nakonec to nikdo nekoupí, protože to je prostě drahé.
Jen pro příklad uvedu, že já kupoval Fusiona v roce 2009, ano mám sice benzín, ale maximální výbavu včetně automatické klimatizace, el sklopných zrcátek, vyhřívané přední sklo, sada privacy a dokonce i zadní airbagy, kvůli kterým jsem na auto čekal tři měsíce. A protože se mi naskytla loni možnost lepšího auta, chtěl jsem Fusion v pořizovací cena 320K prodat o rok později, kdy měl najeto 12K km inzerát je i tady na foru a prodejní cena byla Nějakých 190K. Takže se vrať zpátky na zem, uprav cenu na reálnou a pak auto prodáš. Mimochodem to, že ho tady nabízíš s tím, že očernuješ jiné prodejce, kteří nemají možnost se bránit a tvrdíš, že všichni dělají to či ono svědčí o tvé čestnosti a pravdomluvnosti. Ale ano, každý chce prodat za co nejvíce, je to normální, nikdo nechce prodělat, jen někteří používají nefér praktiky a je úplně jedno jestli to je autobazar nebo soukromý prodejce...Prostě honba za penězi jim zaslepila mysl...
A čím víc píšeš tím více lze vidět, že chceš auto prodat za každou cenu, ale najak ti to nejde. Proč ti volá tolik lidí a nakonec nikdo nekoupil? Není to divné? Zvláště, když nabízíš, že auto přivezeš...

A jen pro pořádek dodávám, že já nakonec auto neprodal a dodnes slouží.
_________________
FORD Mondeo Kombi Titanium, TDCi 103 kw, r.v. 2009, Panter Black
FORD Fusion 1,4 Comfort, r.v. 2009, Panther Black
---------------------
EX:Ford Mondeo 2,0 TDDi Mk. III,2002,
Škoda Superb 1,9 TDi, 2003
Back to top
View user's profile Send private message
rebel55



Joined: 04 Jan 2012
Posts: 17
Location: Banská Bystrica

PostPosted: Wed Feb 22, 2012 9:08 am    Post subject: Reply with quote

Robbert wrote:
Rebel: Původně už jsem nechtěl psát, ale nedá mi to.


Robbert, nebudem cenu upravovat....viem ze ho predam za 7000. Kludne sa s tebou stavim o 100 eur...ja totiz viem co predavam...ako som pisal...pozri si inzertne portaly ci uz zahranicne alebo slovenske....ta cena je na diesel uplne realna na rocnik 2007. Zatial mi priprav tych 100 eur Smile)) pridem si pre ne.... inak ja som si myslel že som na Fusion fore kde si Fusaci budu svoje auta aj trochu cenit a vazit ale vidim ze opak je pravdou.....a polovica tu uz jazdi na celkom inych znackach to uz tiež o niečom vypoveda... Smile))
Back to top
View user's profile Send private message
Robbert



Joined: 19 Jun 2009
Posts: 431
Location: Brno venkov

PostPosted: Wed Feb 22, 2012 9:32 am    Post subject: Reply with quote

Upravuj si cenu nebo neupravuj, mě je to jedno. Já bych od někoho takového jako jsi ty nikdy nic nekoupil...

Víš co prodáváš, víš za kolik je to tvoje věc. Já jen, že Fusion už se na Slovensku neprodává, přestává se vyrábět a bude jeho nástupce, to určitě jeho cenu na trhu pojetin zvýší, tak jen do toho, klidně si cenu dej ii 20K EUR, mě je to úplně jedno. Jen lituji toho, kdo to auto koupí... Ale to už je jiná věc...

Navážíš se do lidí z fora, kteří se snaží si navzájem pomáhat. Ano, všichni tady si svého auta cení, mají ho rádi a starají se o něj, ale taky žijí svým vlastním životem a zjišťují, že někdy už je Fusion malý, že potřebují něco většího či mají jiné důvody ke změně a právě to, že zde chodí i poté co mají jiné auto ukazuje, že to není jen o autech...
_________________
FORD Mondeo Kombi Titanium, TDCi 103 kw, r.v. 2009, Panter Black
FORD Fusion 1,4 Comfort, r.v. 2009, Panther Black
---------------------
EX:Ford Mondeo 2,0 TDDi Mk. III,2002,
Škoda Superb 1,9 TDi, 2003
Back to top
View user's profile Send private message
rebel55



Joined: 04 Jan 2012
Posts: 17
Location: Banská Bystrica

PostPosted: Wed Feb 22, 2012 10:29 am    Post subject: Reply with quote

Robbert wrote:
Upravuj si cenu nebo neupravuj, mě je to jedno. Já bych od někoho takového jako jsi ty nikdy nic nekoupil...

Víš co prodáváš, víš za kolik je to tvoje věc. Já jen, že Fusion už se na Slovensku neprodává, přestává se vyrábět a bude jeho nástupce, to určitě jeho cenu na trhu pojetin zvýší, tak jen do toho, klidně si cenu dej ii 20K EUR, mě je to úplně jedno. Jen lituji toho, kdo to auto koupí... Ale to už je jiná věc...

Navážíš se do lidí z fora, kteří se snaží si navzájem pomáhat. Ano, všichni tady si svého auta cení, mají ho rádi a starají se o něj, ale taky žijí svým vlastním životem a zjišťují, že někdy už je Fusion malý, že potřebují něco většího či mají jiné důvody ke změně a právě to, že zde chodí i poté co mají jiné auto ukazuje, že to není jen o autech...



Ja sa do nikoho nenavážam ono to je skor naopak. Tema bola o striebornom Fusione...ja som vyjadril svoj nazor na ten autobazar a jasne ze som ponukol moj na predaj.Ved ho predsa predavam. Ale samozrejme treba ist do toho Lucenca a vidiet to....kazdy ma pravo sa rozhodnut ci za 4000 alebo za 7000. Mne osobne to je uplne jedno. Moj Fusik je aj tak TEN NAJLEPSI NA SVETE Smile)))))
Back to top
View user's profile Send private message
Robbert



Joined: 19 Jun 2009
Posts: 431
Location: Brno venkov

PostPosted: Wed Feb 22, 2012 10:37 am    Post subject: Reply with quote

rebel55 wrote:
Moj Fusik je aj tak TEN NAJLEPSI NA SVETE Smile)))))


A proto ho prodávám... Laughing Laughing Laughing
Tohle byla poslední moje reakce na tvoje slinty...
_________________
FORD Mondeo Kombi Titanium, TDCi 103 kw, r.v. 2009, Panter Black
FORD Fusion 1,4 Comfort, r.v. 2009, Panther Black
---------------------
EX:Ford Mondeo 2,0 TDDi Mk. III,2002,
Škoda Superb 1,9 TDi, 2003
Back to top
View user's profile Send private message
rebel55



Joined: 04 Jan 2012
Posts: 17
Location: Banská Bystrica

PostPosted: Wed Feb 22, 2012 11:04 am    Post subject: Reply with quote

Robbert wrote:
rebel55 wrote:
Moj Fusik je aj tak TEN NAJLEPSI NA SVETE Smile)))))


A proto ho prodávám... Laughing Laughing Laughing
Tohle byla poslední moje reakce na tvoje slinty...




To že ho predávam este nie je dovod aby nebol najlepši na svete,stale je aj bude len akurat zmeni majitela... Smile))
Back to top
View user's profile Send private message
Fazu



Joined: 23 Jan 2012
Posts: 16777215
Location: Krásno nad Kysucou

PostPosted: Wed Feb 22, 2012 1:30 pm    Post subject: Reply with quote

rebel55 wrote:
Tak ten Fusion strieborny co je uplne hore za tych 4650 ci kolko...cista dovozenka zo stiahnutymi km a 100 percent aj po buracke... pocul som uz viac hlasov na ten autobazar BEST AUTO -je znamy tym ze dovaza burane auta a stahuje km......

Ak zhanas Fusion tak uz viac ako mesiac mam v sekcii inzerat na moj Fusion TDCi, ma original 65000 km,na Slovensku kupeny,neburany. Cisty a vyborny stav.

http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=3038664


Dik za info o tom striebornom fusione. Myslel som že na ňom niečo bude, keď je v ponuke už tak dlho. Aj pre toto som tu daval moju otázku, čo si o ňom myslíte, aby som am nemusel jazdiť a zistiť že je to šmejd. Ja sa v tom moc nevyznám a preto som rád, ak mi niekto poradí.

Tu tvoju ponuku sledujem už dlhšie. (pravdupovediac, nedá sa prehľadnúť - tvoj inzerát je skoro všade Very Happy ). Určite je to super auto v super výbave ale je trochu nad môj finančný limit. Ešte chvíľu budem hľadať nejakú dobrú ponuku, až tak mi to nesúri, zatiaľ mám na čom jazdiť.

Ak by ale niekto z Vás o niečom dobrom vedel, môžte to tu napísať, tak ako rebel55. Diki
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group