Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Nákup náhradných dielov Ford v poľsku
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kamko13



Joined: 27 May 2011
Posts: 101
Location: Michalovce - okolie

PostPosted: Sat Mar 17, 2012 11:05 pm    Post subject: Nákup náhradných dielov Ford v poľsku Reply with quote

Zdravím, blíži sa mi ďalšia výmena filtrov a tak som sa rozhodol pohľadať niečo lacnejšie. Na poľskom ford fóre som sa dočítal o jednom veľmi spoľahlivom internetovom obchode, odkiaľ objednávajú poliaci. Napísal som im či tovar posielajú aj na Slovensko a aký je postup. Odpovedali mi lámanou slovenčinou preloženou cez google prekladač.
Mám si spísať tovar a celý zoznam poslať im na email - potom mi vypočítajú na základe váhy cenu poštovného. Uhradiť sumu na poľský účet v eurách.
Po nabehnutí peňazí tovar posielajú. Tak som to skúsil. Ceny oproti SK obchodom v mnohých prípadoch priam polovičné. Veď sa presvedčte.
http://www.ford-esklep.pl/?currency=EUR
Vybral som si originál diely ako sviečky, olej. filter, palivový filter, ploché stierače, zásterky a podobne. U nás by ma to stálo 196€ a v poľsku okolo 126€ už s poštovným. Predložil som živnostenský list a poliaci mi odpočítali aj DPH tak že som to dostal za 110€. Peniaze do PL išli 4 dni a balík s PL som mal za 7 dní na pošte : http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=c83cb6c7bd0a2248546466f05f77fc9d
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort - Moondust
r.v. 2008
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
stanleyHC



Joined: 04 May 2012
Posts: 1

PostPosted: Fri May 04, 2012 7:07 pm    Post subject: Reply with quote

Zdravim, chcem sa spytat, v akom stave prisli z polska suciastky? ako to vyzera s ich kvalitou? Objednal by som aj ja z tohto obchodu, no zatial zbieram informacie..vdaka
Back to top
View user's profile Send private message
Palo_M3



Joined: 07 Dec 2008
Posts: 123
Location: Košice

PostPosted: Sun Jun 10, 2012 9:33 pm    Post subject: Reply with quote

Ak by niekto chcel original diely ford, coskoro bude spusteny novy web http://www.fordshop.sk/ . Zatial funguje uvodna stranka, je vsak mozne poslat poziadavku na nacenenie konkretneho dielu podla VIN. Ja som uz riesil par veci na mondeo a v porovnani napr. so Szilcarom su ceny ovela nizsie...
_________________
Ford Focus ST
Ford Mondeo MK4FL 2.0TDCi Titanium PowerShift
EX - Ford FUSION 1.4 16V FlairX EST Automat
EX - Ford Mondeo MK4FL 1.6 EcoBoost
EX - Ford FIESTA 1.4 TDCi ChampionX - OUT
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Mon Jun 11, 2012 7:32 am    Post subject: Reply with quote

Palo_M3 wrote:
Ak by niekto chcel original diely ford, coskoro bude spusteny novy web http://www.fordshop.sk/ . Zatial funguje uvodna stranka, je vsak mozne poslat poziadavku na nacenenie konkretneho dielu podla VIN. Ja som uz riesil par veci na mondeo a v porovnani napr. so Szilcarom su ceny ovela nizsie...

v porovanni s predajcom je vsetko lacnejsie chlape Very Happy
a co v porovnani s nami znamym obchodom: http://jagfordgarage.sk/ ?
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Palo_M3



Joined: 07 Dec 2008
Posts: 123
Location: Košice

PostPosted: Mon Jun 11, 2012 10:53 pm    Post subject: Reply with quote

Ja som to neporovnaval, ale za opytanie nic nedas... Ci nieco kupis od poliakov... je uz kazdeho osobne rozhodnutie Wink
_________________
Ford Focus ST
Ford Mondeo MK4FL 2.0TDCi Titanium PowerShift
EX - Ford FUSION 1.4 16V FlairX EST Automat
EX - Ford Mondeo MK4FL 1.6 EcoBoost
EX - Ford FIESTA 1.4 TDCi ChampionX - OUT
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
revrox



Joined: 31 Jan 2012
Posts: 64

PostPosted: Mon Jun 25, 2012 9:17 pm    Post subject: Reply with quote

No tak prišiel mi e-mail na ten super http://www.fordshop.sk

A len som kukal na tie ceny Shocked

Pozeral som na akumulator na Fusiona planujem kupiť začiatkom zimy ale za taku cenu mam už inu značku ako FORD Very Happy

http://www.fordshop.sk/index.php?go=produkt&kat=66&kat1=&kat2=&id=1266

Neide len o baterie ale o všetok tovar. Ceny su strašne premrštene na e-shop. Take ceny nema ani predajca Smile takže zostavam pri JAG alebo Poľsko... Exclamation
_________________
Ford Fusion 1.6 Duratec Comfort plus, Colorado red 2008
Back to top
View user's profile Send private message
Kamko13



Joined: 27 May 2011
Posts: 101
Location: Michalovce - okolie

PostPosted: Tue Oct 30, 2012 10:16 pm    Post subject: Reply with quote

stanleyHC wrote:
Zdravim, chcem sa spytat, v akom stave prisli z polska suciastky? ako to vyzera s ich kvalitou? Objednal by som aj ja z tohto obchodu, no zatial zbieram informacie..vdaka


Všetko v pohode a sú to 100% ford súčiastky. Bez obáv rýchle jednanie super ceny a prístup. Balík som mal za 7 dní doma. Nieje čo riešiť oproti SK cenám. Už začínajú aj upravovať stránku máš tam ceny v euro a aj poštovné pri cenách.
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort - Moondust
r.v. 2008
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
rebel55



Joined: 04 Jan 2012
Posts: 17
Location: Banská Bystrica

PostPosted: Fri Jun 07, 2013 6:16 pm    Post subject: Reply with quote

Tak som tiež objednal....Predné brzdové platničky za 31 eur /vo Forde take iste mi nukali za 96....,Brzdovu kvapalinu za 4 eurá,vo Forde taka ista za 12,Olej Ford Formula 5 litrov za 26 eur-u nás vo Forde pýtali nekresťanských 12 eur za liter!!!!, olejový Ford filter za 4.50 eur-vo Forde taký istý stojí 12 eur...
Každý si dokáže zrátať kolko som ušetril,podotýkam že naozaj ide o originál Ford diely,z toho mi vychádza že Ford Euromotor u nas si na náhradné diely plieska maržu 100-150 percent.....tak ja sa okrádať nedám !!!!! Veci na ich polskej stranke som objednal,poslali mi mail s vyuctovanim v euro,zaplatil som internetbankingom a teraz cakam balik z Polska......do tyzdna ho tu mam.....naozaj sa to oplati.
Back to top
View user's profile Send private message
Kamko13



Joined: 27 May 2011
Posts: 101
Location: Michalovce - okolie

PostPosted: Sat Jun 08, 2013 4:48 pm    Post subject: Reply with quote

Tak potom napíš či ti to došlo OK a aká je spokojnosť s tovarom.
Mne nechceli poslať olej, že kvapaliny balíkom neposielajú.

Ja budem objednávať na druhý rok v jari.

Zatiaľ
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort - Moondust
r.v. 2008
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
rasto



Joined: 21 Jul 2008
Posts: 47
Location: Český Těšín

PostPosted: Wed Jun 04, 2014 4:42 pm    Post subject: Reply with quote

Skuste se podívat na www.mroauto.cz ja beru odtud na Fordíka i na Peugeota a vše je O.K.
_________________
Ford Fusion 1,4 16V Ebony Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Wed Jun 04, 2014 7:52 pm    Post subject: Reply with quote

rasto:
Ty ceny vypadaji docela zajímavě. Asi mě čekaji zadní brzdy a kabinovej filtr by to taky chtělo, tak to taky vyzkoušim.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Wed Jun 04, 2014 8:32 pm    Post subject: Reply with quote

Můžete kouknout i sem beru od nich na dvě auta a vše i doprava OK http://www.autodily-cardo.cz
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
fordik25



Joined: 23 Oct 2014
Posts: 9

PostPosted: Mon Nov 24, 2014 10:19 am    Post subject: Reply with quote

polsko nemam rad nemam nic proti nim ale ked som od nich kupil hocico ci to bolo do auta alebo nabytok nemalo to dlhu zivotnost
Back to top
View user's profile Send private message
ForteCZ



Joined: 15 Apr 2015
Posts: 10

PostPosted: Mon Apr 20, 2015 8:30 pm    Post subject: Reply with quote

fordik25 wrote:
polsko nemam rad nemam nic proti nim ale ked som od nich kupil hocico ci to bolo do auta alebo nabytok nemalo to dlhu zivotnost


musím souhlasit, ale dneska i značkové produkty jsou Made in Poland, ale třeba olejový filrt koupený tady a vyrobený v PL byl OK, asi záleží co člověk kupuje
Back to top
View user's profile Send private message
Marekskk



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 386
Location: SK/CZ

PostPosted: Sun Apr 26, 2015 10:45 pm    Post subject: Reply with quote

Diely nie je problém zohnať aj na SK za ceny cca rovnaké ako v PL. Cena za olej Ford 5W-30 26€ v PL a tu na SK tiež za cca 26-28€ sa dá zohnať nie je problém. Aj iné, ako sviečky, filtre, náplne, a pod.
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort
Ford Mondeo 2.0 TDDi
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group