Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Verva 100

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jirka



Joined: 29 Mar 2011
Posts: 30
Location: Nepomuk, okres Plzen-jih

PostPosted: Mon Oct 21, 2013 7:32 pm    Post subject: Verva 100 Reply with quote

Chtěl jsem se zeptat jestli je možné jezdit s Fusionem na 98 nebo 100 oktanový benzín. Vlastním motorku Honda NC700X a tam to možné je. Dnes jsem poprvé natankoval Vervu 100 do motorky a ta změna oproti N95 byla velmi znát. Navíc se říká, že do Naturalu 95 se přidávají biosračky. A ta Verva 100 je prý čistá.
_________________
1. Ford Fusion 1.4i 16V Duratec 03/2010, Comfort, Blazer + 2. Ford Fusion 1,4i 16V Duratec 06/2012, Comfort, Blazer. No tak mam dva stejný.
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Tue Oct 22, 2013 8:41 pm    Post subject: Reply with quote

Je nutné používat nejméně 95 oktanový benzín. Je to oficiálně od Forda, když jsem tam zjišťoval, co říkají na E85. E85 ne, ale benzín nejméně 95 oktanů. Tou 98 nic nezkazíš.
Já jsem už teď podruhý vzal u Agipu plnou N98. Že by to bylo nějak znát, to asi ne. Ale tak byla slevová akce 1Kč na litru, tak proč ne.
Verva 100 bych řekl, že je obdoba toho klasického N98.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group