Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zpětná klapka v hrdle nádrže

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba
View previous topic :: View next topic  
Author Message
H75



Joined: 10 Sep 2012
Posts: 16777215

PostPosted: Mon Sep 10, 2012 7:38 pm    Post subject: Zpětná klapka v hrdle nádrže Reply with quote

Přátelé, potřeboval bych poradit. Doléval jsem do Fusionu benzín z kanystru a hadice se mně zasekla v plnícím hrdle. Musel jsem použít trochu síly abych jí dostal ven. Následně jsem zjistil, že zcela nedoléhá ta zpětná klapka, která je v hrdle nádrže, patrně se trochu ohnula. Hýbe se normálně, ale mezi otvorem pro zastrčení tankovací pistole a klapkou je teď cca 1 cm mezera. Dříve to, myslím, doléhalo tak, že byl otvor do nádrže klapkou úplně zakrytý. Myslíte, že to bude něčemu vadit? Benzín by neměl za jízdy cákat ven, neboť víčko je šroubovací s těsněním, jak jsem zjistil....ale proč je tam pak tedy ta klapka? Sad
_________________
Ford Fusion 1.4 r.v.2012
Back to top
View user's profile Send private message
Odinson



Joined: 31 Oct 2010
Posts: 112
Location: Cinobana, okres Poltar

PostPosted: Thu Sep 13, 2012 9:11 am    Post subject: Reply with quote

Asi preto, aby ti do nadrze po otvoreni veka nic ine nespadlo medzi tym, pokial tam nestrcis pistol. Ci? Smile
_________________
Fo Fu comfort - 1,6 - 16V, cierna metaliza, 8x airbag... normalna cierna 2003 Smile
Back to top
View user's profile Send private message
H75



Joined: 10 Sep 2012
Posts: 16777215

PostPosted: Thu Sep 13, 2012 11:04 am    Post subject: Reply with quote

Odinson wrote:
Asi preto, aby ti do nadrze po otvoreni veka nic ine nespadlo medzi tym, pokial tam nestrcis pistol. Ci? Smile

To me samozrejme taky napadlo, i kdyz nevim, co by tam kdo hazel, nebo co by tam mohlo spadnout Smile. Spis jsem myslel, jestli to nema neco spolecneho s odvzdusnenim nebo jestli tam neni nejake cidlo....co ja vim.....nebo tak nejak Smile
_________________
Ford Fusion 1.4 r.v.2012
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group