Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

MS 2012 v hokeji
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat May 19, 2012 5:48 pm    Post subject: Reply with quote

duves wrote:
Pozrite si tento film a hokej bude mimo hru
http://eclipsis12.webnode.cz/news/thrive-cz-titulky-/

...totižto, ak si mladici privezu medailu, na druhy deň začína opäť prozaicky život a nič to nikomu nezmení na živote, ani zlato, ani striebro, nič.

ty si nejaky anti - sportovec ... Very Happy Very Happy Very Happy
ja som futbal hraval aj aktivne, nie pre oeniaz, ale pre radost, takze ty nepochopis co to je hrat pre radost
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sat May 19, 2012 5:50 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:


ty si nejaky anti - sportovec ... Very Happy Very Happy Very Happy
ja som futbal hraval aj aktivne, nie pre oeniaz, ale pre radost, takze ty nepochopis co to je hrat pre radost


no vidiš Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat May 19, 2012 5:51 pm    Post subject: Reply with quote

Horal wrote:

A mimochodom dulius- takých oni potrebujú- čo serú na politiku a zabávajú sa napr. na hokeji(a oni serú na nás Razz a plnia si škatule a dlážky- u nás je to tak isto- vid Gorila).

asi tak ... toto som pocitil, ked som zalozil iniciativu Spojme sa pre hokej ... a vysledok? nic ... ludia na to kaslu z vysoka, len sedia doma, alebo v krcme pri pive a nadavaju ale na nic ine sa SLOVACI nezmozu, taky sme my sprosty narod ...
co sa tyka Gorily, to bolo tiez smiesne a trapne, najviac ako to, ked zakladatelia tej Gorily, tych iniciativ sa sami pohadali a rozisli a uz nepodporovali sa navzajom ... grc a nic ine, vysledok Gorily = HOVNO s prepacenim ... ludia boli v uliciach, prisli volby a po volbach vsetci ti, o ktorych bola a je Gorila su v parlamente, vsetci ! vivat Slovensko
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sat May 19, 2012 6:22 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:

ty si nejaky anti - sportovec ... Very Happy Very Happy Very Happy
ja som futbal hraval aj aktivne, nie pre oeniaz, ale pre radost, takze ty nepochopis co to je hrat pre radost


Junačik, mam dost silny pocit, že by som ťa uťahal v kopcoch. A to mam 8 mesiacov do 50-ky.


http://connect.garmin.com/activity/176164798
a tu si pozri fotečky, nech prídeš na iné myšlienky
https://picasaweb.google.com/111073956675422283453/NaSakrakopec
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Marekskk



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 386
Location: SK/CZ

PostPosted: Sat May 19, 2012 6:24 pm    Post subject: Reply with quote

3:1 ....
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort
Ford Mondeo 2.0 TDDi
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat May 19, 2012 6:46 pm    Post subject: Reply with quote

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES

duves, daco pre teba: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150902966557567&set=a.10150251995977567.340463.93461012566&type=1&theater

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

P.S. ja nebicyklujem, aj som pisal o inom, nie o tom, kto kolko vydrzi
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sat May 19, 2012 7:06 pm    Post subject: Reply with quote

no a ešte ten benzín, aspon na 50 centov
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sat May 19, 2012 7:38 pm    Post subject: Reply with quote

a prave čítam príspevok na FB od jedneho priatela (velmi silna myšlienka):
Fenomen, ci paradox? Tesi sa z vyhry plebs a spolu s nim aj ti, ktori plebs zdieraju Smile))

Marek, pochopil si, alebo stale nie?
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Horal



Joined: 13 May 2008
Posts: 205
Location: V. Tatry

PostPosted: Sat May 19, 2012 7:50 pm    Post subject: Reply with quote

Neviem či sú takí fanúškovia len u nás, alebo aj inde, no ešte pred majstrovstvami po prípravných zápasoch boli reči - nevedia hrať, sú to biedaci atd kašlem na nich(a to je tak vždy!), no ked sa im darí, tak sú všetci najvačší "fanúškovia"- aj politici- aj pred 10 rokmi slubovali, fotili sas hokejistami a?- prd- nič, žiadna podpora, žiadny štadion!!
A čo sa týka Gorily- máš pravdu- my sme taká slovač- rúbte na nás drevo, dáme hlavy dole A KASLEME NA VAS!!
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec 05/2008
http://picasaweb.google.sk/scootiphoto/FordFusion
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sat May 19, 2012 8:14 pm    Post subject: Reply with quote

Horal wrote:
Neviem či sú takí fanúškovia len u nás, alebo aj inde, no ešte pred majstrovstvami po prípravných zápasoch boli reči - nevedia hrať, sú to biedaci atd kašlem na nich(a to je tak vždy!), no ked sa im darí, tak sú všetci najvačší "fanúškovia"- aj politici- aj pred 10 rokmi slubovali, fotili sas hokejistami a?- prd- nič, žiadna podpora, žiadny štadion!!
A čo sa týka Gorily- máš pravdu- my sme taká slovač- rúbte na nás drevo, dáme hlavy dole A KASLEME NA VAS!!


Presne, teraz si poprihrievaju polievočku, slintoši uslintany. Už sa tam čaplovič motkal.
Ešte stale je tam generacia chlapcov, čo sa učili korčulovať a držať hokejku za byvaleho režimu. Tak si to dulius uži, o 10 rokov nam budu lekciu v hokeji davať madarsko, bulharsko a možno nejake africke štáty.....
To nie je škodoradosť, to je realita. A len pridavam, takymi emociami čo tu opisuješ, patria sa nehnevaj tak 15 ročnym chalanom. Aspon ja osobne som to podobne prežíval po prehratom finale v Prahe rok 1978, no tom som mal presne ten vek, 15 rokov a vedel som o živote hovno. Akurat som končil ako 9.-ak základnú školu.

http://hokej.sfrp.cz/ms/ms1978.html
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat May 19, 2012 8:32 pm    Post subject: Reply with quote

Horal wrote:
Neviem či sú takí fanúškovia len u nás, alebo aj inde, no ešte pred majstrovstvami po prípravných zápasoch boli reči - nevedia hrať, sú to biedaci atd kašlem na nich(a to je tak vždy!), no ked sa im darí, tak sú všetci najvačší "fanúškovia"- aj politici- aj pred 10 rokmi slubovali, fotili sas hokejistami a?- prd- nič, žiadna podpora, žiadny štadion!!
A čo sa týka Gorily- máš pravdu- my sme taká slovač- rúbte na nás drevo, dáme hlavy dole A KASLEME NA VAS!!

taki fandovia su vsade, nie len u nas ... lenze u nas je problem inde, v tom, ze my z toho, ze budeme mozno majstri NIC nevytazime ... vsade naokolo sa stavaju krasne stadiony, vsade ... a u nas ? u nas sa postavi jeden stadion z nasich penazi pre Slovan BA a ten stadion je totalny tunel, poprinom nacierno posraveny hotel atd atd ... toto je nas problem a nie fanusikovia ....
Gorila, samozrejme ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat May 19, 2012 8:38 pm    Post subject: Reply with quote

duves wrote:
Tak si to dulius uži, o 10 rokov nam budu lekciu v hokeji davať madarsko, bulharsko a možno nejake africke štáty.....
To nie je škodoradosť, to je realita. A len pridavam, takymi emociami čo tu opisuješ, patria sa nehnevaj tak 15 ročnym chalanom. Aspon ja osobne som to podobne prežíval po prehratom finale v Prahe rok 1978, no tom som mal presne ten vek, 15 rokov a vedel som o živote hovno. Akurat som končil ako 9.-ak základnú školu.
http://hokej.sfrp.cz/ms/ms1978.html

naozaj nemas prehlad ... my uz teraz mame problem vyhrat s Madarskom, nie o 10 rokov ... ci si uz zabudol, ako sme s nimi naposledy hrali? mozno to slo mimo Teba, asi si aj zabudol, alebo nesledoval, ako sme hrali pripravne zapasy, napr. s Danmi, co nam dali na prdel, na jeden zapas v KE som bol aj osobne pozriet ... nic v zlom, ale nechaj hokej na pokoji, venuj sa radsej fotografii, v tomto si dobry, to vidim vo vedlajsom topicu ... kazdy by mal robit to co ho bavi ... mna bavil futbal, na hokej som priestor nemal, teda ani peniaze a podobne ... ale o tom to cele je, o tom je nas hokej, ze dnes hokej mozu hrat len kto ? len deticky bohatych rodicov ... futbal, napr. MFK, to iste ... to nie su kecy ... chod sa pozriet na trening k stadionu, ake auta tam stoja ...
ohladom hokeja, tak niekolko pribehov, ako to u nas funguje, ako to u nas je ... toto je zle ... tu mas tie pribehy: http://www.spojmesaprehokej.eu/forum/viewforum.php?f=19

hovorim, vsade naokolo sa ide hore, u nas nie .... gaborik postavil jeden stadion, s tymto stat nemal nic ... a potom diera, alebo stadion na orave, ktoremu spadla hbned strecha a skoro pozabijla deti ... Slovakia
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sat May 19, 2012 9:01 pm    Post subject: Reply with quote

Nežijem pre hokej, ale prehlad mam, lebo mam dostatok informacii. Preto ti píšem, uži si to. Wink
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sun May 20, 2012 8:50 pm    Post subject: Reply with quote

Antišportovec duves dnes dal v karpatoch 63 km
http://connect.garmin.com/dashboard?cid=4352812
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon May 21, 2012 11:50 am    Post subject: Reply with quote

pocuvaj Duves, ty mas taku apatiu len voci hokeju ?
napriklad teba nepotesi ani taky Sagan, ked vidis, co teraz stvara na tom bicykli ? http://sport.aktuality.sk/c/130976/okolo-kalifornie-peter-sagan-vyhral-aj-poslednu-8-etapu/
tiez sa na to pozeras ze ved nic, ved len dalsiu etapu vyhral, benzin nebude lacnejsi Laughing Laughing Laughing
_________________
admin Fusion webu


Last edited by dulius on Mon May 21, 2012 1:11 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group