Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

5. Cesko-Moravsko-Slovensky zraz Fusionistov - AKO BOLO
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sun Jul 08, 2012 12:53 pm    Post subject: 5. Cesko-Moravsko-Slovensky zraz Fusionistov - AKO BOLO Reply with quote

Zdravim priatelia ... tak ja uz som stastne dosiel domov, takze som rad, ze mozem byt konecne s rodinkou. *syn dostal kiahne, takze manzelka s nim nemohli na zraz ist Sad ...

Chcem vsetkym zucastnenim podakovat za prijemne chvile, ktore som s Vami stravil. Poprosim kazdeho potom, poslite mi Vase fotky, nech to dam klasicky dokopy Cool

Inak je vazne skoda ze nikto iny nema zaujem prist, aspon na chvilku, pozdravit, pokecat atd atd ... Fusionov na Vinnom bolo dost a vobec sa ani neozvali, mozno nevedeli, nechceli vediet, ale to uz nezmenim asi.

P.S. vcera tam dosli aj chlapci z fordclubs, tak som tam s bratom o pol 1 nabehol a kusok sme tam ostali, asi do 3tej, Palo M3 tam sedel, nas clovek, ale uz na peknom novom Mondeu, paradka
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Palo_M3



Joined: 07 Dec 2008
Posts: 123
Location: Košice

PostPosted: Sun Jul 08, 2012 7:20 pm    Post subject: Re: 5. Cesko-Moravsko-Slovensky zraz Fusionistov - AKO BOLO Reply with quote

Ahojte, ako pisal Marek, ako staly zastupca FusionClubu som zastupoval na zraze FordClub.sk aj Fusionistov - mal som stare triko Fusion, aj ked som MondeoDriver ... Wink)) Trosku ma zamrzelo, ked som sa dozvedel o "hojnej" ucasti Fusion zrazu, z takmer 1000 registrovanych clenov sa nestretlo ani 10 aut Sad(( Nie je nic lepsie, ako ked sa stretnu clenovia, ktori sa "vidia" denne na fore, roky prispievaju do fora a konecne maju moznost sa stretnut zoci voci ... na kluboch je skvela partia ludi a je velka skoda, ze sa nechcu stretnut, aspon na popoludnie, pokecat, stretnut sa...

V kazdom pripade, skalna zakladna napriek vsetkemu dorazila, aj ked som sa so vsetkymi nestretol, pozdravujem aspon takto a verim, ze sa buduci zraz uskutocni v hojnejsom pocte. Znova davam do pozornosti aj moznost lokalnych zrazov, ak sa niekto obava "davovej" psych...

Marek urcite bude chciet skusit poprehanat par mojich konikov, ci...?
_________________
Ford Focus ST
Ford Mondeo MK4FL 2.0TDCi Titanium PowerShift
EX - Ford FUSION 1.4 16V FlairX EST Automat
EX - Ford Mondeo MK4FL 1.6 EcoBoost
EX - Ford FIESTA 1.4 TDCi ChampionX - OUT
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sun Jul 08, 2012 8:23 pm    Post subject: Reply with quote

jasne Pali ... to letisko v Mysli to isti Very Happy
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jozi



Joined: 18 May 2010
Posts: 53
Location: Letanovce-Slovensko

PostPosted: Sun Jul 08, 2012 10:10 pm    Post subject: Reply with quote

ahojte vsetci domou sme dorazili asi okolo 15.00hod boli sme este pozriet na Domaši ale tam to bolo o ničom.Vinne nemalo chybu skoda,ze to tak rychlo ubehlo tak sa tesime na buduci zraz a dufam,ze v hojnejšom počte.
_________________
Lada Vesta sedan luxe 1.6l 16V 78kw od 19.12.2018
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec 06/2006 "od braska duliusa"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Sun Jul 08, 2012 10:55 pm    Post subject: Reply with quote

No ono by sa človek možno rád zúčastnil ale je viacero dôvodov prečo nie, napr. ja môžem hovoriť za seba, po prvé už nemáme Fusion, čo nie je v podstate problém, keďže sa stretávajú ľudia a nie autá, ďalším dôvodom sú pracovné a iné povinnosti a v neposlednom rade píšete, že prísť aspon na poobedie pokecať. Pre mna by ten poobedný výlet znamenal cca 2*400 km Cool
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Sun Jul 08, 2012 10:56 pm    Post subject: Reply with quote

Každopádne česť tým čo prišli a možno niekedy v budúcnosti Smile
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Jul 09, 2012 5:35 am    Post subject: Reply with quote

Liboro wrote:
Pre mna by ten poobedný výlet znamenal cca 2*400 km Cool

jasne chlape ... skor tym pokecanim som myslel tych, co byvaju blizko ... ved tu na vychode je tych Fusionov strasne vela ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Tue Jul 10, 2012 8:31 pm    Post subject: Reply with quote

Tak jsme taky asi před hodinkou v pořádku dorazili, ještě jsme si udělali po cestě pár zastávek (Muzeum vína Prešov, ThermalPark Bešenová, Salaš Krajinka Ružomberok) Wink
Jinak jsme se srazem byli opět plně spokojení, ikdyž se nás moc nesešlo,tak jak se říkalo "(zdravé) jádro" tam bylo Cool
Místo super, jako u moře (plavky univerzální oblečení na celý den Very Happy ). Jen to i přes prodloužení už od čtvrtka až do nedělní afterparty s Tunzerovými a Scorsese-ovými + pondělní posezení s Tunzery rychle uběhlo Sad
Každopádně se těšíme na příští stretko Smile
Ivaškovci

P.S. Docela jsme byli překvapení počtem policejních hlídek na Slovensku (hlavně klasické skrýše "za stromy" apod.) - tohle u nás není k vidění Shocked
Snad nepřijde "obálečka" od sousedů (pokud se to teda mezinárodně nějak řeší) Rolling Eyes
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Wed Jul 11, 2012 6:23 am    Post subject: Reply with quote

Zdravím všechny z letošního srazu. My jsme domů přijeli v pondělí večer a taky v pořádku. Moc se nám na srazu všem libilo. Počasí nádherné (někdy až moc), ale hlavně všichni byli v pohodě, měli dobrou náladu a to je nejdůležitější. Tak zatím nazdárek.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dj-double



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 166
Location: Košice

PostPosted: Wed Jul 11, 2012 12:38 pm    Post subject: Reply with quote

Tak ahojte Fusionisti ,Fiataci,Kiaci ci Toyotaci.Tak ci tak sme vsetci Fusion parta tak sme doma uz dlhsie a opat sme radi ze sme sa zucastnili tak dobreho zrazu s tak pohodovimi ludmi.Bolo super,program volny sme si urobili tiez dobry,ono v tej horucave toho clovek az tak vela nevymysli.Hlavne vas vsetkych pozdravujeme ja aj svagor Feri.Velmi dobre sme sa citili a tesime sa na buduci sraz.Zo severnou moravou pocitame,aj toho noveho boha Radegasta snad navstivime a bude dobre,len este neviem ako sa dostavime ci na bicykli ci peso ci sa nado mnou brat zlutuje a odvezie nas a pripoji sa ako po minule roky.Tak uvidime.Breznak bol asi najchutnejsi,aspon podla mna.Chatky za tie peniaze boli v pohode,aspon sme tam boli troska mimo hlavneho diania na vinnom a mali sme klud a cas jeden na druheho.Ivaskova nebud smutna,raz nam ta masaz mozno vinde.Solarova davaj si na seba pozor.Aj skorsisiovci boli ste super a vsetci sa ten rok posnazte posetrit aby sme si dali do nosu na morave.Tak zatial sa majte a uz teraz sa tesime na buduci zraz.
_________________
SKYPE - dj-double
predtym : FORD Fusion 1.4i 16V Duratec, tango cervena,2006
FIAT Doblo Panorama,1,4 16V,biely šíp,mikrobus
SUZUKI Vitara 1,4 turbo,4x4,automat, 140 koni
TOYOTA Proace City Verso benzin,biela,96KW
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Wed Jul 11, 2012 1:34 pm    Post subject: Reply with quote

dj-double wrote:
Breznak bol asi najchutnejsi,aspon podla mna...

Tak to si počkej,až ochutnáš Radegast! Razz

dj-double wrote:

Ivaskova nebud smutna,raz nam ta masaz mozno vinde...

Ivaškova je zatial spokojna a těší se na pořádnou masáž Very Happy
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Wed Jul 11, 2012 7:59 pm    Post subject: Reply with quote

Pro nedočkavce malá ochutnávka - společná fotečka Smile


_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Karel



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 41
Location: Praha

PostPosted: Sat Jul 14, 2012 10:16 am    Post subject: Reply with quote

Tak jsme byli poslední, kteří opouštěli Vinianské jezero. Jeli jsme až v pátek ráno, užili jsme si to, ale scházeli jste nám k večernímu posezení. Také to vypadá tak, že jsme odvezli i hezké počasí. Skoro celo cestu domů nám pršelo. To ovšem nemohlo nijak ovlivnit Fusiona, takže nám cesta, dlouhá 726 km, trvala s přestávkami 9 a 1/2 hodiny. Společná fotografie, kterou jsem tady našel, mluví za vše! Bylo to prima setkání a věřím, že zase bude. A už se předem těšíme.
Back to top
View user's profile Send private message
madmax



Joined: 28 Nov 2007
Posts: 39
Location: Košice-okolie

PostPosted: Sat Jul 14, 2012 8:00 pm    Post subject: Reply with quote

Ahojte. Ja by som sa chcel vo svojom mene aj mene deti podakovat vsetkym ucastnikom zrazu za vynikajucu atmosferu. Tak ako po kazde roky to bolo super stretko. Skoda vsak ze sme vynechali tu sobotu na zraze (nasa vina Sad ). Z tej moravy vsak to bude daleko takze tam nam to uz nehrozi Smile. Tych, ktorych sme uz nestretli v nedelu na zraze este raz pozdravujeme. Pevne verim, ze sa na najblizsom zraze stretneme aspon v takom pocte, ak nie vo vacsom, ako tento rok. Este raz dakujeme.
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec 06/2007 - pokial ho manzelka nezlikvidovala Smile
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat Jul 14, 2012 9:25 pm    Post subject: Reply with quote

prve fotky su na webe: http://fusion.fordclubs.org/5cszrazOK.html
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group