Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Meranie spotreby Ford Fusion r.v. 2002

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Juldo



Joined: 28 Sep 2013
Posts: 16777214

PostPosted: Sun Oct 20, 2013 11:29 pm    Post subject: Meranie spotreby Ford Fusion r.v. 2002 Reply with quote

Zdravím všetkých,

nevie mi niekto z vás poradiť ako môžem merať spotrebu na Ford Fusion r.v. 2002. Na displeji vidím len počet najazdených km, prípadne si viem nastaviť hodiny ale funkciu ako priemerná spotreba/km neviem nájsť resp. netuším, čím si ju môžem na displeji navoliť.

Viete mi poradiť? Ak áno napíšte mi SS alebo sem

Dakujem všetkým.
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Mon Oct 21, 2013 10:07 am    Post subject: Re: Meranie spotreby Ford Fusion r.v. 2002 Reply with quote

Juldo wrote:
Zdravím všetkých,

nevie mi niekto z vás poradiť ako môžem merať spotrebu na Ford Fusion r.v. 2002. Na displeji vidím len počet najazdených km, prípadne si viem nastaviť hodiny ale funkciu ako priemerná spotreba/km neviem nájsť resp. netuším, čím si ju môžem na displeji navoliť.

Viete mi poradiť? Ak áno napíšte mi SS alebo sem

Dakujem všetkým.

Tak si to zapisuj sem. http://www.spritmonitor.de/en/
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Juldo



Joined: 28 Sep 2013
Posts: 16777214

PostPosted: Mon Oct 21, 2013 12:06 pm    Post subject: Re: Meranie spotreby Ford Fusion r.v. 2002 Reply with quote

duves wrote:
Juldo wrote:
Zdravím všetkých,

nevie mi niekto z vás poradiť ako môžem merať spotrebu na Ford Fusion r.v. 2002. Na displeji vidím len počet najazdených km, prípadne si viem nastaviť hodiny ale funkciu ako priemerná spotreba/km neviem nájsť resp. netuším, čím si ju môžem na displeji navoliť.

Viete mi poradiť? Ak áno napíšte mi SS alebo sem

Dakujem všetkým.

Tak si to zapisuj sem. http://www.spritmonitor.de/en/


Nazdar,
diky za stránku ale mna skôr zaujíma, či mi vieš poradiť kde by som si to priamo v aute mohol pozrieť resp. či sa to vôbec dá.
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Mon Oct 21, 2013 1:27 pm    Post subject: Reply with quote

Záleží jestli máš v autě palubní počítač nebo ne. Pokud ne, tak ti to zobrazovat nebude.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Juldo



Joined: 28 Sep 2013
Posts: 16777214

PostPosted: Mon Oct 21, 2013 2:05 pm    Post subject: Reply with quote

Diky za rady. Vyzerá to tak, že to auto je ešte z prvej generacie Fusionov (koniec roka 2002 - 12/2002) takže to palubný počítač ešte nemalo. To vysveľuje že na displeji sa dá pozrieť len počet najazdených km, počet dojazdových km a nastaviť hodiny.
Back to top
View user's profile Send private message
Odinson



Joined: 31 Oct 2010
Posts: 112
Location: Cinobana, okres Poltar

PostPosted: Tue Oct 22, 2013 11:19 am    Post subject: Reply with quote

vies si tam pozriez najazdene km celkovo, km od bodu A do bodu B ak si chces zmerat, teda si to vies aj nulovat ked to podrzis a mas to nadstavene na tom ako to ty nazyvas dojazdove km, no a tie hodiny stelovat...
_________________
Fo Fu comfort - 1,6 - 16V, cierna metaliza, 8x airbag... normalna cierna 2003 Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Juldo



Joined: 28 Sep 2013
Posts: 16777214

PostPosted: Tue Oct 22, 2013 1:26 pm    Post subject: Reply with quote

Odinson wrote:
vies si tam pozriez najazdene km celkovo, km od bodu A do bodu B ak si chces zmerat, teda si to vies aj nulovat ked to podrzis a mas to nadstavene na tom ako to ty nazyvas dojazdove km, no a tie hodiny stelovat...


Diky dnes to pozriem a vyskúšam.
Back to top
View user's profile Send private message
Juldo



Joined: 28 Sep 2013
Posts: 16777214

PostPosted: Wed Oct 23, 2013 7:15 am    Post subject: Reply with quote

Vcera som vyskúšal, co si napísal a podarilo sa mi vynulovať počet km z bodu A do bodu B. Ale ak predpokladam spravne to je asi jediná vec, ktorú viem sledovať. Teda okrem celkovo najazdených km.

Nevedel by si mi poslať ak máš manual k FoFu lebo ten čo mám je k FoFu od 2005 vyššie a sú tam rozdiely.

Ďakujem
Back to top
View user's profile Send private message
Odinson



Joined: 31 Oct 2010
Posts: 112
Location: Cinobana, okres Poltar

PostPosted: Sat Oct 26, 2013 9:13 am    Post subject: Reply with quote

Presne tak...
_________________
Fo Fu comfort - 1,6 - 16V, cierna metaliza, 8x airbag... normalna cierna 2003 Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group