Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Aké máte letné pneu?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bosyriso



Joined: 24 Nov 2015
Posts: 26

PostPosted: Sun Apr 09, 2017 4:12 pm    Post subject: Reply with quote

Fordeda mas hrozne krasne elektrony. To akoby som seba pocul, ja sa rok co rok nemozem uz dockat, ked pride jar aby som to mohol prezut. Neviem moje zimne papuce mi pridu take nemotorne ale tak je mozne, ze to skrz to, ze elektrony mam len na letnych Smile
Back to top
View user's profile Send private message
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Mon Apr 10, 2017 8:26 pm    Post subject: Reply with quote

Objednal jsem Fuldy zítra mě je naroubuje na auto můj mechanik:-) ty Hankooky jsou už tvrdý a hlasitý no ještě jednu sezonu by vydrželi ale chci už nový https://pneumatiky.heureka.cz/fulda-ecocontrol-hp-195-60-r15-88v/
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
ferdoz



Joined: 01 Dec 2016
Posts: 0

PostPosted: Thu Apr 13, 2017 11:11 am    Post subject: pneu Reply with quote

Som na tom podobne ako Zdenal8 - fusiona som kúpil na jeseň - 1,6, r.v.2002 - tak som mu doprial nové NEXEN WG Snow G WH2. Určite mu na nich bude dobre celé leto. Fusiona mám na jazdenie "kolem komína" a občas na ryby. Na mokrej lúke alebo poľnej ceste po daždi sa budú hodiť.
Back to top
View user's profile Send private message
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Sat Apr 15, 2017 8:58 pm    Post subject: Reply with quote

Tak po týdnu ježdění na nových fuldách mohu říci to je jízda jak v peřince opravdu tichý a za deště sedí jak blázen,no jak by ne když mají opravdu velký tři odtokový drážky do té prostřední strčím palec Laughing https://pneumatiky.heureka.cz/fulda-ecocontrol-hp-195-60-r15-88v/#ng:f67135b18f843d19ee124d6861506443 Je až s podivem že za tak malý peníz tak vysoká kvalita. A jen tak ještě mimo,můžeme být rádi že si ty kola na autě můžem měnit sami,mám kamaráda a ten to udělal na nový hondě crv, ale jelikož nevým od kterého roku musí mít všechny nový auta hlídání tlaku v pneu tak jak to přehodil a nastartoval hned mu naskočil nouzový režim a hurá do značkového servisu za penízky-napíchnout počítač atd. ,takže každá výměna kol musí do hondy aby ty čidla ve ventilkách spojili s řídící jednotkou Sad .
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
bosyriso



Joined: 24 Nov 2015
Posts: 26

PostPosted: Wed Apr 19, 2017 8:14 am    Post subject: Reply with quote

Je podstatne aby dobre pneumatiky sedeli na vode, pre mna je to jedno z najdolezitejsich kriterii toho celeho. Pretoze ked kola nesedia dobre na vode tak po pravde nie je mi vsetko jedno a uz si potom nasledne tu jazdu neviem tak uzit
Back to top
View user's profile Send private message
Kormi



Joined: 19 Jan 2009
Posts: 227

PostPosted: Sat Apr 22, 2017 9:16 am    Post subject: Reply with quote

bosyriso wrote:
Je podstatne aby dobre pneumatiky sedeli na vode, pre mna je to jedno z najdolezitejsich kriterii toho celeho. Pretoze ked kola nesedia dobre na vode tak po pravde nie je mi vsetko jedno a uz si potom nasledne tu jazdu neviem tak uzit

Musím souhlasit - také z tohoto důvodu jsem koupil Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R-uvidímjak se osvědčí - jsou tišší než ty původní Hancooky. které měly sice ještě dobrý vzorek,ale byly už tvrdé a hlučné
_________________
Ford Fusion 1,4 -16V -Ebony Blaser 1/09
Ford Grand C Max-1,9 Tdi 12/13
http://fusion.fordclubs.org/nase5.html
MOTTO: ..je jedno čím jezdíš ,ale jezdi jako člověk
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Wed Jun 27, 2018 10:45 am    Post subject: Reply with quote

Dcera dostala defekt. Vraj na obrubníku. Kedže som nevedel, či je guma rozrezana durch, tak som kupil nové. Servisak mi povedal, že teda najvyšší čas. Aj ja si myslim. Auto ma cez 10 rokov. Kupil som totok:
Barum Bravuris 3HM 195/55 R16 87 V Letné
http://www.automag.sk/inovovane-barum-bravuris-3--spravna-volba-pre-cestu-na-letnu-dovolenku
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Wed Jun 27, 2018 4:50 pm    Post subject: Reply with quote

Tyhle jsem chtěl taky koupit ale nevyrábí ten náš rozměr 195/60 R15 co mám napsaný v TP,tak jsem chtěl že je koupím v rozměru 195/65 R15 a to mě rozmluvil kamarád pojištovák že v případě havárie by se mohl v tom někdo štourat a to plnění by mohlo být taky nulový Smile jelikož auto by nesplnovalo technické parametry atd.atd. tak jsem to nechtěl pro takovou blbost riskovat,ale co sleduji tak je máme už druhým rokem v práci na roomstru a jsou asi i trošku měkčí víc ubývají ale jízdně supr.
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Fri Jun 29, 2018 12:30 pm    Post subject: Reply with quote

Tak som rad, že som dobre zvolil. Ta mäkkosť je zrejme priamo úmerná s brzdením za mokra a to je udajne dobré. O rok bude riešiť zimne, pokukujem po jednej holandskej gume. Laughing
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sun Jul 01, 2018 7:57 am    Post subject: Reply with quote

http://www.vtedy.sk/pneumatiky-radialne-puchov-gumarne

pamätam ako otec kupil nove obutie a vravel, že to sú radiálky!
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
HaD601



Joined: 14 Apr 2013
Posts: 22
Location: Brno

PostPosted: Thu Jul 05, 2018 10:04 am    Post subject: Reply with quote

Kormi wrote:

Musím souhlasit - také z tohoto důvodu jsem koupil Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R-uvidímjak se osvědčí - jsou tišší než ty původní Hancooky. které měly sice ještě dobrý vzorek,ale byly už tvrdé a hlučné


Taky jsem na podzim koupil tyto Goodyeary... uvidíme, co to vydrží. FoFu je hůř odhlučněný, tak jsem hledal nějaké tišší pneu. Původní pneu by ještě rok vydržely, ale defekt těsně u firmy s nimi udělal rychlý proces.
Back to top
View user's profile Send private message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Thu Apr 11, 2019 7:08 pm    Post subject: Reply with quote

Obul jsem včera nové Matador Hecttora 3. Tak uvidíme.
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Robbert



Joined: 19 Jun 2009
Posts: 431
Location: Brno venkov

PostPosted: Sun Jun 23, 2019 10:44 pm    Post subject: Reply with quote

Tento týden budu obouvat Vredestein SporTrac 5.
Tak pak dám vědět.
_________________
FORD Mondeo Kombi Titanium, TDCi 103 kw, r.v. 2009, Panter Black
FORD Fusion 1,4 Comfort, r.v. 2009, Panther Black
---------------------
EX:Ford Mondeo 2,0 TDDi Mk. III,2002,
Škoda Superb 1,9 TDi, 2003
Back to top
View user's profile Send private message
Kamko13



Joined: 27 May 2011
Posts: 101
Location: Michalovce - okolie

PostPosted: Sun Sep 15, 2019 2:48 pm    Post subject: Reply with quote

Ja som pred piatimi rokmi kúpil HANKOOK Ventus prime 2.

Nemám výhrady, dobrá cena a super jazdné vlastnosti.
kupoval som len na prednú nápravu už bol nízky dezén.
Predné išli do zadu.
A teraz ich nahradia Hankook Ventus prime 3.
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort - Moondust
r.v. 2008
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group