Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvláštní zvuk z pod motoru na volnoběh při přidání p

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Thu Aug 06, 2015 1:43 pm    Post subject: Zvláštní zvuk z pod motoru na volnoběh při přidání p Reply with quote

Ahoj. Rád bych se zeptal na zvláštní zvuk z pod motoru na volnoběh při přidání plynu.
Nevím jak se to projevuje dlouho, ale přišel jsem na to až teď. Normálně skočíme do Fofína a jedeme. Tentokrát jsem čekal a Fofín si bublal na volnoběh a já měl otevřené dveře. Při sešlápnutí plynu se z pod motoru ozve PFF, motor normálně vytočí, Fofín jede normálně, spotřeba v normálu. Ozve se to vždy při přidání plynu. Teď půjdu na olej a filtry, tak řeknu mechanikovi, aby se na to podíval. Také asi vyměním brzdové desky. Fofík má 85 000.
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
DanFusi



Joined: 11 Feb 2009
Posts: 55
Location: novojičínsko

PostPosted: Fri Aug 07, 2015 7:07 am    Post subject: Reply with quote

Nazdar. Můj FoFu také syčí jak podrážděná kobra, když prudce sešlápnu plyn z volnoběhu. Měl jsem zde dotaz ohledně tohoto syčení když měl najeto 3000 km, byl jsem uklidněn, že je to normální, nyní má již 111000 km a syčí stále stejně, tak to neřeším.
Letos na jaře jsem vyměnil brzdové kotouče a desky. Po dlouhém váhání a bádání jsem tam nechal namontovat Bremba a jsem max. spokojen. Konečně to auto brzdí, celou dobu jsem měl připomínky k brzdám a vždy mne servis ujistil, že vše je v pořádku, ale nyní po výměně je to konečně to pravé potěšení.
_________________
C3 Picasso 1.4 VTi 2/2016
Ford Fusion Ebony 1.4 Duratec, 4/2009, Mondus silver, PP, manual klima
Back to top
View user's profile Send private message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Fri Aug 07, 2015 8:27 am    Post subject: Reply with quote

Děkuji za odpověď. Desky zkoukneme, nevím jak budou vypadat, v případě výměny nasadím Ferodo.
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group