Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Dojezd nebo čas ?

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jarab



Joined: 16 Dec 2015
Posts: 3
Location: Brandýs nad Orlicí

PostPosted: Wed Dec 16, 2015 5:32 pm    Post subject: Dojezd nebo čas ? Reply with quote

Zdravím všechny majitele Fusionů.
Já jej mám teprve od 1.9.2015. Je z roku 2010 a má ujeto 35000 km.Barva bílá,jako nový, bez počítače, vše zatím funguje jak má.
Na prostředním displeji nahoře se vždy zobrazuje DOJEZD v km. Tlačítkem tam lze zobrazit čas - ale jen na chvíli, ne nastálo. Ten dojezd mě jen rozčiluje - mám přece denní počítadlo kilometrů. Ve Ford-servisech mi tvrdí, že to nastálo přestavit nelze. A asi mají pravdu. Nebo snad máte někdo opačnou odpověď ?
Viděl jsem, že to tu už bylo několikrát probíráno - tenkrát bezvýsledně. Nepřišel od té doby někdo na řešení ?
Back to top
View user's profile Send private message
Jarab



Joined: 16 Dec 2015
Posts: 3
Location: Brandýs nad Orlicí

PostPosted: Sat Feb 13, 2016 11:25 am    Post subject: Reply with quote

Tak jak to vidím, čas místo dojezdu mají jen ti, kteří mají Fusiona dovezeného v URČITÝ čas z URČITÉ země. Myslel jsem, že se mezi majiteli najde nějaký "šikula", který to dokáže napevno přehodit. Mě to stále nutí sčítat dojezd a ujetou vzdálenost a z toho odvozovat spotřebu ... Jarab
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Sat Feb 13, 2016 3:34 pm    Post subject: Reply with quote

No jestli ti to tam tak vadí, tak mohu poradit snad přes to nalepit kousek izolačky, aby to nebylo vidět. Mě to třeba vyhovuje, když tam mám odhad, kolik ještě na to co je v nádrži ujedu. Taky si to občas sčítám, abych věděl, že jsem se spotřebou ve svojí normě. Ale nijak mě to číslo tam nedráždí. Buď rád za takovou přístrojovku. Tobě vadí jeden malý údaj navíc a chybí ti hodiny jsou na rádiu a tam mi stačí), ale byly doby, kdy zase někteří by měli na přístrojovce radši otáčkoměr místo velkých hodin.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Jarab



Joined: 16 Dec 2015
Posts: 3
Location: Brandýs nad Orlicí

PostPosted: Thu Mar 03, 2016 4:51 pm    Post subject: Reply with quote

Dík za radu, i když není taková, jakou bych uvítal. Sad
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group