Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Osvětlení SPZ

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Sat Mar 03, 2018 1:24 pm    Post subject: Osvětlení SPZ Reply with quote

Hledal jsem, ale nic podobného jsem nenašel.
Při výměně motorku stěrače jsem chtěl vyměnit i žárovku v osvětlení SPZ. Sundal jsem krytku a byla rozpadlá. Ve Fordu ji objednají za 730 Kč ( 30 € ) a to ještě asi bez DPH Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes . Tak jsem objednal u stejného zdroje jako motorek. Bude sklíčko za 340 Kč ( 14 € ). Za kousek plastu je to i tak raketa. Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vian



Joined: 16 Mar 2011
Posts: 29
Location: Kosice

PostPosted: Sun Mar 04, 2018 3:11 pm    Post subject: Reply with quote

Ja som riesil podobny problem s rozpadnutym osvetlenim SPZ pred par mesiacmi. Po kratkom patrani som objednal za 20 Euro odtialto, (cena bola za par, teda 2ks).

Ak sa to berie ako reklama, prosim o zmazanie Smile Davam to sem len preto aby niekto iny usetril cas s hladanim.

Vymena par minut, funkcnost zatial ok. Na moj vkus svietia trochu silne, az si pripadam ako frikulin, ale stare uz boli rozpadnute a toto bolo lacnejsie ako original.


Last edited by vian on Sat Mar 10, 2018 10:03 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Fri Mar 09, 2018 11:49 am    Post subject: Reply with quote

To je za kus nebo pár. pokud se mi rozpadne druhý, zalepím packy epoxidovým lepidlem. Tady je cena dobrá, ale zase poštovné Sad
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group