Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

nejde uzamknout kufr

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
martin412



Joined: 03 Mar 2019
Posts: 0

PostPosted: Sun Mar 03, 2019 7:11 pm    Post subject: nejde uzamknout kufr Reply with quote

Dobrý den,
prosím pomožte mi jak postupovat.

Nejdou mi zamknout 5. dveře od auta Ford Fusion. Projevuje se to tak, že při doražení dveří nezaskočí zámek (jsou stále otevřené).
Cca před 2 měsíci se mi stalo to stejné, ale pomohlo otevření dveří dálkovým ovladačem a pak vše fungovalo normálně. Teď mi nic nepomáhá.

Když zmáčknu tlačítko na DO tak mi něco velmi slabě zašramotí ve dveřích u zámku (asi motorek). Zároven mi svítí mi na palubové desce kontrolka otevřených dveří (i když jsou doražené).
Nevím jestli to s tím může souviset, ale také mi v poslední době zlobilo tlačítko na přístrojové desce na otvírání kufru, jednou fungovalo jindy zase ne
(musel jsem otvírat kufr přes dálkový ovladač, někdy jsem musel mačkat tlačítko víckrát).

Věděli by jste prosím, čím to může být?
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Wed Mar 06, 2019 1:39 pm    Post subject: Reply with quote

problem s tym n s makcenom http://prntscr.com/mu1lbm
preto sa to tu ulozilo viackrat ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group