Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Poskodenie odkladacej skrinky

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed May 21, 2008 8:45 pm    Post subject: Poskodenie odkladacej skrinky Reply with quote

Miko wrote:
Som tu novy, takze fseckych zdravim. Ja mam fofu od februara tohto roku a mam problem s odkladacou skrinkou pod prednym sklom. Pri beznom pouzivani sa poskodilo uchytenie krytu a v servise v Tren.Turnej mi povedali, ze to ako reklamaciu neuznavaju a mozem si kupit novu skrinku za 2300,- + montaz. Ja si vsak myslim, ze to je vadou materialu. Na koho sa mam s tym obratit?

Dik za odpovede

Shocked


edit:presunute adminom pre prehladnost
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Mon May 26, 2008 9:47 am    Post subject: Re: Poskodenie odkladacej skrinky Reply with quote

Miko: když to servis neuznal, tak můžeš zkusit napsat na zastoupení fordu v SR, ale u mechnických poškození je s reklamacemi vždycky problém. Když se ulomí někde nějaký čudlík, tak jak chceš poznat - a dokázat, že to bylo vadou materiálu a ne nešetrným zacházením? Nevím, jak je to ve tvém konkrétním případě, z toho cos napsal jsem se nic nedozvěděl.

Podle mě je nesnazší cesta zkusit se dohodnout s prodejcem/servisem na nějaké slušné slevě za nový díl a práci. Jinak si můžeš půl roku dopisovat a nic nezískat.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Miko



Joined: 21 May 2008
Posts: 14

PostPosted: Mon Jun 02, 2008 7:28 pm    Post subject: Re: Poskodenie odkladacej skrinky Reply with quote

DR wrote:
Miko: když to servis neuznal, tak můžeš zkusit napsat na zastoupení fordu v SR, ale u mechnických poškození je s reklamacemi vždycky problém. Když se ulomí někde nějaký čudlík, tak jak chceš poznat - a dokázat, že to bylo vadou materiálu a ne nešetrným zacházením? Nevím, jak je to ve tvém konkrétním případě, z toho cos napsal jsem se nic nedozvěděl.

Podle mě je nesnazší cesta zkusit se dohodnout s prodejcem/servisem na nějaké slušné slevě za nový díl a práci. Jinak si můžeš půl roku dopisovat a nic nezískat.


Uz sa v servise vyjadrili inak. Nahradny diel objednali, a ze ked budem mat cestu tak nech sa stavim, ze to vymenia. Myslim si, ze im doslo, ze hlavna je spokojnost zakaznika. Hlavne ked mam to auto 4 mesiace aj s cestou.
Back to top
View user's profile Send private message
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Mon Jun 02, 2008 8:51 pm    Post subject: Reply with quote

Miko to ti sami od seba zavolali?
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
Miko



Joined: 21 May 2008
Posts: 14

PostPosted: Tue Jun 03, 2008 8:01 am    Post subject: skrinka Reply with quote

Nie. Najprv to neuznali priamo v servise, ale technik povedal, ze to moze este postupit do centraly, lebo som namietal proti vysledku. Po 2 tyzdnoch sa z centraly vyjadrili, ze potvrdzuju vyrok technika. No ale nakoniec ked som s nim hovoril, tak mi dal to konecne stanovisko, ze to nejako dokazu spravit. Ja pracujem v obchode 12 rokov a viem, ze spokojnost zakaznika je prvorada.
Back to top
View user's profile Send private message
rasto



Joined: 21 Jul 2008
Posts: 47
Location: Český Těšín

PostPosted: Sun Aug 10, 2008 1:46 pm    Post subject: Reply with quote

Ahoj měli jste někdo problém se zavíráním dířek skřínky před spolujezdcem? Já ano jako by neseděl zobák co doněj zapadne zámek. Vyřešil jsem to tak že jsem se ho na dvou křížových šroubcích pokoušel usadit ale to nepomohlo,tak jsem ten zobák jednoduše trošku ohnul a jeto Laughing Laughing .Moje kopretinka do mě pořád hustila at´zajedem do servisu jako reklamaci Rolling Eyes a nedala si vymluvit žee s takovou ptákovinou nás pošlou někam,tak jsem vzal spravedlnost do svých rukou a je to Laughing
_________________
Ford Fusion 1,4 16V Ebony Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Mon Aug 11, 2008 7:05 am    Post subject: Reply with quote

Ja uz jsem to tu nekde psal... Nejdriv jsem s tim byl v servisu (jako reklamaci - "opravili to bez problemu"). Uz mi to dela znovu, tak jsem to posteloval sroubovakem a moc to nepomohlo Sad Asi to vyresim taky ohnutim toho ocka a bude Evil or Very Mad . Zatim jsem to neohybal kvuli zaruce, ale uz na to kaslu....
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group