Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Servisní manuál
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Dokumentácie, prospekty, návody
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pidot



Joined: 02 Jul 2007
Posts: 13
Location: Opava, CZ

PostPosted: Mon Jul 02, 2007 9:02 am    Post subject: Servisní manuál Reply with quote

Nemá někdo kompletní servisní manuál k FoFu? Slyšel jsem že mechanici mají k dispozici kompletní CD s veškerou dokumentací. Ne že bych ho chtěl hned rozebírat ale docela by mě spousta věcí zajímala Wink
Back to top
View user's profile Send private message
jirkah



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 21

PostPosted: Mon Jul 02, 2007 8:44 pm    Post subject: Re: Servisní manuál Reply with quote

pidot wrote:
Nemá někdo kompletní servisní manuál k FoFu? Slyšel jsem že mechanici mají k dispozici kompletní CD s veškerou dokumentací. Ne že bych ho chtěl hned rozebírat ale docela by mě spousta věcí zajímala Wink


Jestli umis stahovat přes torrenty, pak tady je odkaz:
http://btjunkie.org/torrent/Ford-TIS-2004-DVD-ISO/290855874d06479d0f0694edbed63577a69a36a4cd82
_________________
Ford Fiesta Duratec 1.3 (2006)
Back to top
View user's profile Send private message
pidot



Joined: 02 Jul 2007
Posts: 13
Location: Opava, CZ

PostPosted: Tue Jul 03, 2007 8:36 am    Post subject: Re: Servisní manuál Reply with quote

jirkah wrote:
pidot wrote:
Nemá někdo kompletní servisní manuál k FoFu? Slyšel jsem že mechanici mají k dispozici kompletní CD s veškerou dokumentací. Ne že bych ho chtěl hned rozebírat ale docela by mě spousta věcí zajímala Wink


Jestli umis stahovat přes torrenty, pak tady je odkaz:
http://btjunkie.org/torrent/Ford-TIS-2004-DVD-ISO/290855874d06479d0f0694edbed63577a69a36a4cd82


díky, tohle by mohlo být ono
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Jul 04, 2007 10:54 am    Post subject: Re: Servisní manuál Reply with quote

jirkah wrote:
Jestli umis stahovat přes torrenty, pak tady je odkaz:
http://btjunkie.org/torrent/Ford-TIS-2004-DVD-ISO/290855874d06479d0f0694edbed63577a69a36a4cd82


ahoj jirko, myslim, ze ty to stahovat vies, ak to sem pises.
Mohol by som Ta poprosit, aby si to ztiahol ty a poslal mi na email marek.dula@gmail.com a ja to hodim na web, oki?

dakujem.

Admin Marek
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pidot



Joined: 02 Jul 2007
Posts: 13
Location: Opava, CZ

PostPosted: Wed Jul 04, 2007 11:30 am    Post subject: Re: Servisní manuál Reply with quote

dulius wrote:
jirkah wrote:
Jestli umis stahovat přes torrenty, pak tady je odkaz:
http://btjunkie.org/torrent/Ford-TIS-2004-DVD-ISO/290855874d06479d0f0694edbed63577a69a36a4cd82


ahoj jirko, myslim, ze ty to stahovat vies, ak to sem pises.
Mohol by som Ta poprosit, aby si to ztiahol ty a poslal mi na email marek.dula@gmail.com a ja to hodim na web, oki?

dakujem.

Admin Marek


Neni to problem stahnout (napr pres uTorrent nebo Azureus), uz to dokonce mam, ale nevim jak by se to dalo umistit na web, je to totiz kompletni CD s aplikaci urcenou pro servisy Ford, nejsou tam zadne pdf nebo doc, jak jsem predpokladal.Je to cele v anglictine, coz neni az tak velky problem ale myslim ze ceske servisy maji CZ verzi, ktera by byla urcite lepsi Wink

Kazdopadne ale diky i za tohle, da se tam najit urcite spousta uzitecnych info
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Jul 04, 2007 11:32 am    Post subject: Reply with quote

ehm, aha, cele CD, ake je to velke? je to CD, ci DVD?
ak to nie je problem ztiahnut, napis strucny navod, ako sa to robi, proste napis presne ako si postupoval pri ztiahnuti tohto CD pre Fusion manual.
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pidot



Joined: 02 Jul 2007
Posts: 13
Location: Opava, CZ

PostPosted: Wed Jul 04, 2007 12:08 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
ehm, aha, cele CD, ake je to velke? je to CD, ci DVD?
ak to nie je problem ztiahnut, napis strucny navod, ako sa to robi, proste napis presne ako si postupoval pri ztiahnuti tohto CD pre Fusion manual.


Ano je to sice DVD ale velikost ma asi jen 890MB. Pokusim se Ti to popsat co nejsrozumitelneji ale i nejstrucneji:

1. stahni si ten torrent co uvedl jirka, ten nekam uloz
2. stahni si uTorrent 1.6.1 (http://www.utorrent.cz/)
3. nainstaluj ten uTorrent
4. klikni na ten soubor co jsi si stahnul v kroku 1 (ma priponu .torrent)
5. mel by se ti otevrit uTorrent s nabidkou ke stazeni, dej ok a uz by to melo jet
6. ze zacatku to pojede docela pomalu, ale pak se to zlepsi
7. stazeny soubor vypal pomoci nero nebo namountuj pomoci DaemonTools

Jeste jsem nasel pravdepodobne novejsi verzi (2005) na rapidshare, ale jeste ji nemam stazenou celou. tak dam vedet pozdeji
Back to top
View user's profile Send private message
pidot



Joined: 02 Jul 2007
Posts: 13
Location: Opava, CZ

PostPosted: Wed Jul 04, 2007 12:52 pm    Post subject: Reply with quote

Tady je odkaz na ten rapidshare, ale pokud nemas premium account, tak je tam omezeni downloadu

http://www.fordfans.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=10616&sid=3cab59cbf92a8ea637044e7b519f6e79
Back to top
View user's profile Send private message
voto



Joined: 16 Oct 2007
Posts: 80

PostPosted: Sat Oct 27, 2007 5:09 pm    Post subject: Reply with quote

Tak jsem to stáhl, ale moc chytrý z toho nejsem...
_________________
Poďme z vesela,promile dve celá...
Back to top
View user's profile Send private message
jeff



Joined: 17 Oct 2007
Posts: 80
Location: Praha

PostPosted: Mon Nov 19, 2007 12:53 pm    Post subject: Reply with quote

voto wrote:
Tak jsem to stáhl, ale moc chytrý z toho nejsem...



Pokud máš vypálený obraz ISO souboru (toho. co jsi stáhnul), tak ho už jen nainstaluješ a můžeš se v tom přehrabovat. Ta instalace je dost nestandardní, nic se při ní neděje a člověk má pocit, že už se nic nestane (žádný náznak, že PC něco dělá),ale chce to vytrvat.
_________________
Fusion 1,4i 16 V, Ambiente, Deep Navy, 9/2006
Back to top
View user's profile Send private message
durco



Joined: 03 Jul 2007
Posts: 31
Location: Žilina

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 9:33 am    Post subject: Reply with quote

pidot wrote:
dulius wrote:
ehm, aha, cele CD, ake je to velke? je to CD, ci DVD?
ak to nie je problem ztiahnut, napis strucny navod, ako sa to robi, proste napis presne ako si postupoval pri ztiahnuti tohto CD pre Fusion manual.


Ano je to sice DVD ale velikost ma asi jen 890MB. Pokusim se Ti to popsat co nejsrozumitelneji ale i nejstrucneji:

1. stahni si ten torrent co uvedl jirka, ten nekam uloz
2. stahni si uTorrent 1.6.1 (http://www.utorrent.cz/)
3. nainstaluj ten uTorrent
4. klikni na ten soubor co jsi si stahnul v kroku 1 (ma priponu .torrent)
5. mel by se ti otevrit uTorrent s nabidkou ke stazeni, dej ok a uz by to melo jet
6. ze zacatku to pojede docela pomalu, ale pak se to zlepsi
7. stazeny soubor vypal pomoci nero nebo namountuj pomoci DaemonTools

Jeste jsem nasel pravdepodobne novejsi verzi (2005) na rapidshare, ale jeste ji nemam stazenou celou. tak dam vedet pozdeji


Poviem Ti pravdu, nie som úplne zručný v tom čo píšeš, a mám trošku obmedzené možnosti na sťahovanie. Chcem sa ťa opýtať, či by bolo možné z tvojej strany to napáliť na DVD a poslať mi to na dobierku, s tým že poštovné a ostatné poplatky ti uhradím, alebo prevodom z účtu.Skúšal som na internete pozrieť www.etis.ford.com, čo vyzerá byť dosť zaujímavé, ale problém je v platení za náhľady.
Back to top
View user's profile Send private message
teodolit



Joined: 05 Jun 2007
Posts: 13

PostPosted: Thu Jan 31, 2008 9:15 pm    Post subject: serv. manual Reply with quote

Mam subor "Ford TIS 2004 DVD.ISO" z rapidshare, ale nejde to ziadnym sposobom otvorit - neotvara to Deamon ani podobne softy. Podarilo sa to uz niekomu spustit, ak ano - ako?
Back to top
View user's profile Send private message
jeff



Joined: 17 Oct 2007
Posts: 80
Location: Praha

PostPosted: Sat Feb 02, 2008 6:50 pm    Post subject: Reply with quote

Tento ISO soubor vypálíš na DVD (vypálit obraz disku - Burn Image). Tam pak najdeš instalační exáč, ten nainstaluje prohlížecí program a je hotovo. Při té instalaci se nic neděje, takže neklikat a vydržet do konce. Je tam pouze instalační obrazovka.
Spustíš ten jeho prohlížecí program a vložíš to DVD.
Pak už si najdeš typ vozu a co chceš vidět a to tě pošle do detailů. I když podle mě se to soudruhům z USA/D moc nepovedlo. Je to dost chaotické a málo přehledné. Ale to je můj názor.
_________________
Fusion 1,4i 16 V, Ambiente, Deep Navy, 9/2006
Back to top
View user's profile Send private message
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Sat Feb 02, 2008 7:57 pm    Post subject: Reply with quote

Ono staci aj ten Daemontool namontovat image instalacia mi trvala 20 s max ani to dlho necakalo bez nejakej akcie. Ako povedal Jeff je to dost neprehladne mam pocit ze v servisoch maju 486ky Smile
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
xxnobodyxx



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 298

PostPosted: Mon Feb 04, 2008 6:55 pm    Post subject: Reply with quote

V servisoch ford nepouzivaju to co ste stiahli vy z netu...Ford TIS 2004 DVD.
Ford TIS (technical info. system) pre europske modely fordov je obsiahnuty len na CD a najnovsie vydanie je 2004 a 2006...chysta sa verzia 2008
Potom Ford Microcat Europe pre europske modely - najnovsia dostupna funkcna verzia je 08/2007 a je obsiahnuta na DVD.
Po nete sa potuluje kopec verzii tychto tecnickych CD a DVD...vacsinou ide o info pre americke modely fordov.
_________________
1,6 16V 08/2005
Radio- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-radio
Interier- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-interier
Rozne- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-rozne/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Dokumentácie, prospekty, návody All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group