Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Koroze
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Karoseria, lakovanie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mmiippll



Joined: 24 Aug 2010
Posts: 74
Location: Kežmarok

PostPosted: Tue Jul 10, 2012 9:46 pm    Post subject: Reply with quote

Ja som pred par dnami na zadnom kufri asi 5 cm pod oknom v lavej casti nasiel drobnu vypuklinku pod lakom, velku asi 0,5cm. V servise si to pofotili a budu mi v ramci zaruky prestriekavat cele piate dvere v casti pod oknom. Na lak je pritom zaruka 2 roky, na karoseriu (prehrdzavenie) 10 ci 12 rokov.
_________________
Fiat Bravo, 1.4 t-jet, 88 Kw, 6/2014, o chvilku bude aj LPG
Ex:Ford Fusion, 1.4 Duratec 16 V, Trend X, Sea Grey, 8/2010
Ex: Hyundai Getz, 1.4 16V, 71 Kw, 6/2007, takmer ziadna vybava
Back to top
View user's profile Send private message
milanb70



Joined: 03 Mar 2013
Posts: 3

PostPosted: Sun Mar 03, 2013 7:01 pm    Post subject: koroze Reply with quote

Dneska jsem taky zjistil na kufru asi 1cm pod oknem malý puchýř,auto mám teprve 9mesícú stare.Nechám to však asi na 1garančku at se staraj,doufám jen že stim něco udelaj.Co bude asi za 5let,no hrůza.
Back to top
View user's profile Send private message
Marekskk



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 386
Location: SK/CZ

PostPosted: Sun Mar 03, 2013 7:19 pm    Post subject: Reply with quote

Pokial to mas v zaruke tak pohoda, ja som mal kaz na bocnych zadnych dverach, tiez som sa rozpraval s predajcom asi mesiac po kupe som to objavil. No nechcelo sa mi to riešiť, auto by bolo tiež zabavené a asi by to striekali. Nieje to extra vidieť ale tak auto by malo byť teda aj čo sa týka laku po kúpe bez kazov. Vie to nasrat cloveka.
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort
Ford Mondeo 2.0 TDDi
Back to top
View user's profile Send private message
autouser



Joined: 11 Sep 2013
Posts: 6

PostPosted: Thu Sep 19, 2013 3:02 pm    Post subject: Reply with quote

Zdravim,

dnes som lezal pod autom, robil preventivnu kontrolu a vsimol som si zacinajucu hrdzu na priecke pri chladici. paci sa mi sposob ochrany spodku a dutin, ktory tu popisal hanýsek starší. neviete niekto, kde by sa take nieco dalo poriesit v bratislave a okoli? mam na mysli osobnu skusenost a teda aj nejake referencie. diky.
Back to top
View user's profile Send private message
milanb70



Joined: 03 Mar 2013
Posts: 3

PostPosted: Thu Jun 26, 2014 6:14 pm    Post subject: Re: koroze Reply with quote

milanb70 wrote:
Dneska jsem taky zjistil na kufru asi 1cm pod oknem malý puchýř,auto mám teprve 9mesícú stare.Nechám to však asi na 1garančku at se staraj,doufám jen že stim něco udelaj.Co bude asi za 5let,no hrůza.
Tak konečně opraveno(přestříkanim celích dveří),ale až na 2 garančce.Čekal jsem celej rok,pořád jenom něco přeposílávali na ústředí fordu,než mi reklamaci uznali,no horor.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Karoseria, lakovanie All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group