Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Odtekanie / neodtekanie skondenzovanej vody...

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Vykurovanie, vetranie, klimatizacia
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Fjodor



Joined: 16 Apr 2008
Posts: 298
Location: Bratislava - Michalovce

PostPosted: Thu Aug 20, 2009 5:06 pm    Post subject: Odtekanie / neodtekanie skondenzovanej vody... Reply with quote

Hmmm, som nuteny zalozit novy topic... Sad
Uz ma ta vlhkost po vypnuti klimy zacala tak "tankovat", ze som urobil maly test - nechal bezat motor a klimu, vedla auta dal igelit, lahol nan a "kukal" a "kukal" a "kukal" - a nic, vazeni priatelia... Sad Voda nikde Confused Question
Tak sa chcem opytat, lebo nepamatam - malo by to odtekat za prednou napravou po takom hlinikovom prekryti?!? Mam totizto kryt motora a v servise, ked mi ukazovali, ze dezinfekcna kvapalina pretiekla krizom cez sustavu /nebol zalozeny pelovy filter/, tak bol demontovany kryt pod motorom... Ked som si dnes lahol dole, zdalo sa mi povedome to prekrytie, ktore je az za prednou napravou... Som z toho celeho zmateny, lebo pred garanckou som ziadny problem s tym nemal... Nechcem tym nic zle na servisakov, len je mozne, ze sa tam niekde nieco "potento"... Sad
Neviete niekto z BA a okolia, ci je kdesi "free" pristupna jama alebo rampa? Siel by som si to este omrknut skor, ako zasa zabit cely den, a mozno zasa zbytocne, v servise...
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec, RIVAL X, vyrobene 12/2007, zakupene 04/2008, Sea Grey, PP, parkovacie senzory, folie
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Vykurovanie, vetranie, klimatizacia All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group