Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zasuvka pro pripojeni externiho MP-3 prehravace - ICE9
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Audio, navigacie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Tue Oct 02, 2007 7:06 am    Post subject: Reply with quote

tribula wrote:
Tiez som si pri kupe nechal urobit vstup na 3,5jack, ale ho aj tak vobec nepouzivam... Jednak mi vadi, ze ked nieco chcem prepnut, tak musim stale smatrat po mp3 prehravaci, a jednak mi vadi kabel, ktory iba zavadzia... Skratka je velkou chybou, ze ford este stale nedava standardne radia s mp3. A to sony je neskutocne drahe. Rozmyslam ale nad takymto riesenim: http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana/Mobil-v-aute-na-plny-pecky/sc-21-sr-1-a-1116703/default.aspx
Snad by to nezavadzalo pri radeni a hlavne je to stale po ruke a pri manipulacii to az tak neodputava pozornost od soferovania. len ta nestastna biela farba Smile


no mne by sa tej 3,5 jack praveze pacil viac ako to riesenie ktore spominas. Mal som to zapozicane na par dni a dost to chrstalo (podla toho ako som si dal nohu napr.) a ked som to zapol na silny mode (ktory je u nas zakazany) tak to slapalo pekne, ale clovek sa citi zle ked vie ze to co pocuva on na radiu chytia vsetci v okruhu 200m. Tiez sa mi to nejako hrialo aj ked to bolo vypnute.
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
mib



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 24
Location: Praha

PostPosted: Tue Nov 20, 2007 7:25 pm    Post subject: iPhone ve FoFu Reply with quote

Realne zapojeni iPhone v Ford Fusion s AUX vstupem


[url] http://www.maczone.cz/clanky/apple-iphone-a-jeho-jednoducha-instalace-v-aute-/1262511685/ [/url]
_________________
Fusion 1.4 Ebony+ Colorado Red , 2007
Mondeo 2.2TDCI Titianium S Black, 2010
Mondeo 1.8i Dark Red Saloon, 1999 ( z nostalgie)
Back to top
View user's profile Send private message
romes



Joined: 18 Oct 2007
Posts: 6

PostPosted: Mon Dec 17, 2007 9:13 am    Post subject: Reply with quote

Caute,ja sa chcem spytat mae noveho fofu.rok 2007 a niekde som sa docital ze ma pripojenie na externy mp3 prehravac v kastliku pred spolujazcom ale som ho tam nenasiel
Back to top
View user's profile Send private message
fungogh



Joined: 08 Dec 2007
Posts: 12
Location: Bratislava

PostPosted: Mon Dec 17, 2007 11:07 am    Post subject: Reply with quote

sklima wrote:
adrian wrote:
ja si bohuzel zasuvku na mp3 od vyrobce nenechal dat a ted lamu hlavu jak to vyresit?nemate nekdo zkusenosti s dodatecnym namontovanim v servisu?

Nevim jak v servisu, ale podle ruznych ohlasu na netu by to melo jit dodelat i doma. Radio je na to pripravene (alespon ta nova), chce to jen zvolit spravny konektor. A osobne bych nedelal zasuvku, ale rovnou bych vyvedl 3,5 mm jacka na kabelu.

ta "zasuvka" sa nedodava z vyroby. Domontovava sa v servise. Mozes si to dat spravit kedykolvek. Ja to mam tiez (este som nemal cas to vyskusat), no vsimol som si, ze takmer v kadom Fusione je "diera vyvrtana niekde inde" Smile Vid to foto dalej, kde je pripojeny iPhone. Ja mam tu zasuvku na opacnom konci stredovej konzoly. Smile
...tym som este chcel povedat, ze ak im povies, ze nemas zaujem o rozvrtanie panelu, podla mna Ti nechaju kablik visiet aj v priehradke pred spolujazdcom...
_________________
2007 Fusion 1.4 16V Flair-X
Back to top
View user's profile Send private message
durco



Joined: 03 Jul 2007
Posts: 31
Location: Žilina

PostPosted: Sun Mar 02, 2008 1:28 pm    Post subject: Reply with quote

Používate niekto na prehrávanie mp3 FM modulátor?Aké máte skúsenosti s rušením, a aký typ máte?Koľko ste platili za dodatočnú montáž zásuvky AUX do auta?
Back to top
View user's profile Send private message
alcap



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 22
Location: Praha

PostPosted: Sun Mar 02, 2008 11:49 pm    Post subject: Reply with quote

Quote:

ta "zasuvka" sa nedodava z vyroby. Domontovava sa v servise. Mozes si to dat spravit kedykolvek.

Ta zasuvka se dodava z vyroby,pokud si ji objednate. Nechal jsem si ji kvuli spatnemu kontaktu asi pred mesicem menit - jinde nez odkud mam auto, a nejdelsi servisni ukon bylo prave zjistovani jestli je z vyroby nebo neni (pak bych ji musel reklamovat primo u prodejce, nebo opravu zaplatit). Samozrejme se da i domontovat, je to nakonec jen dira a kabel Smile.
_________________
FoFu Ebony Champion 1.4 Duratec
Back to top
View user's profile Send private message
Doktor
Guest





PostPosted: Tue Jul 22, 2008 12:09 am    Post subject: Reply with quote

Mám dotaz.Koupil jsem si včera nový Fusion Ebony a je to bez konektoru na mp3.Jak to můžu obejít?Můžu si koupit tu nabíječku na USB,připojit mp3 přehrávač,na rádiu zmáčknout aux a pojede to?Nebo si koupit ten fm transmitter?Jaký je dobrý?Nebo mátě někdo jiný řešení???Moc prosím za nějakou odpověď Wink
Back to top
TREK



Joined: 03 Jul 2008
Posts: 156
Location: Bratislava

PostPosted: Tue Jul 22, 2008 12:14 pm    Post subject: Reply with quote

Vitaj medzi FUSIONISTAMI ,k tomu fm transmiseru,treba ist do obchodu a kupit si ho ,je to dobra volba nakolko nemas AUX -in . co sa tika znacky tak to ti neporadim nakolko ho nepouzivam ale myslim si ze kupuj ,ani nie najdrahsi a ani nie najlacnejsii,taky stred.ja rozmyslam o 2-din radiu ale ta cena ma odrazuje + zaruka na auto.
_________________
FORD FUSION ,RIVAL X,1.4l,80hp,TANGO,
6X AIRBAG,KLIMA, denne svietenie,
2 DIN PIONEER,195X55 R16´
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ikoala



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 120
Location: Usti nad Labem

PostPosted: Tue Jul 22, 2008 1:37 pm    Post subject: Reply with quote

co se tyce cen radii, doporucuji mrknout na amazon.com, ceny tretinove, po pricteni cla a DPH tak polovicni, mam vyhlidle toto

http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B00188AR7O/ref=dp_olp_1
Back to top
View user's profile Send private message
Fjodor



Joined: 16 Apr 2008
Posts: 298
Location: Bratislava - Michalovce

PostPosted: Wed Aug 06, 2008 2:39 am    Post subject: Reply with quote

No, ja mam tiez problem s tou nizkou urovnou zvuku, ked to ide cez AUX... Pripajam si na to bud navigaciu (prehrava aj mp3), alebo cisto mp3 prehravac... No ked zabudnem zmenit vysku hlasitosti dopravnych sprav, v aute v danom momente zarve radio, ze sa clovek az zlakne...
Nevie niekto z vas, ako to je riesene?!? Nie je ten konektor AUX len ako "bypass", ze to nejde cez zosik, ale priamo zo zdroja a tym to potrebuje vypeckovat?!? Je to dost odveci... Sad
Tiez mala otazocka: Nema na tom byt standardne nejaka krytka?!? Neviem, nepamatam, ale z vacsiny vozidiel poznam, ze je to nejako chranene pred nahodnym vyliatim tekutiny a pod. Ja tam mam "len dieru"...
Vseobecne k audio pozitivne hodnotim reproduktory vo vsetkych dverach a zaroven moznost uplneho stisenia hlasitosti na zadnych sedadlach - komfort jazdy...
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec, RIVAL X, vyrobene 12/2007, zakupene 04/2008, Sea Grey, PP, parkovacie senzory, folie
Back to top
View user's profile Send private message
voto



Joined: 16 Oct 2007
Posts: 80

PostPosted: Wed Aug 06, 2008 5:51 pm    Post subject: MP3 Vysílač Reply with quote

Já spíš uvažuju nad něčím jako MP3 vysílač "Transmitter" do zapalovače a pak do toho buď paměťovou kartu nebo flashku a valit mp3...
_________________
Poďme z vesela,promile dve celá...
Back to top
View user's profile Send private message
budkacik



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 90
Location: Salzwedel

PostPosted: Wed Aug 06, 2008 7:00 pm    Post subject: Re: MP3 Vysílač Reply with quote

voto wrote:
Já spíš uvažuju nad něčím jako MP3 vysílač "Transmitter" do zapalovače a pak do toho buď paměťovou kartu nebo flashku a valit mp3...


Ano, sup do toho. Ja som si dokupil ten vystup na palubovku a ked sa mi prehravac vybije, tak som nahraty. Do transmittera strcis kartu a nabija zo zapalovaca. Jasne, ze aj ja mozem dokupit nejaku redukciu, alebo nabijacku na zapalovac, ale 1+2+3= vela penazi.

Uz som sa poucil a ked som tu niekde pisal, ze sa mi to zda nekvalitne, tak uz som to pocul hrat a odvolavam.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Thu Aug 07, 2008 8:48 pm    Post subject: Reply with quote

Fjodor: zesil si zvuk na tom externímzdroji signálu (co to jde a pokud to jde), pak nemusíš tolikzesílit na rádiu. Dal by se použít i externí zesilovač, ale to mi připadá už trochu zbytečně složité.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Fjodor



Joined: 16 Apr 2008
Posts: 298
Location: Bratislava - Michalovce

PostPosted: Fri Aug 08, 2008 9:38 am    Post subject: Reply with quote

DR wrote:
Fjodor: zesil si zvuk na tom externímzdroji signálu (co to jde a pokud to jde), pak nemusíš tolikzesílit na rádiu. Dal by se použít i externí zesilovač, ale to mi připadá už trochu zbytečně složité.

Ked pouzivam GPS, nie je problem, lebo GPSka ma vlastny rep. a tym padom musi davat slusny vykon, zvysovanie hlasitosti na autoradiu nie je markantne... No ked som napojil manzelkyn mp3 prehravac, ktory je samozrejme len s vystupom na sluchatka, tam uz problem je... Na sluchatka totiz nepotrebujes tolky vykon zariadenia... /Samozrejme, mal som ho na max., no potrebovalo to este poriadne zosilit na autoradiu.../
Preto, keby ta koncovka sla cez zosik v autoradiu, nebol by ziadny problem, no je to len BYPASS...
Inak, zacal som to riesit tak, ze na dlhej ceste aj tak pouzivam GPS a na tie kratke po meste som si zacal napalovat mp3 skladby ako AUDIO CD... Wink
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec, RIVAL X, vyrobene 12/2007, zakupene 04/2008, Sea Grey, PP, parkovacie senzory, folie
Back to top
View user's profile Send private message
Honano



Joined: 11 Aug 2008
Posts: 29

PostPosted: Mon Aug 25, 2008 10:40 am    Post subject: Reply with quote

Ahoj....mám v autě tu zásuvku za 900 Kč...mám i MP3 přehrávač...jen jsem na tohle úpnej idiot a nevím,jakej si mám koupit kabel na propojení.Můžete prosím nějak polopaticky Very Happy poradit??Díky
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Audio, navigacie All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group