Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Nove auto
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Fri Sep 28, 2007 8:43 am    Post subject: Reply with quote

Ja jsem bral auto na leasing, takze jsem polozil akontaci 50% a to bylo tak tyden az dva, nez jsem si mel auto prevzit, ale to bylo uz na ceste.
Pri prebirani se nenechat prodejcem moc popohanet, ze si to "potom prohlidnete doma", ale radeji delat neznaleho a nechat si vsechno ukazat v autosalonu.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ado



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 37
Location: Trnava

PostPosted: Fri Sep 28, 2007 5:44 pm    Post subject: Reply with quote

Dnes som zaplatil za auto, v pondelok si idem pre neho Smile Dúfam, že bude všetko O.K.
_________________
TT - 1.6 TDCi X-Plus Ocean Blue
Back to top
View user's profile Send private message
ado



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 37
Location: Trnava

PostPosted: Tue Oct 02, 2007 8:24 pm    Post subject: Reply with quote

Razz Od vcera som cerstvym majitelom FF, som velmi spokojny Razz

PS: mozno aj preto, lebo pred nim som mal Fiat Seicento a to je teda velky rozdiel Cool
_________________
TT - 1.6 TDCi X-Plus Ocean Blue
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Oct 03, 2007 8:28 am    Post subject: Reply with quote

ado wrote:
Razz Od vcera som cerstvym majitelom FF, som velmi spokojny Razz

PS: mozno aj preto, lebo pred nim som mal Fiat Seicento a to je teda velky rozdiel Cool

tak prajem vela stastnych km, budem rad ak auticko nafotis a posles do zbierky a dam to na web Wink
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Fri Oct 05, 2007 7:56 am    Post subject: Reply with quote

Tak nam Fordi od zari v CR trochu zdrazili. Akcni model se ted menuje Fashion, vybava je porad stejna, akorat ten levnejsi model s 1.25 je o 5 tkc drazsi.

PS : Neco pro poteseni majitelu Fusionu. Tento tyden, jak jsem byl v prodejne Fordu, dival jsem se na nove Mondeo a S-max a vsimnul jsem si, ze pouzivaji skro uplne stejne vydechy vzduchu na palubovce jako mame u Fusionu Laughing
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Oct 05, 2007 8:09 am    Post subject: Reply with quote

scorsese wrote:

PS : Neco pro poteseni majitelu Fusionu. Tento tyden, jak jsem byl v prodejne Fordu, dival jsem se na nove Mondeo a S-max a vsimnul jsem si, ze pouzivaji skro uplne stejne vydechy vzduchu na palubovce jako mame u Fusionu Laughing

jasne, mondea maju velmi poodobnu palubovku, to som videl aj ja Smile
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
floda



Joined: 06 Oct 2007
Posts: 13
Location: okres Litoměřice

PostPosted: Sat Oct 06, 2007 1:20 am    Post subject: nove auto Reply with quote

zdravim vsechny fusionaky, konecne jsme se dockali, od vcera mame noveho FoFu, moc se nam libi Laughing
_________________
Ford Fusion Ebony 1,4 Duratec. Deep Navy Blue(4,10,2007)
Back to top
View user's profile Send private message
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Wed Nov 14, 2007 5:44 pm    Post subject: Reply with quote

Dnes mi přišel poštou dotazník od FMC, s velkým množstvím otázek ohledně dojmů z nákupu a dodání nového vozu Ford Fusion - spokojenost s vozidlem, kvalitou, výskyt závad a pod. Vše jsem pravdivě odpověděl a v kolonce připomínky jsem mimo jiné přidal i odkaz na tyto stránky Wink
V obálce s dotazníkem byla i ofrankovaná obálka pro odpověď s adresou:

Ford Motor Company
PO BOX 1769
SLOUGH
GREAT BRITAIN
SL3 0BF

Druhá možnost (tu jsem zvolil) byla vyplnění dotazníku na adrese www.fordsatisfaction.com/sa/csy po zadání hesla, které jsem taky obdržel.

Zajímalo by mě, jestli jste se taky někdo zúčastnili tohoto průzkumu.
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dan



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 127

PostPosted: Wed Nov 14, 2007 9:41 pm    Post subject: Reply with quote

sedlaq wrote:
Dnes mi přišel poštou dotazník od FMC, s velkým množstvím otázek ohledně dojmů z nákupu a dodání nového vozu Ford Fusion - spokojenost s vozidlem, kvalitou, výskyt závad a pod. Vše jsem pravdivě odpověděl a v kolonce připomínky jsem mimo jiné přidal i odkaz na tyto stránky Wink
V obálce s dotazníkem byla i ofrankovaná obálka pro odpověď s adresou:

Ford Motor Company
PO BOX 1769
SLOUGH
GREAT BRITAIN
SL3 0BF

Druhá možnost (tu jsem zvolil) byla vyplnění dotazníku na adrese www.fordsatisfaction.com/sa/csy po zadání hesla, které jsem taky obdržel.

Zajímalo by mě, jestli jste se taky někdo zúčastnili tohoto průzkumu.

Tiez som obdrzal podobny doaznik od FMC. Odpovedal som im zo slusnosti, ved prilozili ofrankovanu obalku. Myslim, ze moje hodnotenie bolo vcelku pozitivne. Jedina vec, ktoru som pripomienkoval, bola dlhsia cakacia doba na auto, ako sme sa s predajcom povodne dohodli.
Ale dotaznik mi poslali pomerne skoro od nakupu auta. Asi by bolo vhodnejsie, ak by som ho obdrzal aspon teraz, predsa len, tych skusenosti s autom je uz viac.
_________________
FoFu Champion Ebony 1,4 16V, 7/07, Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
mlhoš



Joined: 30 Aug 2007
Posts: 39
Location: Vev.Bítýška

PostPosted: Thu Nov 15, 2007 12:11 am    Post subject: Reply with quote

sedlaq wrote:
Dnes mi přišel poštou dotazník od FMC, s velkým množstvím otázek ohledně dojmů z nákupu a dodání nového vozu Ford Fusion - spokojenost s vozidlem, kvalitou, výskyt závad a pod. Vše jsem pravdivě odpověděl a v kolonce připomínky jsem mimo jiné přidal i odkaz na tyto stránky Wink
V obálce s dotazníkem byla i ofrankovaná obálka pro odpověď s adresou:

Ford Motor Company
PO BOX 1769
SLOUGH
GREAT BRITAIN
SL3 0BF

Druhá možnost (tu jsem zvolil) byla vyplnění dotazníku na adrese www.fordsatisfaction.com/sa/csy po zadání hesla, které jsem taky obdržel.

Zajímalo by mě, jestli jste se taky někdo zúčastnili tohoto průzkumu.

Jo,taky došel dotazník.Došlo mi to asi po 5ti týdnech od koupě.Odpověď jsem poslal po 3 týdnech ,celkem pravdivou.Vytkl jsem jen dlouhou čekací dobu-8týdnů-a pak taky sedák řidiče se mi moc nelíbí,njsem s ním spokojen.
Dotazník jsem poslal v papírové formě,páč mě nějak nefungovalo to heslo. Mlhoš
_________________
....jen zvolna...
FOFU CHampion EBONY 1,4Duratec-58KW-Deep Navy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
majlou.x



Joined: 08 Mar 2008
Posts: 102
Location: Vysočina okr. Jihlava

PostPosted: Sat Mar 08, 2008 6:18 pm    Post subject: Další majitel FF+Ebony 1.4 Reply with quote

Ahoj lidi zdravím vás....určitě a na 100% ste všichni zažily pocit a natěšení,že ste si koupily nový autíčko....
Já ten pocit právě prožívám.Je to moje první auto které je uplně nové.Jezdím teď ze Seatem Ibizou 1.9 SDi 48 KW ale je to třídveř.Už mě nebavilo to že tam je tak málo prostoru pro nás a pro naší malou.Proto sme se s manželkou rozhodly takto.
Pocit č.1 -Dneska sem si objednal Fusiona 1.4 s výbavou Ebony a na přání sem tam nechal dát palubní PC a tmavá tónovaná skla.Jelikož muj rozpočet mě hodněl omezil,tak sem se s manželkou rozhodl pro základní barvu Blazer Blue s interierem Dark Tanzanite.Chci si tam nechat dát tažné zařízení a zámek zpatečky.Vše sem si vzal na ůvěr,tak snad sem neprohloupil.
Pocit č.2 -Těším se na ten pocit až si pro ten vůz pojedu a budu si užívat vůni nového auta a pocit s jízdy.Ještě kdyby bylo hezký počasí a nějaká ta hezká písnička v radiu.
Pocit č.3 - Těším se až přijedu dom a manželka s našim miminkem budou koukat.

Četl sem tu docela dost podstatný a důležitý informace,který by mi mohly pomoct.Tak snad budu mít štěstí a na autě nenajdu nějakou tu vadu co sou zde popsaný.

Napíšu je zde aby se i ostatní mohly inspirovat,ale snad to kněčemu bude až pojedu převzít Fuse.

1. Komplikovaně jde zašrobovat uchyt rezervy
2. Mensi sedadlo vzadu jde špatně zaklapnout
3. Ventilator na nohy špatně dovřený
4. Odlepující se horní plastove lišty na začátku střechy
5. Aby šli ovládat přední okna i po vypnutí motoru. Zrcátka jdou, ale okna ne
6. Špatné usazení pátých dveří, kdy napravo je tak o 3 mm víc místa
7. Kouknout dolu na přední masku na levý plast...ulomený?????
8. Prohýbání se středového sloupku u radia.
9. Nech si otevřený dveře a poslouchej změnu zvuku motoru když vyšlápneš spojku.

u tý 7 si nejsem jist zda jsem to napsal správně....jen sem to tu četl a už sem te Topic nenašel.

Kdyby někdo měl nějaké další nechci napsat závady,ale málo či více se vyskytující chyby budu rád,když je tu někdo napíše pro inspiraci.

Já osobně až tam pojedu tak si to naštuduju nebo si ten papír vezmu sebou a kouknu se na to.Sice budu vypadat možná jak Idiot,ale oni se trošku ztáhnou podle mě,když budou vidět že si to důkladně i nedůkladně prohlídnu.Nechci kupovat kvalitu která je na 95%centech.
Někdo tu psal(teď nevím zda to napíšu správně),aby peníze odpovídali kvalitě.

Přeju hezký den...... Very Happy Wink


Last edited by majlou.x on Sun Mar 09, 2008 7:36 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dan



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 127

PostPosted: Sat Mar 08, 2008 8:00 pm    Post subject: Re: Další majitel FF+Ebony 1.4 Reply with quote

... Nechci kupovat kvalitu která je na 95%centech.
Někdo tu psal(teď nevím zda to napíšu správně),aby peníze odpovídali kvalitě.

Skor kvalita cene.
_________________
FoFu Champion Ebony 1,4 16V, 7/07, Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
Petr



Joined: 13 Sep 2007
Posts: 20
Location: PARDUBICE

PostPosted: Sun Mar 09, 2008 6:06 pm    Post subject: Reply with quote

ahoj ještě jsem tu někde psal o zvuku převodovky - nech si otevřený dveře a poslouchej změnu zvuku motoru když vyšlápneš spojku.
Back to top
View user's profile Send private message
majlou.x



Joined: 08 Mar 2008
Posts: 102
Location: Vysočina okr. Jihlava

PostPosted: Sun Mar 09, 2008 6:28 pm    Post subject: Reply with quote

Petr wrote:
ahoj ještě jsem tu někde psal o zvuku převodovky - nech si otevřený dveře a poslouchej změnu zvuku motoru když vyšlápneš spojku.


Díky dopíšu to tam...
Já myslím,že je to dobrá věc.Aby člověk věděl na co se připravit.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
MyTB



Joined: 23 Mar 2008
Posts: 452
Location: Karwina City

PostPosted: Sun Mar 23, 2008 3:18 pm    Post subject: Reply with quote

Ahoj,
tak za pár týdnů se k Vám přidám.
Minulý týden jsem zaplatil zálohu a Fusinka mám slíbeného do konce května.
Bude to Ebony 1,4 Duratec 58kW, barva Black Panther + světlý interiér. Výbava navíc automat.klima, sklopná zrcátka, tmavá skla, klíček navíc, sada Comfort X a 5letá záruka. Jó, pak jsem ještě chtěl bezpečnostní matice, zástěrky, výbavu a autom.rozsvícení světel - z toho všeho zaplatím jen světla, zbytek dárek prodejce.
Bude to po Škodě 105 a Škodě Felicii mé první auto jiné značky a hlavně NOVÉ.
Moc děkuji Vám všem za informace na tomto fóru, taky už jsem si sepsal seznam věcí, které musím při převzetí projít - to bude komedie.
Pak napíšu své první dojmy.
Ještě jednou díky a všem (včetně mě) hodně šťastných km. Very Happy
_________________
Ford Fusion 1.4 59kW Ebony (2008-2010)
Ford C-Max 1.6 74kW Gen-X (2010-2015)
Ford Tourneo Courier 1.0 EcoBoost 74kW (2015)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Next
Page 3 of 37

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group