Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

recenzie a ine informacie
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Dokumentácie, prospekty, návody
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dzane



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 45
Location: bratislava

PostPosted: Wed Feb 28, 2007 3:11 pm    Post subject: Reply with quote

tak tich dvoch co poznam to su tie 2% a dalších98mamrte dobre auto....ale čo sa hovorí že europa sa s japonca nemože rovnať čo sa tíka kvality a kazivosti auta, neco na tom asi bude...že jazz na trtom tak tomu verim.aj ja som zvazoval nad hondou jazz ale je o čosi drahsie než fusion (v tej vybave jak fu-fo flair+1,4ben.+70tis)bolsom aj na skusobnej jazde motor do 3.tis otačok apsolutne nepočut,supr všetko, ale z vnútra je až moc vyčackane čo mi trške vadilo.....
ale inak fordu verim ani nevem prečo, možno historia.....možno, že fordy vydno vo všetkych americkych filmoch....nevem.....
Back to top
View user's profile Send private message
pilot



Joined: 20 Jan 2007
Posts: 11
Location: CZ, Karlovarský kraj, Chebsko, Aš

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 8:17 pm    Post subject: Odkaz Reply with quote

... přidávám další:
http://www.youtube.com/watch?v=fLPulwCiP0w
_________________
Fusion Elegance 1,6 16V 03/2003
Spotreba a naklady: http://www.spritmonitor.de/en/detail/163613.html?cdetail=2
Zkušenosti a hodnocení: http://moje.auto.cz/pilotpilot/ford-fusion.html
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bofi



Joined: 16 Apr 2007
Posts: 5
Location: Sev. Morava

PostPosted: Wed Apr 18, 2007 9:00 pm    Post subject: Trochu info Reply with quote

Zdravím všechny.Přemýšlím o výměně auta a volba na 90% padla na Fusion.Měl bych na vás prosbu.Zda-li by ste se se mnou podělili o vaše zkušenosti.Jedná se mi hlavně o prostornost.Jsme totiž čtyřčlenná rodinka já osobně 115kg/187 cm.Tak mě zajímá jesli se vlezu Very Happy .A dál by mně zajímalo jak jste spokojeni z objemem zavazadelníku.Co všechno už ste v autě převáželi atd.Je mi jasné , že nejlepší je osobní zkušenost , ale ještě předtím než se odeberu do salonu na projížďku a prozkoumání auta tak bych potřeboval vědět vaše postřehy.
Díky
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Apr 19, 2007 8:04 am    Post subject: Re: Trochu info Reply with quote

bofi wrote:
Zdravím všechny.Přemýšlím o výměně auta a volba na 90% padla na Fusion.Měl bych na vás prosbu.Zda-li by ste se se mnou podělili o vaše zkušenosti.Jedná se mi hlavně o prostornost.Jsme totiž čtyřčlenná rodinka já osobně 115kg/187 cm.Tak mě zajímá jesli se vlezu Very Happy .A dál by mně zajímalo jak jste spokojeni z objemem zavazadelníku.Co všechno už ste v autě převáželi atd.Je mi jasné , že nejlepší je osobní zkušenost , ale ještě předtím než se odeberu do salonu na projížďku a prozkoumání auta tak bych potřeboval vědět vaše postřehy.
Díky

na fore uz rec o tom bola chlope ... mas problem ist do salonu a sadnut si do toho auta? .. to snad nemoze byt problem a ked tam budes sediet, vtedy budes najlepsie vediet co a ako ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Cara



Joined: 18 Apr 2007
Posts: 95
Location: Praha 6

PostPosted: Thu Apr 19, 2007 1:12 pm    Post subject: Re: Trochu info Reply with quote

bofi wrote:
Zdravím všechny.Přemýšlím o výměně auta a volba na 90% padla na Fusion.Měl bych na vás prosbu.Zda-li by ste se se mnou podělili o vaše zkušenosti.Jedná se mi hlavně o prostornost.Jsme totiž čtyřčlenná rodinka já osobně 115kg/187 cm.Tak mě zajímá jesli se vlezu Very Happy .A dál by mně zajímalo jak jste spokojeni z objemem zavazadelníku.Co všechno už ste v autě převáželi atd.Je mi jasné , že nejlepší je osobní zkušenost , ale ještě předtím než se odeberu do salonu na projížďku a prozkoumání auta tak bych potřeboval vědět vaše postřehy.
Díky


Když jsem si objednával v úterý v servisu auto, tak jsem si vyzkoušel jestli se tam vejdu. A při mé výšce 198 cm - pohodlně Exclamation Exclamation Very Happy Very Happy O váze radši nemluvím, mám 112 kg Crying or Very sad , ale auto má motor, ne Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Apr 19, 2007 2:18 pm    Post subject: Reply with quote

mam len 175cm, takze pre mna je to az vela priestoru Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bofi



Joined: 16 Apr 2007
Posts: 5
Location: Sev. Morava

PostPosted: Thu Apr 19, 2007 5:29 pm    Post subject: Re: Trochu info Reply with quote

dulius wrote:

na fore uz rec o tom bola chlope ... mas problem ist do salonu a sadnut si do toho auta? .. to snad nemoze byt problem a ked tam budes sediet, vtedy budes najlepsie vediet co a ako ...

Problem je v tom , že sem dneska byl v saloně a Fusiona tam neměli ani jednoho.Neměl sem si do čeho sednout.Totálně vyprodané , čekačka 6-8 týdnů Confused .Tak proto sem to zkoušel tady.
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Fri Apr 20, 2007 8:07 am    Post subject: Re: Trochu info Reply with quote

bofi: mě fusion prostorem příjmně překvapil, ale já jsem konfekční postava 180/85 Wink. I vzadu je dost místa pro dospělého člověka na delší cestu. Přesto pokud zvažuješ koupi, opravdu nejlepší je někde si to vyzkoušet na vlastní kůži, nejlíp si domluvit zkušební jízdu. Jestli jsou autosalony prázdné, tak další možnost je autobazar (třeba www.tipcars.com), tam fusiony jsou a dá se vybrat něco poblíž tvého bydliště.

Vlastní zážitek nic nenahradí, teď jsem měl na víkend půjčené nové MB Viito a přesně vím, jaké auto si nikdy nekoupím Laughing.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mia



Joined: 20 Apr 2007
Posts: 22

PostPosted: Fri Apr 20, 2007 1:24 pm    Post subject: Batožinový priestor Reply with quote

Aj ja vážne uvažujem o kúpe tohto autíčka. Je mi nesmierne sympatické, už len presvedčiť manžela, ktorý má stále nejaké pochybnosti a radšej by dal prednosť Francúzom alebo Japoncom Smile

Vážne, ja som sa do FF zamilovala na prvý pohľad, no muž sa bojí, že batožinový priestor je príliš malý, tvrdí, že bude užší, než má naše súčasné auto - Škoda Felícia. Aj keď objem je podľa tech. údajov väčší cca o 50 l, on to pripisuje na vrub vyššej výške, takže podľa neho je kufor FF len vyšší, nie však širší. Aký máte názor? Čo všetko ste ju vo FF viezli? My chceme auto používať na dovolenkové cesty, sme 3-členná rodina so psom, ide teda o to, či sa nám do kufra pomestá batožina, tak 2 kufre + nejaké tašky. Viem, že ideálne je presvedčiť sa na vlastné oči, žiaľ v mieste bydliska nemáme autosalón a obzrieť si auto budeme môcť až niekedy o týžden - dva. zatiaľ som vozidlo videla len zaparkované na našom sídlisku a obzerala ho iba z exteriéru. Ďakujem za rady a postrehy a prosím o zhovievavosť voči mojím chabým znalostiam v tejto oblasti.
Back to top
View user's profile Send private message
KK



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 134

PostPosted: Sat Apr 21, 2007 10:25 pm    Post subject: Reply with quote

Když si koupíš zadní sedadla i s prostřední opěrkou hlavy, tak ti psi ze zavazadlového prostoru něpřelezou k tobě. jednoduše zvedneš opěrky nahoru a máš klid.

Zavazadlový prostor je opravdu užší než u Felicie o cca 7 - 10 cm v nejúžším místě. Litry dohání výška. Vejde se tam 12 pytlů cementu nebo 2x složené golfky a nákup ( plný košík ) a nebo 2 psy ( mám kolie - žádný mezi dva chleby ).

Kdyžtak se podívej na můj veb ( tl. www dole ve zprávě ).

Když bych se rozhodoval mezi Fr. nebo Jap. a nechtěl Fusiona, tak bych vybral Japonce. Ale Fusiona v plný palbě pořídíš za ty samý peníze jako holýho Japonce a s prostorem to může být i na stejno, jde o to co si vybereš, s Mazdou MPV to Fusion na prostor prohraje, ale cenově je na tom líp. Dobře se s tím i parkuje, protože není moc dlouhý a má velký rejd oproti jiným autům.
_________________
KK
nyní C-MAX 1,6 Tdci GEN-X - 5/2010 - metalická šedá sea
a ještě stále dál Fusion - nyní Cukáček 1,4 Tdci Trend - 8/06 - Stříbrná Mondust
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bofi



Joined: 16 Apr 2007
Posts: 5
Location: Sev. Morava

PostPosted: Thu May 03, 2007 4:43 pm    Post subject: Reply with quote

Tak sem ho dneska konečně projel a vyzkoušel.Abych pravdu řekl čekal jsem něco jiného.Prostornost ,ta je na jedničku.Nikde nic nevrzalo (měl najeto něco kolem 30 tis.) , to je taky v pořádku.Ale strašně nemile mně překvapila hlučnost.Jak od motoru ( 1.4 ) tak od kol a nejvíce aerodynamický hluk.Ve 130 km/h jsme museli trochu po sobě hulákat a ve vyšší rychlosti ... ještě horší.Byla to sice základní verze , ale nechce se mi věřit , žeby Ebony byla víc utlumena.Jak je to u vás?
Každopádně jsem teď na rozpacích jestli do toho jít nebo ne.
Back to top
View user's profile Send private message
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Fri May 04, 2007 10:16 am    Post subject: Reply with quote

Ked to mam porovnat s Fabkou 1,4 benzin tak velky rozdiel ani nieje. Skor mi pripada fusion tichsi aspon 1,4 tdci
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Sun May 06, 2007 12:01 pm    Post subject: Reply with quote

bofi: hluk od kol je jednoznačně záležitost pneumatik, i když příčinou může být i špatná geometrile nebo tlumiče, ale ten hluk vydávají gumy. Aerodynamický hluk mi nijak stašný nepřišel, nic co by by nějak vybočovalo z téhle třídy aut. Nebyl ten tvůj kousek bouraný a opravované plechy? Popř. nějaké dodatečné vnější doplnky? Ony stačí špatně slícované dveře a hluk v autě výrazně naroste, mě to samé kdysi u mondea způsobila výměna čelního skla - naštěstí jsem ho za měsíc měnil znovu a pak už bylo v autě zase ticho.

Tady máš srovnání vnitřního hluku s dalšími auty včetně mercedesu http://www.hondaclub.cz/print.asp?what=a&a_id=241
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivoivo



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 17
Location: zm

PostPosted: Sun May 06, 2007 3:06 pm    Post subject: Re: Batožinový priestor Reply with quote

Mia wrote:
Aj ja vážne uvažujem o kúpe tohto autíčka. Je mi nesmierne sympatické, už len presvedčiť manžela, ktorý má stále nejaké pochybnosti a radšej by dal prednosť Francúzom alebo Japoncom Smile

Vážne, ja som sa do FF zamilovala na prvý pohľad, no muž sa bojí, že batožinový priestor je príliš malý, tvrdí, že bude užší, než má naše súčasné auto - Škoda Felícia. Aj keď objem je podľa tech. údajov väčší cca o 50 l, on to pripisuje na vrub vyššej výške, takže podľa neho je kufor FF len vyšší, nie však širší. Aký máte názor? Čo všetko ste ju vo FF viezli? My chceme auto používať na dovolenkové cesty, sme 3-členná rodina so psom, ide teda o to, či sa nám do kufra pomestá batožina, tak 2 kufre + nejaké tašky. Viem, že ideálne je presvedčiť sa na vlastné oči, žiaľ v mieste bydliska nemáme autosalón a obzrieť si auto budeme môcť až niekedy o týždeſ - dva. zatiaľ som vozidlo videla len zaparkované na našom sídlisku a obzerala ho iba z exteriéru. Ďakujem za rady a postrehy a prosím o zhovievavosť voči mojím chabým znalostiam v tejto oblasti.
ja mam feliciu aj fusiona,podla mna je kufor v forde ovela lepsie pristupny aj praktickejsi. nalozis tam podstatne viac ako do felicie, po sklopeni sedadiel je to tiez vyborne
_________________
1,4 tdci Strieborna Mondust 12/2006
Back to top
View user's profile Send private message
bofi



Joined: 16 Apr 2007
Posts: 5
Location: Sev. Morava

PostPosted: Sun May 06, 2007 3:22 pm    Post subject: Reply with quote

DR:dík za odkaz.Podle toho srovnání to vypadá , že v tom autě asi opravdu nebylo něco v pořádku.Na druhou stranu bylo to referentské auto přímo ze salónu takže tam asi nějaká odfláknutá oprava neexistuje.Každopádně se chystám ještě na jednu projížďku v jiném salónu tak uvidíme.Pak dám vědět.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Dokumentácie, prospekty, návody All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group