Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Vyhrivani celniho skla
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Vykurovanie, vetranie, klimatizacia
View previous topic :: View next topic  
Author Message
karkulka007



Joined: 23 Oct 2007
Posts: 5

PostPosted: Tue Oct 23, 2007 7:08 am    Post subject: Vyhrivani celniho skla Reply with quote

Zdravim, chtel jsem se jenom zeptat tech co maji vyhrivane celni sklo, jestli maji taky v prostred skla mezeru cca. 1.5 cm, kde chybi rozmrazovaci dratky, nebo mam smejd sklo a musim ho nechat vymenit? Celkem mne to zacina stvat, protoze budu muset skrabat sklo od namrazy, coz se mi moc nechce Sad. Dik za odpoved J.
_________________
Fusion 1.4 2007
Back to top
View user's profile Send private message
ikoala



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 120
Location: Usti nad Labem

PostPosted: Tue Oct 23, 2007 12:10 pm    Post subject: Reply with quote

jj, taky je tam mam, asi 2, skrabat to nebudes muset, ono se to rozehreje od tech krajnich, ikdyz trochu pomaleji
Back to top
View user's profile Send private message
karkulka007



Joined: 23 Oct 2007
Posts: 5

PostPosted: Tue Oct 23, 2007 12:45 pm    Post subject: Reply with quote

Tak to je smula. Snad si zvyknu na ten pruh co mi tam po ranu chvilku zustava. Diky J.
_________________
Fusion 1.4 2007
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Tue Oct 23, 2007 1:43 pm    Post subject: Reply with quote

karkulka007: podle mě to v pořádku není, ale taky mám na skle drátky různě daleko od seba a na předchozích autech to bylo taky tak. Ale 15mm už je hodně.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DANID



Joined: 17 Apr 2007
Posts: 145
Location: TN

PostPosted: Thu Nov 08, 2007 8:38 pm    Post subject: Reply with quote

Malo by sa to reklamovat,ja taky problem nemam,a myslim že by ti tam nemalo nič zostavat,ale rovnomerne vyhrievat cele sklo. Cool
_________________
FORD FUSION 1,4TDCI,2004,COMFORT FRESH.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
karkulka007



Joined: 23 Oct 2007
Posts: 5

PostPosted: Fri Nov 09, 2007 10:12 am    Post subject: Reply with quote

DANID wrote:
Malo by sa to reklamovat,ja taky problem nemam,a myslim že by ti tam nemalo nič zostavat,ale rovnomerne vyhrievat cele sklo. Cool
Minuly tyden jsem byl v servisu a tam mi rekli ze to maji 'asi" vsechna skla. Zrovna tam nemeli zadny fusion jen Fiestu a ta tam mela taky zhruba v miste kde je prilepene zrcatko taky mezeru odshora az dolu. Tak asi zkusim zajet do nejake prodejny kde budou mit vystaveny Fusion a zkontroluju to primo na nem. Zatim jsem nasel na parkovisti tri Fusiony a ty meli bohuzel normalni sklo. Zajimave je, ze treba Focus co mame v praci tam tu mezeru nema Confused
_________________
Fusion 1.4 2007
Back to top
View user's profile Send private message
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Fri Nov 09, 2007 3:52 pm    Post subject: Reply with quote

Tak ja mam tu mezeru na prednim vyhrivanem skle na Fusionu taky, asi tak tech 1,5 cm. Schvalne jak uvidim stat nekde jineho Fusiona, tak se na to mrknu, ale myslim si, ze to tak ma byt.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Fri Nov 09, 2007 4:34 pm    Post subject: Reply with quote

Vyhříváná čelního skla je (nejen) u fordů rozděleno na dvě samostatné poloviny - levou a pravou. Ale co jsem viděl, vždycky na sebe plynule navazují, na žádném skle jsem nezaznamenal tak výrazný předěl. Nicméně na reklamaci to moc nevidím, pokud hřejí všechny drátky ve skle. Asi jediná reáná možnost je rozbít a vyměnit z nějakého (při)pojištění čelního skla.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Fri Nov 09, 2007 6:33 pm    Post subject: Reply with quote

U FoFu tam ten předěl je, jakoby tam asi dvě vlákna chyběla. Takže ta mezera rozhodně není tak dramatická. Letos jsem zatím neodmrazoval, uvidím později, jestli to dělá problém. Při odmlžování je to bez problémů.
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
KK



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 134

PostPosted: Sun Dec 16, 2007 10:30 pm    Post subject: Reply with quote

Taky mám mezeru, ale je cca 0,5 cm. Zvykl jsem si. Měnili mi sklo 2 týdny po předání auta, protože ho ty jelita v servisu hned poleptali ( zrovna v zorném poli - což je cca 50 cm od vyleptaného VIN kodu Question ) když mi dělali VIN kod na skla. Bylo to na záruku, takže mi to bylo jedno, ale vytočilo mě že je to nový a už se v tom někdo musí vrtat. Jaká byla mezera na originále jsem si nevšiml. Byl srpen a rozmrazování jsem nepotřeboval.
_________________
KK
nyní C-MAX 1,6 Tdci GEN-X - 5/2010 - metalická šedá sea
a ještě stále dál Fusion - nyní Cukáček 1,4 Tdci Trend - 8/06 - Stříbrná Mondust
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fungogh



Joined: 08 Dec 2007
Posts: 12
Location: Bratislava

PostPosted: Mon Dec 17, 2007 11:13 am    Post subject: Reply with quote

teraz na Fusione uz zial QuickClear nemam, no na Focuse bolo. Original mal v strede medzeru (priblizne ako vynechane 1 vlakno). Po prvej vymene celneho skla (Starglass- zrejme noname fake) to bola katastrofa. Tie zvlnene vlasy v skle boli ako keby chaoticky rozhadzane- no neprijemne. Druha vymena celneho skla- nechal som to vemenit za "original" Securit a parada. V strede uz medzera nebola. Kvalitativne sa mi to sklo zdalo azda aj lepsie ako original.
_________________
2007 Fusion 1.4 16V Flair-X
Back to top
View user's profile Send private message
Peris



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 43
Location: BE - CZ

PostPosted: Thu Jan 17, 2008 1:57 pm    Post subject: Reply with quote

Tak ta mezera je normalni. Vyhrivani toho skla je totiz delane na dve pole. Z vyrobniho hlediska to totiz nejde udelat jinak. Vim to, protoze delam ve fabrice, ktera vyrabi celni skla. Very Happy Bohuzel nedelame skla na Fusiona, ale na ostani Fordy ano (Focus, Mondeo, Transit ...). A ten vyrobni proces je skoro stejny.
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Ebony 09/2007
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Thu Jan 17, 2008 8:37 pm    Post subject: Reply with quote

Peris: že je vyrřívání čelního skla dělené napůl víme (psal jsem to o pár příspěvků výše). Ale zrovna u těch ostatních fordů mezi oběma polovinamu žádná abnormální nevyhřívaná mezera není, plynule to na sebe navazuje. Už jsem těch skel na fordech viděl opravdu dost.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
xxnobodyxx



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu Jan 17, 2008 8:42 pm    Post subject: Reply with quote

napriklad na mondeu som medzeru nemal...pekne rovnake od zaciatku do konca Laughing
_________________
1,6 16V 08/2005
Radio- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-radio
Interier- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-interier
Rozne- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-rozne/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Peris



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 43
Location: BE - CZ

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 11:48 am    Post subject: Reply with quote

Jestli tam ta mezera je nebo neni zavisi na vyrobe. Nektery skla se delaji na 2 vyhrivany pole a nektery se delaji s 1 polem. Podle toho jak to chce automobilka. Pak se to pozna taky podle konektoru na obvodu skla. Kdyz ma dohromady 4, tak jsou to 2 pole, kdyz jenom 2, tak to je 1 pole. To plati obecne, ale jsou skla s 1 polem vyhrivani a maji 3 nebo i 4. Na zabudovanym skle ty konektory samozrejme nejsou videt Smile. A nebou jsou skla vyhrivany Kappou a tam zadny dratky ve skle nejsou. Ale Ford tahle skla nema.
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Ebony 09/2007
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Vykurovanie, vetranie, klimatizacia All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group