Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

1. Cesko-Moravsko-Slovensky zraz Fusionistov 2008
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Wed Nov 21, 2007 11:55 am    Post subject: 1. Cesko-Moravsko-Slovensky zraz Fusionistov 2008 Reply with quote

ty mas skusenosti so zrazmi ... nieco som sformuloval, urcite tam rad nieco pridas, opravis a podobne a potom to zverejnim ... preto to pisem sem, aby si to videl len ty a mohol reagovat, takze:

predbezne pisem ... zachvilku je tu koniec roka ...

takze rad by som zorganizoval zraz, kde sa stretneme vsetci zo Slovenska, aj Ciech, aj Moravy

moje navrhy:

1. co tak stretko niekde kde je geograficky stred? teraz nemam sajnu kde to je ...

2. urcite by to malo byt niekde pri vode (vodna nadrz, priehrada, ... more asi nie, to nemame, skoda Razz Razz Razz Razz

3. planoval by som to na cely vikend, mozno od piatku do nedela, teda minimalne 1 noc, az 2 noci ... takze by bolo dobre vybavit nejaku ubytovnu pri tej vode ... to uz by konkretne checkol dany clovek, ktory je najblizsie k danemu miestu. ( na zraz neprideme sami, ale s rodinami, aspon myslim, preto ta ubytovna, penzion ... ale je to na kazdom z Vas, kto chce, moze spat aj v aute Cool

4. samozrejme casovo by to malo byt niekedy v teplom obdobi, aby sme sa na vodu nemuseli len pozerat, ale mohli si do nej aj skocit Very Happy

.... a mozte pisat, pripomienkovat ... mame cas ...

hlavne je vybrat miesto s ubytkom a cas stretka ... ostatne veci sa vyriesia potom Idea

+ kto ma zaujem prist nech to pekne napise, aby sme mali jasny zoznam ludi (pocet ucastnikov) + kazdy z Vas by mal napisat v akom pocte pride (s kym pride) ...

zatial je to predbezne, nezavezne ... zavezne to bude az ked sa budu konkretne veci ohladom ubytovania vybavovat.
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
KK



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 134

PostPosted: Wed Nov 21, 2007 9:04 pm    Post subject: Reply with quote

Navrhuji někde na česko - slovenských hranicích. Češi se budou přiklánět aby to bylo na české straně a slováci zase na slovenskou stranu. Myslím že by to mohl být i takový ten pomyslný střed. Přijel bych na víkend.

V čechách u Uherského Hradiště je voda, tak tam by něco mohlo být a pak na slovensku je voda taky mezi Púchovem a Bytčou.

Časově bych navrhoval květen.
_________________
KK
nyní C-MAX 1,6 Tdci GEN-X - 5/2010 - metalická šedá sea
a ještě stále dál Fusion - nyní Cukáček 1,4 Tdci Trend - 8/06 - Stříbrná Mondust
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Wed Nov 21, 2007 9:58 pm    Post subject: Reply with quote

Nejsem proti, mne jakozto obyvateli Jizni Moravy to pasuje prave nekde uprostred Twisted Evil Proti kvetnu (maju) nic nemam, mozna ze v cervnu je jeste tepleji. Jsem pro to, aby termin urcil nekdo, kdo to bude organizovat, aby s tim mel co nejmensi problemy. Bohuzel se asi vzdy najde nekdo, komu se to v urcity termin nebude hodit.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
mlhoš



Joined: 30 Aug 2007
Posts: 39
Location: Vev.Bítýška

PostPosted: Wed Nov 21, 2007 10:11 pm    Post subject: Reply with quote

Dulius: Je to výborný nápad! Uskutečnit jej bude ale dost složité.

ad1.čučel jsem do mapy-geogr.středje asi 50-60 km na východ od Brna.Nabízí se tudíž samotné Brno a okolí.

ad2.Brno má vodu-přehrada.Bohužel je každý rok v letní turistickou sezonu zasviněná sinicemi(zelená voda-nekoupatelná).Další voda jsou Novomlýnské nádrže-podstatně větší plocha .

ad3.Okolo Brněnské přehrady jsou kempy.

ad4.Brněnské moře je žel zaneřáděné sinicema,ale již s nima začali bojovat brněnští mocipáni.Zrovna dnes nad vypuštěnou nádrží lítalo éro a práškovalo -prý snad vápnem nebo něčím podobným.Takže voda čistá,malý zázrak je.

Pišu o Brně jen proto,že bydlím prakticky na dohled od Brněnského moře.
_________________
....jen zvolna...
FOFU CHampion EBONY 1,4Duratec-58KW-Deep Navy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Wed Nov 21, 2007 10:29 pm    Post subject: Reply with quote

dakujem za prve reakcie ...

to Brno napadlo aj mna ...

pozrite chlapi, mne je to jedno, len aby sme boli vsetci spokojni ...

tie sinice na Brnenskej priehrade som videl pred 2 rokmi, ked som tam bol na konferencii, je to nieco strasne Sad

proste sa musime zhodnut na niecom, co je niekde v strede a to Brno je k tomu asi najblizsie ...

a nezabudnite na ubytko ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
belas



Joined: 08 Nov 2007
Posts: 10
Location: Chrudim

PostPosted: Thu Nov 22, 2007 9:11 am    Post subject: česko-slovenský sraz F.Fusion Reply with quote

Jsem pro sice jsem na žádném srazu nikdy nebyl,ale jsem zvědavý jaké to bude. Mně osobně se líbí u Novomlýnských nádrží-jsou tam prima viné sklípky. Wink







-------------------------------------------------------------------------------------
Fusion 1,4 16V, Champion ebony, tonic
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Thu Nov 22, 2007 3:25 pm    Post subject: Re: česko-slovenský sraz F.Fusion Reply with quote

belas wrote:
Jsem pro sice jsem na žádném srazu nikdy nebyl,ale jsem zvědavý jaké to bude. Mně osobně se líbí u Novomlýnských nádrží-jsou tam prima viné sklípky. Wink
-------------------------------------------------------------------------------------
Fusion 1,4 16V, Champion ebony, tonic

hod sem GPS suradnice Smile hehe, nemam sajnu kde to je.
a co ubytko? ako to tam s nim vyzera? a je tam vodna plocha?
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Lubomír Busek



Joined: 28 Oct 2007
Posts: 3
Location: Martin

PostPosted: Thu Nov 22, 2007 6:47 pm    Post subject: Sraz českomoravskoslovenský Reply with quote

Som z Martina, Brno je OK, lepší by bol koniec mája/zač júna. Nemusí byť Brno, ale južná Morava, ubytko aspoň na jednu noc.
_________________
Ford Fusion 1,6 Flair Plus
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Thu Nov 22, 2007 7:01 pm    Post subject: Re: Sraz českomoravskoslovenský Reply with quote

Lubomír Busek wrote:
Som z Martina, Brno je OK, lepší by bol koniec mája/zač júna. Nemusí byť Brno, ale južná Morava, ubytko aspon na jednu noc.

co je Juzna Morava? Znojmo? Smile tam mam kamosa, tam to troska poznam
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
voto



Joined: 16 Oct 2007
Posts: 80

PostPosted: Thu Nov 22, 2007 7:16 pm    Post subject: Reply with quote

A co Starý Hrozenkov, kousek za hranicí, z Trenčína je to 23 km. Podívejte se na stránky obce www.staryhrozenkov.cz od letoška zde jsou dva nové kempy, u rybníka a s koupalištěm. Fakt dost dobrý, jinak i varianta u Uh.Hradiště - např. Ostrožská Nová Ves není špatný nápad... je tam koupání - tzv.Šťerkáč, ale ubytování tam neznám.
_________________
Poďme z vesela,promile dve celá...
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Thu Nov 22, 2007 7:51 pm    Post subject: Reply with quote

voto wrote:
A co Starý Hrozenkov, kousek za hranicí, z Trenčína je to 23 km. Podívejte se na stránky obce www.staryhrozenkov.cz od letoška zde jsou dva nové kempy, u rybníka a s koupalištěm. Fakt dost dobrý, jinak i varianta u Uh.Hradiště - např. Ostrožská Nová Ves není špatný nápad... je tam koupání - tzv.Šťerkáč, ale ubytování tam neznám.

ten Hrozenkov vyzera dobre ... aj ceny su prijatelne za ubytko
Ceny:
Ubytování 200 Kč / lůžko
Strava (plná penze) 170 Kč
Strava (večeře) 60 Kč

+ ako pises, je tam voda, to je super ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Thu Nov 22, 2007 9:26 pm    Post subject: Reply with quote

Jeslti se můžu vmísit, tak bych se přimlouval zo co nejlepší dopravní dostupnost místa srazu.

Novomlýnské nádrže (www.mapy.cz - zadat "novomlýnské nádrže" Wink)nejsou IMHO špatný nápad (pro neznalé, je to ChKO Pálava), v okolí je spousta zajímavých míst na výlety, Lenicko-Valtický areál je co by kamenem dohodil. Letos jsme měli jeden ze srazů fordclubs kousek odtud v Mikulově, zvali jsme vás.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
voto



Joined: 16 Oct 2007
Posts: 80

PostPosted: Fri Nov 23, 2007 5:54 am    Post subject: Reply with quote

Jen mám dotaz, kolik asi počítáte počet účastníků? Po dřívějších zkušenostech, přibližně...
_________________
Poďme z vesela,promile dve celá...
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Fri Nov 23, 2007 1:12 pm    Post subject: Reply with quote

voto wrote:
Jen mám dotaz, kolik asi počítáte počet účastníků? Po dřívějších zkušenostech, přibližně...


skusenosti nemame, bude to 1. velky zraz, takze naozaj neviem ...
no bol by som rad, keby nas prislo aspon 20
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
voto



Joined: 16 Oct 2007
Posts: 80

PostPosted: Fri Nov 23, 2007 4:47 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
voto wrote:
Jen mám dotaz, kolik asi počítáte počet účastníků? Po dřívějších zkušenostech, přibližně...


skusenosti nemame, bude to 1. velky zraz, takze naozaj neviem ...
no bol by som rad, keby nas prislo aspon 20


Tak to jsem počítal víc, to by bylo takové "rodinné" setkání.
_________________
Poďme z vesela,promile dve celá...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group