Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zraz Hrozenkov - vyjadrite sa konkretne a hlasujte za datum
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov
View previous topic :: View next topic  

Kedy sa vsetci stretneme v Hrozenkove?
Hlasujem za stretnutie 30.5. - 1.6. 2008
25%
 25%  [ 10 ]
Hlasujem za stretnutie 27.6. - 29.6. 2008
74%
 74%  [ 29 ]
Total Votes : 39

Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 7:38 am    Post subject: Zraz Hrozenkov - vyjadrite sa konkretne a hlasujte za datum Reply with quote

Takze ocakavam od kazdeho z Vas zahlasovat za jeden alebo druhy termin

+ kazdy z Vas nech sem napise, ci pride, alebo nie, teda konkretne svoje meno, resp. nick a ANO, pridem + ci pride sam, alebo s rodinkou, priatelmi a pod.


ide len o to , aby sme vedeli kto hlasoval, nema zmysel len zahlasovat bez toho aby si napisal kto si a ci prides ...

skuste sa vyjadrit aj k tomu, aky program by ste si predstavovali na nasom stretnuti, ci to bude technicke, ci niekto preferuje nieco kulturne, popripade prirodu, alebo ci skoncime v krcme Smile

Zavazne prihlasky ocakavam aj na mojom emaile.

Ja som zahlasoval za koniec juna. Koncom maja mame statnice na skole.
+ uz by malo byt teplejsie. Pridem minimalne s manzelkou.
_________________
admin Fusion webu


Last edited by dulius on Fri Jan 18, 2008 9:41 am; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 8:14 am    Post subject: Reply with quote

pridem ci s rodinou to neviem. vyhovuje mi neskorsi termin, lebo este neviem kedy budem mat statnice.
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 8:17 am    Post subject: Reply with quote

Poslední týden v červnu už jedu na dovolenou, takže jsem hlasoval pro květen. A pokud mi do toho nepřijde nějaké práce nebo choroba - tu práci u mě nikdy nelze vyloučit, tak přijedu. Ale jestli sám, nebo s rodinou zatím opravdu nevím, záleží to na programu a na mé rodině, plánovat dvouletému dítěti něco 5 mesíců dopředu ... Smile. Takže předběžně spíš sám.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
panmilan



Joined: 18 Oct 2007
Posts: 24
Location: Kadan ČR

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 8:32 am    Post subject: sraz Reply with quote

Rád přijedu. V počtu jednoho člověka. Asi bych chtěl vyměnit nějakou tu zkušenost nebo se věnovat turistice apod
Doufám, že přijede taky někdo z Čech.
Milan
Back to top
View user's profile Send private message
voto



Joined: 16 Oct 2007
Posts: 80

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 10:02 am    Post subject: Reply with quote

Hlasoval jsem pro červnový termín, ale jinak je mi to jedno, jsem místní, klidně přijdu i pěšky Very Happy , ne samozdřejmě vezmu Fusika sebou...
_________________
Poďme z vesela,promile dve celá...
Back to top
View user's profile Send private message
Peris



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 43
Location: BE - CZ

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 12:13 pm    Post subject: Reply with quote

Jsem pro kveten - konec cervna chceme na dovolenou. Podle okolnosti bych vzal manzelku a syna (2,5).
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Ebony 09/2007
Back to top
View user's profile Send private message
dj-double



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 166
Location: Košice

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 8:41 pm    Post subject: Reply with quote

Ahojte,mne je to fakt jedno kedy,rodinka nakoniec asi nepojde,splasim sofera a ci uz v maji,alebo juny pridem v pocte 2 clovekovia,mozno 3,to este neviem,a tu spolocnu jazdu by sme si urobit mohli,nejake fotenie tiez popripade aj nejake nalepky na bok auta by sme mohli este pred cestou vymysliet,dat urobit a rozposlat.Tak a nad programom este skusim aj ja porozmyslat,snad nieco vymyslime.tak zatial
_________________
SKYPE - dj-double
predtym : FORD Fusion 1.4i 16V Duratec, tango cervena,2006
FIAT Doblo Panorama,1,4 16V,biely šíp,mikrobus
SUZUKI Vitara 1,4 turbo,4x4,automat, 140 koni
TOYOTA Proace City Verso benzin,biela,96KW
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
mlhoš



Joined: 30 Aug 2007
Posts: 39
Location: Vev.Bítýška

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 8:42 pm    Post subject: Reply with quote

Jsem pro termín konec června-je již tepleji .Mý kosti potřebují trochu tepla.Manželka snad pojede taky.
_________________
....jen zvolna...
FOFU CHampion EBONY 1,4Duratec-58KW-Deep Navy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Roman



Joined: 15 Jan 2008
Posts: 12

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 10:12 pm    Post subject: Reply with quote

Zahlasoval som za koniec júna, ale v podstate vedel by som sa prispôsobiť aj na koniec mája. Či s rodinou, alebo s kamošom to zatiaľ neviem. Očakávam od toho zábavu a relax / tak si to viem predstaviť skôr s kamošom ako s rodinou/. Tiež počítam, že pri debatách okolo našich FF získam nové poznatky, kde a čo zohnať, prípadne vylepšiť udržiavať, no proste praktické skúsenosti o prevádzke a údržbe, ale nesilil by som to do nejakých prednášok. To keby sa nám podarilo uniesť nejakého servisáka z Fordu, to by už bolo iné kafe, asi by sme mu nadali ani spať. Dopoludnia by som to videl na nejakú krátku okružnú jazdu po okolí aby sme si popoludní mohli aj niečo vypiť v kempe alebo kde to bude, trochu nenáročného športu nejaká debatka pri ohni a pive a podobne.
Back to top
View user's profile Send private message
BOBOR



Joined: 16 Jul 2007
Posts: 10
Location: Partizánske

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 10:25 pm    Post subject: Re: Zraz Hrozenkov - vyjadrite sa konkretne a hlasujte za da Reply with quote

nicomu nerozumiem
_________________
ford fusion 1.6TDCI no paráda!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 10:50 pm    Post subject: Re: Zraz Hrozenkov - vyjadrite sa konkretne a hlasujte za da Reply with quote

BOBOR wrote:
nicomu nerozumiem

mozem pisat aj v anglictine, ked chces Laughing
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 10:57 pm    Post subject: Reply with quote

Pridavam zopar moznych cinnosti od vota (byva tam):

Dnes jsem mluvil se starostou, kempy by měli být v červnu otevřené, jinak v rezervování celého areálu pro větší skupinu není problém, jen to chce dát včas dopředu vědět písemně, aby to bylo rezervováno.
Jinak napadlo mě ohledně případného problému parkování apod. asi 0,5km od kempů je areál teď už bývalé hraničního přechodu, jsou tam dvě velká parkoviště pro kamiony - na parkování apod.


Zajímavý nápad. Kdyby pár lidí vzalo do auta gril, dalo by se grilovat, opékat klobásky. Nebo mám možnost prodeje slivovice.


Není to klasický kemp pro stany, je to když tak na webu http://www.staryhrozenkov.cz/obec/kemp.asp?ID=1

Jedná se o dva kempy jeden pro karavany a druhý pro stany, jinak je nějaké ubytko na motorestu - benzinka Shell, popř. na Kordárně - rekreační zařízení nad benzinkou, vše je to od sebe tak 200-300metrů.

Jinak program - nevím, Češi asi pojedou na vílet do Trenčína, čachtice apod. na slovenské straně a Slováci naopak Bojkovice - muzeum a zámek, Uh.Brod, Luhačovice. Jinak v Uh.Brodě vynikající pivo Janáček Patriot 11 - pár beček.

Na fotkach mozte vidiet, ze je tam pekne, pekne kupaliska pre nas Smile voda je plus ...

+ osobne zistujem ci by nejaky predajca Ford z okolia nam nespravil nejaku prezentaciu.

Myslim, ze sa nebudeme nudit Smile
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
madmax



Joined: 28 Nov 2007
Posts: 39
Location: Košice-okolie

PostPosted: Sat Jan 19, 2008 2:01 pm    Post subject: Reply with quote

Ja som za koniec juna. Chcel by som ist s rodinkou ale ako to bude zatial neviem. Upresnit to mozem tak asi mesiac pred tym.
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec 06/2007 - pokial ho manzelka nezlikvidovala Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Maki



Joined: 09 Jul 2007
Posts: 124
Location: Kosice - Zelezniky

PostPosted: Sat Jan 19, 2008 5:37 pm    Post subject: Re: Zraz Hrozenkov - vyjadrite sa konkretne a hlasujte za da Reply with quote

dulius wrote:
Takze ocakavam od kazdeho z Vas zahlasovat za jeden alebo druhy termin

+ kazdy z Vas nech sem napise, ci pride, alebo nie, teda konkretne svoje meno, resp. nick a ANO, pridem + ci pride sam, alebo s rodinkou, priatelmi a pod.


ide len o to , aby sme vedeli kto hlasoval, nema zmysel len zahlasovat bez toho aby si napisal kto si a ci prides ...

skuste sa vyjadrit aj k tomu, aky program by ste si predstavovali na nasom stretnuti, ci to bude technicke, ci niekto preferuje nieco kulturne, popripade prirodu, alebo ci skoncime v krcme Smile

Zavazne prihlasky ocakavam aj na mojom emaile.

Ja som zahlasoval za koniec juna. Koncom maja mame statnice na skole.
+ uz by malo byt teplejsie. Pridem minimalne s manzelkou.


Ahoj Dulius,
Som tiez za koniec juna.
Co sa tyka programu mozme to rozdelit na
"tecnicky a kulturny" den.
Urcite by som si rad s autom zasutazil na sprint ci kuzelky + aj nase polovicky - to bude sranda.
Znami podnika s nafukovacimi atrakciami, mozem od neho poziciat zamok na skakanie pre deti.

Zatial na 95% pridem s rodinkou.

Maki
_________________
Fusion 1.4 16V/80PS, 06/2007, model Flair-X
cervena tango metal
Back to top
View user's profile Send private message
Karel



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 41
Location: Praha

PostPosted: Sat Jan 19, 2008 6:21 pm    Post subject: Reply with quote

Už jsem někam tady psal, ale asi špatně, omlouvám se. Hlasoval jsem pro pozdější termín a přijel bych se svou paní. A měl by to být tedy Starý Hrozenkov?
Karel

Fusion 1,25
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group