Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Strešný nosič - konkretne
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Prislusenstvo - tažné zariadenie, strešne nosiče, atd.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
teodolit



Joined: 05 Jun 2007
Posts: 13

PostPosted: Wed Sep 16, 2009 7:44 pm    Post subject: priecny nosic na FoFu r.v.2003 Reply with quote

Chodim v zime lyzovat, tak som si chcel zakupit priecne nosice na mojho Fusiona, ale vo forde /Nowy Targ/ mi povedali, ze vraj priprava na karoserii na nosice sa zacala robit az na FoFu od roku vyroby 2004 - ja mam 2003-ku. Je to mozne, mate niekto podobnu skusenost? Daval niekto montovat originalny priecny nosic na FoFu r.v.2003, su pod listou diery na prichytenie nosica?
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Wed Sep 16, 2009 8:16 pm    Post subject: Reply with quote

Tak to netuším, jestli to tam skutečně je nebo není. Každopádně pokud ne, tak by si moh použít třeba tenhle http://www.perfektshop.cz/product/stresni-nosic-ford-fusion-5-dr-hatchback-rv-2002-2005-10593/ nebo tenhle http://www.hobbycar.cz/engine.php?lang=cz&viewd=1&idin=(id=4770) No prostě nějaký podobné konstrukce. Když si zadáš do vyhledávače "střešní nosič fusion" tak si určitě něco vybereš. A jestli to chceš jenom na lyže, tak co třeba magnetický nosič?
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
teodolit



Joined: 05 Jun 2007
Posts: 13

PostPosted: Thu Sep 17, 2009 7:20 pm    Post subject: nosic na FoFu r.v.2003 Reply with quote

dakujem za odpoved a mozne riesenie, ale aj tak by som rad vedel ako o je s tou pripravou na uchytenie nosica /bez toho aby som musel odlepovat listu na steche/
Back to top
View user's profile Send private message
teodolit



Joined: 05 Jun 2007
Posts: 13

PostPosted: Thu Oct 08, 2009 10:11 pm    Post subject: Reply with quote

nema tu snad nikto skusenost s predpripravou na stresny nosic na FoFu r.v.2003? /vid tiez moj dotaz 3 prispevky hore/ Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
Rotteno



Joined: 24 Feb 2009
Posts: 15
Location: Košice

PostPosted: Sat Oct 17, 2009 9:40 am    Post subject: Reply with quote

Nemate niekto skusenosti s magnetickymi strešnymi nosičmi? Potrebujem totiž nosič, ale vyhodiť tolke prachy len za zakladny strešny nosič a nato potom kupovat dalsi na snowboard je dost neekonomicke a neprakticke, pokial jazdim na svah len cca 4 krat za zimu .....
Našiel som tento a mooc sa mi pozdaaaava .... :
http://www.najautodoplnky.sk/eshop/produkt/434
_________________
Ford Fusion 1,4 80k Flair X 2009 Avalon
Back to top
View user's profile Send private message
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Sat Oct 24, 2009 5:03 pm    Post subject: Reply with quote

Ja jsem si kdysi pujcil magnetické nosice na lyze (pro dva pary lyzi), kdyz jsem jel v zime na hory. Tenkrat jsem mel Opla Corsu a stary typ lyzi (ne carvy). Nosice i auto to zvladlo uplne v pohode a i pri jizde po dalnici - absolutni spokojenost. Jedina nevyhoda je, ze jsem je musel pokazde sundat - nebyly totiz uzamykatelne. Nevim od jakeho byly vyrobce a jestli se vyrabi i uzamykatelne typy, ale jinak OK.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Sun Oct 25, 2009 7:41 pm    Post subject: Reply with quote

Podle toho co sem našel se dělaji i uzamykatelný. Teď jde o to, jestli tim myslí i zamčení ke střeše.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Rotteno



Joined: 24 Feb 2009
Posts: 15
Location: Košice

PostPosted: Mon Oct 26, 2009 3:31 pm    Post subject: Reply with quote

Ale ved jasne ze sa to nema ako uzamykat ku streche .... Ale ved to je uplne jedno ... nalozene nosice nenechava normalny clovek dlho bez dozoru .... A na druhej strane je uplne jedno ci mas zamykatelny magneticky alebo nemagneticky nosic .. ak chce zlodej kradnut vezme hocico ci to ma zamok alebo nie ... ziadny vacsi problem ...
Ide o to, ze to Ford podla mna kvalitne posral ... ze nemal uz vo vybave nosic ... a nie ten dementný hranaty skaredy hlucny priecny predrazeny ale normalne pozdlzne ... na dnesnu dobu sa tomu moooc diviim ...
Ak cloveku treba len raz za cas previest lyze alebo SNB ... bol by to vúl keby kupoval koli tomu ten zakladny stresny a nato este dalsi nosic ... suma sumarum cca 6-8tisic a magneticky kupis za 1-4tisic a nemontujes to ... iba to ulozis ...
_________________
Ford Fusion 1,4 80k Flair X 2009 Avalon
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Oct 26, 2009 3:40 pm    Post subject: Reply with quote

Rotteno wrote:

Ak cloveku treba len raz za cas previest lyze alebo SNB ... bol by to vúl keby kupoval koli tomu ten zakladny stresny a nato este dalsi nosic ... suma sumarum cca 6-8tisic a magneticky kupis za 1-4tisic a nemontujes to ... iba to ulozis ...

ale zasa neprehanaj ! ja som tiez len sem tam lyze vzal hore na strechu a aj tak som kupil zakladny nosic a k tomu nosic na lyze a preco?
lebo napriklad ked potrebujes kupit 4m pokrovec, tak nejakey magneticky nosic ti je na prd a zo zakladnym to pekne zmaknes ... clovek nikdy nevie, na co sa mu ten zakladny nosic zide ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Rotteno



Joined: 24 Feb 2009
Posts: 15
Location: Košice

PostPosted: Mon Oct 26, 2009 3:53 pm    Post subject: Reply with quote

neprehanam .. moj nazor ... treba to montovat a potom davat dole ... pokial vjem, že tam chcem len SNB alebo lyže tak mi je na prd ten nosič ... za take prachy model nosiča ako spred zopar desiatok rokov spat ... ved ja ta o nicom nepresviedcam dulius ... pisem svoj nazor ...
Prachy nazvys radsej investujem do veci ktore vyuzivam casto ... napr potahy na ochranu sedaciek, plastovu vanu do kufra, a pod...
_________________
Ford Fusion 1,4 80k Flair X 2009 Avalon


Last edited by Rotteno on Mon Oct 26, 2009 3:58 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Oct 26, 2009 3:57 pm    Post subject: Reply with quote

Rotteno wrote:
neprehanam .. moj nazor ... treba to montovat a potom davat dole ... pokial vjem, že tam chcem len SNB alebo lyže tak mi je na prd ten nosič ... za take prachy model nosiča ako spred zopar desiatok rokov spat ... ved ja ta o nicom nepresviedcam dulius ... pisem svoj nazor ...

ved pis svoj nazor, ja pisem zasa svoj a opakujem, nidky nevies na co pouzijes nosic, ci silou mocou len na SNB a lyze ? to snad nie ...
apropo, vcera som montoval a demontoval nosic, original od fordu, ked to vies (ja viem), montaz je otazkou mozno MAX 10 minut, demontujem to aj za 5 minut v pohodke a neponahlam sa ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Rotteno



Joined: 24 Feb 2009
Posts: 15
Location: Košice

PostPosted: Mon Oct 26, 2009 4:01 pm    Post subject: Reply with quote

No oka .. . ty si za ten skaredy nosic Razz ... ja nie ... ved je to jedno ... ja si namiesto koberca kupim plavajucu podlahu ... a na nadrozmerny naklad nebudem pouzivat svojho Fusika ... ale nejaku dodavku ...
a kedze mi treba nosic na 3-4 krat do roka a len na lyze a SNB ... nieje jednoduchsie a ekonomickejsie riesenie ako magneticky stresny nosic . Hawk
_________________
Ford Fusion 1,4 80k Flair X 2009 Avalon
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Oct 26, 2009 4:21 pm    Post subject: Reply with quote

no, tak to by ma ten nadrozmerny naklad vysiel sakramentsky draho s tou dodavkou, ale je to vec penazi ...
mne ako som pisal treba nosic viackrat do roka a nie len na lyze

cudujem sa Ti, ked spominas plavajucu podlahu namiesto koberca, preco si si nekupil nejakeho ofrouda poriadneho potom
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Rotteno



Joined: 24 Feb 2009
Posts: 15
Location: Košice

PostPosted: Mon Oct 26, 2009 4:48 pm    Post subject: Reply with quote

Vieš, ja som z tej mladšej generacie... t.z. že otazku bytu budem riešiť v najbližšom roku možno dvoch .... a do noveho bytu už koberce a gumolit moc nepasuje ... možno nejaky okrasny koberec ...
A prečo som si nekupil poriadneho off roada? Lebo stoji to čo stojí ... A v dnešne dobe je už skoro vyrovnana cena plavajucej podlahy a koberca ... tak nevjem na čo naražaš ...
Pozri, ja som napisal svoj nazor, ty svoj .. a je po všem .. na to tu je tato stranka nie? Alebo pokial z tebou niekto nesuhlasi tak budes donho rypat dovtedy pkial ho nepresvedcis o svojej pravde? Nic v zlom.... takze klidek .. ak mas zly den, daj si studenu sprchu alebo možno sex s priatelkou ci manzelkou by ti pomohol ...
_________________
Ford Fusion 1,4 80k Flair X 2009 Avalon
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Oct 26, 2009 5:03 pm    Post subject: Reply with quote

dobre, trosku nechapem o com pises, ale to asi preto, ze mam 80 a ty 18 rokov, tak to radsej ukoncim
ak mas pocit, ze do teba rypem, ospravedlnujem sa.
som na tejto stranke admin, tento web som vytvoril, v diskusii mam okolo 2500 prispevkov a ty si druhy clovek, ktoremu vadi ako a co pisem .. to len tak medzi recou, aby si bol v obraze.
neboj, uz nebudem na teba reagovat, reagoval som vyssie a myslim k veci ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Prislusenstvo - tažné zariadenie, strešne nosiče, atd. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
Page 10 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group