Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Strešný nosič - konkretne
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Prislusenstvo - tažné zariadenie, strešne nosiče, atd.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sklima



Joined: 16 Jul 2007
Posts: 175
Location: UL

PostPosted: Mon Feb 11, 2008 9:23 pm    Post subject: Reply with quote

fezo wrote:
Dnes som navštivil thule v Dubnici a kupil som Jetbag strešné nosiče hned mi ich aj namontovali , sedia dobre. Niesu až tak dizajnovo skvele ale uchitenie je na každej strane iba na jedn šrob a montaž trva asi dve minuti a hlavne sedia , cena bola 2750 sk.
Tie od lacnenosiče mi zobraki naspeť.
Čo sa tíka hagusov tie na FF robi iba neumman . na ich internetovej adrese su aj fotki cenna je 3300 čk .Ked som sa pítal vo forde v TN na montaž tak ju odmietli , odmiletla ju aj Žilina . Problem je v tom že treba do strechi vrtať nove otvori /vedla lišt z vnutornej strani/ a zalisovať matice. A tim pada zaruka.Na slovensko ich dovaža firma www.autoboxy.sk ale to nemontuju a cenna bola okolo 6500 sk.


Nedal bys sem fotku jak vypadaji?
Back to top
View user's profile Send private message
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Mon Feb 11, 2008 9:38 pm    Post subject: Reply with quote

jeff wrote:
Čím méně se do auta vrtá, tím lépe. Mně teda nabízeli montáž pro vsazovací nosič přímo ve Fordu při koupi, ale chtěli za to 10t. i s nosičem. Tak jsem poděkoval a koupil klasiku od f. PiccollaM (český výrobce) za 2900,-Kč. Zamykací, pevný, robustní, klasický nosič s montáží za 5 minut. Velká spokojenost, nedrnčí, úchyty perfektně sedí podle karoserie a vypadá moc dobře.

Co tym myslis montaz pro vsazovaci nosic za 10tisic??? i s ... Ved pokial viem FF ma pripravu - pevne body na uchytenie nosica. A tympadom tam niet co montovat. Treba akurat nalepit nove listy na strechu.
Pruser je, ze Fordacky nosic je asi jediny najspolahlivejsi ked ti to nespadne aj s bicyklami. Aj ked vyzera otrasne.
pls pridaj aj svoje fotky do galerie cez Duliusa lebo sa to zide vidiet viac typov tych nosicov.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
dan



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 127

PostPosted: Mon Feb 11, 2008 10:59 pm    Post subject: Reply with quote

Pruser je, ze Fordacky nosic je asi jediny najspolahlivejsi ked ti to nespadne aj s bicyklami. Aj ked vyzera otrasne.

Chlapi, preco stale riesite, ako ten nosic vyzera. Nosic je od slova nosit, pretoze sluzi na prenasanie rozneho nakladu. Ak by bol na okrasu, volal by sa "kraslic". Ale potom by si mohol prevazat iba ak detsku trojkolku v kufri.
Inak, MajoV ma pravdu. Pri montazi originalneho nosica mi iba vymenili stresne listy. Nosic sa pripevnuje do predchystanych otvorov. Na kazdej strane je prichyteny jednou skrutkou - rychla praca.
_________________
FoFu Champion Ebony 1,4 16V, 7/07, Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
ladin



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 178
Location: Milevsko

PostPosted: Tue Feb 12, 2008 6:19 am    Post subject: Reply with quote

Hagusy u Neumanna stojí 3910kč, cenu montáže mi nabídli za 750kč a samozřejmě si je nechám namontovat, protože se vrtá do střechy zvenku a na nýtovací matice doma nářadí nemám a ani nikdo z okolí. Bez montáže Neumann ani nebere záruku. Ještě bych upozornil, že moc neplatí seznam montážních míst, chtěl jsem si to nechat namontovat v Budějoviích, kde jsou dva prodejci, ale jeden to nemontuje a druhý pouze na vozy Kia. U Forda mi nejdřív tvrdili že to není problém a pak mi nutili pouze klasické nosiče.

Jinak hagusy podle mého vypadají na autě moc pěkně, jsou 140cm dlouhé, takže si mohu rozteč příčníků nastavit dle potřeby a příčníky mi zbyly z minulého auta, kde se mi hagusy velmi osvědčily.
_________________
Fusion 1,25 deep navy, 04/2007
klima, mlhovky, radio 5000c, defend lock, tazne, hagusy
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Tue Feb 12, 2008 7:36 am    Post subject: Reply with quote

Pisete, ze u nosica netreba riesit krasu ... ja tento nazor nezdielam ... ked si mozem vybrat, tak si vyberiem ten, ktory je krajsi, nie?

inak, mam ten original Ford a naozaj montaz je rychlovka, ako tu uz bolo pisane ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dan



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 127

PostPosted: Tue Feb 12, 2008 8:13 am    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
Pisete, ze u nosica netreba riesit krasu ... ja tento nazor nezdielam ... ked si mozem vybrat, tak si vyberiem ten, ktory je krajsi, nie?

inak, mam ten original Ford a naozaj montaz je rychlovka, ako tu uz bolo pisane ...


Jasne, tiez by som si vybral nejaky elegantnejsi, ale len pri porovnatelnej cene. Podobne aj stresny box - ak jeden stoji 10tisic, a druhy iba 3 tisicky, nie je myslim co riesit. Krasa ide stranou.
_________________
FoFu Champion Ebony 1,4 16V, 7/07, Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
sklima



Joined: 16 Jul 2007
Posts: 175
Location: UL

PostPosted: Tue Feb 12, 2008 5:18 pm    Post subject: Fotky Reply with quote

ladin wrote:
Hagusy u Neumanna stojí 3910kč, cenu montáže mi nabídli za 750kč a samozřejmě si je nechám namontovat, protože se vrtá do střechy zvenku a na nýtovací matice doma nářadí nemám a ani nikdo z okolí. Bez montáže Neumann ani nebere záruku. Ještě bych upozornil, že moc neplatí seznam montážních míst, chtěl jsem si to nechat namontovat v Budějoviích, kde jsou dva prodejci, ale jeden to nemontuje a druhý pouze na vozy Kia. U Forda mi nejdřív tvrdili že to není problém a pak mi nutili pouze klasické nosiče.

Jinak hagusy podle mého vypadají na autě moc pěkně, jsou 140cm dlouhé, takže si mohu rozteč příčníků nastavit dle potřeby a příčníky mi zbyly z minulého auta, kde se mi hagusy velmi osvědčily.


Jesli do toho pujdes nezapomen poslat fotky. Dost mne to zajima.
Back to top
View user's profile Send private message
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Tue Feb 12, 2008 11:02 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
Pisete, ze u nosica netreba riesit krasu ... ja tento nazor nezdielam ... ked si mozem vybrat, tak si vyberiem ten, ktory je krajsi, nie?

inak, mam ten original Ford a naozaj montaz je rychlovka, ako tu uz bolo pisane ...


Rychla montaz rychla demontaz ? ja radsej nieco demontujem dlho, pretoze potom to dlho demontuje aj ten co by to chcel premiestnit Smile
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ladin



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 178
Location: Milevsko

PostPosted: Wed Feb 13, 2008 6:05 am    Post subject: Reply with quote

Tak se mi ty hagusy asi zpozdi, ted v sobotu nemaji na montaz cas a v pracovni den zas nemam cas ja. No uvidime, az to bude fotku urcite poslu.
_________________
Fusion 1,25 deep navy, 04/2007
klima, mlhovky, radio 5000c, defend lock, tazne, hagusy
Back to top
View user's profile Send private message
dan



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 127

PostPosted: Wed Feb 13, 2008 11:43 am    Post subject: Reply with quote

Getrag wrote:
dulius wrote:
Pisete, ze u nosica netreba riesit krasu ... ja tento nazor nezdielam ... ked si mozem vybrat, tak si vyberiem ten, ktory je krajsi, nie?

inak, mam ten original Ford a naozaj montaz je rychlovka, ako tu uz bolo pisane ...


Rychla montaz rychla demontaz ? ja radsej nieco demontujem dlho, pretoze potom to dlho demontuje aj ten co by to chcel premiestnit Smile

Tie originalne priecniky su uzamykacie.
_________________
FoFu Champion Ebony 1,4 16V, 7/07, Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
ladin



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 178
Location: Milevsko

PostPosted: Mon Feb 18, 2008 6:58 am    Post subject: Reply with quote

Tak jsem se nakonec dohodl na sobotní montáž hagusů v Praze. Hotovo bylo asi za hodinu a půl. Montáž stála slíbených 750kč. Délka 140cm a použitelná upínací délka je cca 115cm, rozteč mezi hagusy cca 90cm.
A tady jsou fotky:




_________________
Fusion 1,25 deep navy, 04/2007
klima, mlhovky, radio 5000c, defend lock, tazne, hagusy
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Mon Feb 18, 2008 8:23 am    Post subject: Reply with quote

To vyzera dobre. Nevie niekto, ci to robia na slovensku?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Mon Feb 18, 2008 1:36 pm    Post subject: Reply with quote

hmm, neviem ci klamat ze super, alebo povedat co si myslim, ale hadam sa neurazis. Vyzeraju podla mojho skromneho nazoru dost strasne alebo este tak, tak na hrane Razz A to som ovplyvneny tym ze sa mi fusion ako celok velmi paci Smile

Drviva vacsina novych aut ich ma klasicky tak ze posobia sumerne s autom....





kazdopadne proti gustu ziadny disput a treba si priznat ze ta cena je priam skvela.
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
ladin



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 178
Location: Milevsko

PostPosted: Mon Feb 18, 2008 1:44 pm    Post subject: Reply with quote

Až půjdeš po ulici, dobře se podívej po autech, jak vypadají neoriginální a i některé originální hagusy na různých autech. Případně pro mě nezapomeň vložit fotku Fusiona s originálními nebo i jinými hagusy Wink

Jen ještě otázka, myslíš že na Fusionu lépe vypadají základní nosiče?
_________________
Fusion 1,25 deep navy, 04/2007
klima, mlhovky, radio 5000c, defend lock, tazne, hagusy
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Mon Feb 18, 2008 2:33 pm    Post subject: Reply with quote

destroy: preco si tam nepridal napr. fotku Suzuki Ignis s ORIGINAL hagusmy ...

vyzeraju horsie ako tie neoriginalne na Fusione
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Prislusenstvo - tažné zariadenie, strešne nosiče, atd. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
Page 5 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group