Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Radio 6000CD - upgrade, provoz, chyby a vychytavky
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Audio, navigacie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mlhoš



Joined: 30 Aug 2007
Posts: 39
Location: Vev.Bítýška

PostPosted: Sat Oct 20, 2007 8:15 pm    Post subject: Radio 6000CD Reply with quote

Zdravím všechny FOFUsáky vespolek!
Myslím že se mi podařilo ten múj hlavní problém s rádiem odstranit Četl sem si znovu návod a uvědomiljsem si že problém může být v nastavení :
1)regionální režim
2)AF-alternativní frekvence
Obě dvě položky jsem v menu vypnul a zdá se že je vyhráno.To jemné cvrlikání a chrastění to zústává dál,ale tojiž není zdaleka tak otravný jako projevy toho přelaďování.Přiznávám že ito mi vadí :poslouchám totiž většinou stanici Vltava a tam je to víc slyšet .
_________________
....jen zvolna...
FOFU CHampion EBONY 1,4Duratec-58KW-Deep Navy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Tue Oct 30, 2007 7:08 am    Post subject: změna na zimní čas Reply with quote

Podle jednoho navodu na radio (soucast navodu k autu) by se melo radio samo prestavit na zimni cas a podle druheho (samostatny navod pro audio) ne. Mne se bohuzel neprestavilo, tak jsem to vcera udelal rucne. Nastesti se meni zaroven cas na radiu i na pristrojove desce. Jak to mate s radiem vy, kteri mate palubni pocitac ? Ja PP ve svem aute nemam.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
peca



Joined: 30 Mar 2007
Posts: 125

PostPosted: Tue Oct 30, 2007 7:14 am    Post subject: Re: změna na zimní čas Reply with quote

scorsese wrote:
Podle jednoho navodu na radio (soucast navodu k autu) by se melo radio samo prestavit na zimni cas a podle druheho (samostatny navod pro audio) ne. Mne se bohuzel neprestavilo, tak jsem to vcera udelal rucne. Nastesti se meni zaroven cas na radiu i na pristrojove desce. Jak to mate s radiem vy, kteri mate palubni pocitac ? Ja PP ve svem aute nemam.


Ja mam PP, ale tam cas neni vubec. Jen na radiu a tam se cas o hodinu neposunul...
_________________
Fusion Ambiente 1.25, 03/2007, klima, Radio CD 6000, Garmin Nuvi 300

best 6.1 l/100km, nyni 7,3
Back to top
View user's profile Send private message
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Tue Oct 30, 2007 8:11 pm    Post subject: Re: změna na zimní čas Reply with quote

peca wrote:

Ja mam PP, ale tam cas neni vubec. Jen na radiu a tam se cas o hodinu neposunul...


Mam to iste v mieste, kde som na starom FF mal tie stlpikove tlacika mam teraz len cierne zaslepky a cas nieje mozne zobrazit, kedze radio som hned vymontoval. Svoje original radio som dal strykovi, ten ma zas problem nastavit spravny datum, pretoze aj ked to nastavi a ulozi na radiu tak sa to do 30 s prepise datumom co je asi nastaveny v aute.
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tribula



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 34
Location: BA

PostPosted: Sun Mar 02, 2008 4:33 pm    Post subject: Reply with quote

Tak po tom ako mi radio odmietalo v nepravidelnych intervaloch prehravat CD, mi ho vo stvrtok vymenili za nove. Konecne je v nom uz odstraneny problem s predvolenou hlasitostou po zapnuti na 5. Teraz to uz funguje tak, ze pri akej hlasitosti ho vypnem, pri takej ho aj zapnem Smile
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi 08/2006
Back to top
View user's profile Send private message
a4tech



Joined: 07 Jul 2008
Posts: 1

PostPosted: Mon Jul 07, 2008 9:50 am    Post subject: Reply with quote

Mne sa na tom rádiu pokazil koncák a nie a nie nájsť obchod kde ho kúpim. Vo Forde mi povedali , že robia len záručné opravy - výmena za nový. Tak pomôže niekto?
Jozef
Back to top
View user's profile Send private message
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Mon Jul 07, 2008 8:32 pm    Post subject: Reply with quote

a4tech wrote:
Mne sa na tom rádiu pokazil koncák a nie a nie nájsť obchod kde ho kúpim. Vo Forde mi povedali , že robia len záručné opravy - výmena za nový. Tak pomôže niekto?
Jozef

A to ako vies, ze sa pokazil koncak? Ak by si pristupil na tu vymenu ziadaj si naspat pokazene radio.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
a4tech



Joined: 07 Jul 2008
Posts: 1

PostPosted: Tue Jul 08, 2008 12:46 pm    Post subject: Reply with quote

No háčik je v tom, že už nie je v záruke a tak si mám hľadať servis sám. Zaujímavý postoj od FORDA.( alebo len od pracovníkov?)
Koncák je to určite,nejde žiaden signál do repro a ak tak slabý. Je to však IO aj zo zdrojom a tak náhrada je asi nemožná. V Číne ho majú, no chcú za dopravu 1500.- To je veľa.
Back to top
View user's profile Send private message
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Tue Jul 08, 2008 7:40 pm    Post subject: Reply with quote

a4tech wrote:
No háčik je v tom, že už nie je v záruke a tak si mám hľadať servis sám. Zaujímavý postoj od FORDA.( alebo len od pracovníkov?)
Koncák je to určite,nejde žiaden signál do repro a ak tak slabý. Je to však IO aj zo zdrojom a tak náhrada je asi nemožná. V Číne ho majú, no chcú za dopravu 1500.- To je veľa.

hm. Ono by sa to dalo teoreticky nahradit niecim podobnym ale to by musel pozriet niekto kto sa viac vyzna alebo ma na to cas. To radio je celkom dobre na to ze Ti ho neukradnu.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
a4tech



Joined: 07 Jul 2008
Posts: 1

PostPosted: Tue Jul 08, 2008 7:46 pm    Post subject: Reply with quote

MajoV wrote:
a4tech wrote:
No háčik je v tom, že už nie je v záruke a tak si mám hľadať servis sám. Zaujímavý postoj od FORDA.( alebo len od pracovníkov?)
Koncák je to určite,nejde žiaden signál do repro a ak tak slabý. Je to však IO aj zo zdrojom a tak náhrada je asi nemožná. V Číne ho majú, no chcú za dopravu 1500.- To je veľa.

hm. Ono by sa to dalo teoreticky nahradit niecim podobnym ale to by musel pozriet niekto kto sa viac vyzna alebo ma na to cas. To radio je celkom dobre na to ze Ti ho neukradnu.


No náhrada je ale ja som ju kúpil a nejde, je totiž veľa alternatív a data sú v nedohľadne. Nemá niekto aspoň schému tohto rádia?
Back to top
View user's profile Send private message
ikoala



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 120
Location: Usti nad Labem

PostPosted: Sat Jul 12, 2008 10:08 pm    Post subject: Reply with quote

zdravim, chci se zeptat ohledne vymeny radia za model z USA, zda by mohl byt s necim problem, nebo zda to pujde vymenit bez problemu, diky


druhy dotaz se tyka ovladani pod volantem, zda je kompatibilni i s ostanimi radii, tj, zda tim pujde ovladat i jine radio nez Fordacky
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Fri Jul 18, 2008 7:28 pm    Post subject: Reply with quote

ikoala: rádio z USA netuším, ale pokud sedí rozměry, tak bych v tom problém neviděl, elektriku mají stejnou, repráky taky.

Dálkové ovládání s nefordími rádii fungovat nebude, pokud nepoužiješ speciální redukci http://www.dobry-obchod.cz/obchod/kateg/autoradia/89-adaptery-ovladani-z-volantu/0/ford/ já používám rádia Pioneer a a tam je k dispozici DO na volant za podstatně nižší cenu a vyhovuje mi mnohem víc, než ta páčka http://www.dobry-obchod.cz/produkt/detail/autoradia/2-pioneer/cd-sr110-pioneer-cd-sr110/
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ikoala



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 120
Location: Usti nad Labem

PostPosted: Fri Jul 18, 2008 7:43 pm    Post subject: Reply with quote

uvazuji o tom 2DIN Pioneeru,
http://www.pioneer.eu/eur/products/25/121/61/FH-P80BT/index.html
nicmene mi bylo receno, ze ty Fordacky 6000CD zase tak spatny pry nejsou, poznal jsi po vymene radia nejaky rozdil pri stejnych repro ? Ze bych nejfrive vymenil jen repro... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Sun Jul 20, 2008 1:24 pm    Post subject: Reply with quote

ikoala: já jsem měnil rovnou i repro http://forum.fordclubs.org/viewtopic.php?p=41691#41691

Můj názor je, že pokud nejsi netopýr, tak ti stačí i původní fordí repráky, jestli netopýr jsi, tak nedělej kompromisy a pořiď si rovnou komponenty. Kvalitu zvuku jsem u fordího rádia neřešil hrálo to pro mě dostatečně, ale chtěl jsem funkce, které fordí rádio nemá - hlavně MP3 a BT HF.

A jen pro jistotu - vejde se ti do fusionu rádio 2DIN? Ford má obvykle jen 1,5 DIN.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
a4tech



Joined: 07 Jul 2008
Posts: 1

PostPosted: Tue Nov 04, 2008 8:33 pm    Post subject: Reply with quote

Zdravím, nevie niekto hlási mi to chybu E12. Nevie niekto čo to môže byť? Nemá niekto schému tohto autorádia? Kúpim.
Jozef
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Audio, navigacie All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 3 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group