Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

1.CSR ZRAZ BUDE 27.6. - 29.6. 2008 + info a aktuality
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Mon Jun 09, 2008 6:53 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
jasnee , sorry, v piatok vecer ...
a sobotka, presunieme na poobede, tak 13:00 az 14:00
aby ste mali cas prist zovsade Smile


My pro jistotu přijedem už v pátek.... Very Happy Smile a snad bude pěkné počasí a budeme se koupat... Wink
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Miky21



Joined: 23 Feb 2008
Posts: 100
Location: Děčín - Jílové,ČR

PostPosted: Mon Jun 09, 2008 6:54 pm    Post subject: Reply with quote

Skvely napad,jsem pro

Moc diky
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi Doratorq 92PS dalk.central modra Navy 02/2004
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Mon Jun 09, 2008 8:27 pm    Post subject: Reply with quote

Ja som si v piatok zobral volno takze vyrazim asi dobeda alebo okolo obeda, v pripade ze by niekto siel v tom case dajte vediet stretneme sa. Co sa tyka prezentacie IB5 tak Vas musim sklamat zial sa mi doteraz nepodarilo zohnat komplet manual co mi jeden kolega slubil, ale bude aspon prezentacia 6stupnovej sekvencnej Smile (Zial Kosicania co sa zucastnili zrazu to uz maju za sebou Smile
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scoop_sk



Joined: 28 May 2007
Posts: 152
Location: KE-okolie

PostPosted: Mon Jun 09, 2008 8:32 pm    Post subject: Reply with quote

Super, na taketo prezentacie sa tesim, dost ma to zaujima Smile ...Dufam ze niekto bude mat volne miesto pre mna.. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scoop_sk



Joined: 28 May 2007
Posts: 152
Location: KE-okolie

PostPosted: Mon Jun 16, 2008 2:18 pm    Post subject: Reply with quote

Dnes som sa este raz pokusil poziadat predajcov na blizku o predvadzacie jazdy vozidiel FORD, kedze sme sa na tuto temu uz viac krat na fore bavili. Tak dufajme, ze to vyjde a aspon jeden z predajcov sa ozve. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Jun 16, 2008 2:20 pm    Post subject: Reply with quote

scoop_sk wrote:
Dnes som sa este raz pokusil poziadat predajcov na blizku o predvadzacie jazdy vozidiel FORD, kedze sme sa na tuto temu uz viac krat na fore bavili. Tak dufajme, ze to vyjde a aspon jeden z predajcov sa ozve. Smile

pochybujem, kedze sa doteraz neozvali ... ale za pokus nic nedas Cool
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scoop_sk



Joined: 28 May 2007
Posts: 152
Location: KE-okolie

PostPosted: Mon Jun 16, 2008 2:24 pm    Post subject: Reply with quote

Presne tak ako vravis Cool
Inac co sa tyka programu, mame aspon zhruba nejake pevne body programu? Napr. vylety do okolia, kupko, grilovacka, akcie na parkovisku(slalom, losi test,...),atd. Alebo sa zariadi kazdy ako bude chciet a uvidi sa podla situacie? Uz sa nam to blizi, len necele 2 tyzdne Shocked Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Jun 16, 2008 2:49 pm    Post subject: Reply with quote

scoop_sk wrote:
Presne tak ako vravis Cool
Inac co sa tyka programu, mame aspon zhruba nejake pevne body programu? Napr. vylety do okolia, kupko, grilovacka, akcie na parkovisku(slalom, losi test,...),atd. Alebo sa zariadi kazdy ako bude chciet a uvidi sa podla situacie? Uz sa nam to blizi, len necele 2 tyzdne Shocked Very Happy

ide najma o tu plochu a nevieme zatial na 100%, ci tam bude volno pre nas, verim, ze ano ... potom samozrejme tie vylety do okolia, grilovacka, debatky, nejake tie prezentacie cez PC a beamer a podobne ...
v podstate nikto sa nozval a nenavrhol nieco ine konkretne ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scoop_sk



Joined: 28 May 2007
Posts: 152
Location: KE-okolie

PostPosted: Mon Jun 16, 2008 3:11 pm    Post subject: Reply with quote

V podstate ide o to spravit program na sobotu, pripadne nedelu dooobeda, kedy by sme sa uz pomaly zacali rozchadzat. Myslim, ze by bolo dobre dohodnut sa este vopred na predbeznom programe. Smile
Ja si to predstavujem zhruba takto, ti, ktori pridu este v piatok, dali by sme si stretko okolo tej 6-tej niekde na parkovisku pri kempe, tam by sme hodili nejaku rec a dali by sme sa do grilovacky a tak..V sobotu by mohlo byt viacero variant, vzhladom na to, ze nie je jasne ci bude volne parkovisko, a ci pridu na predvadzacie jazdy z FORD-u.
Dopoludnia by sme sa mohli vybrat niekam do okolia, urcite je co pozerat.(mozem zistit blizsie veci). Po obede okolo tej druhej by sme si dali stretko vsetci ucastnici vratane tych, ktori pridu az v sobotu. Ak by bolo volne parkovisko,resp. neskor by sme mohli dat tie testy-slalom,vlastne to, co som uz pisal. Wink
Po navrate, niekedy vecer by sa mohli premietat prezentacie (Getrag ma tusim prevodovku,...) a v podstate by nasledovalo volno, pripadne opekacka, grilovacka, debatky... Smile A v nedelu, v nedelu by sme sa mohli vsetci hodit do bazena Laughing To by uz mohol byt volny program... Wink
Takze tot len moj navrh, samozrejme, je to len a len o dohode. Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Jun 16, 2008 3:19 pm    Post subject: Reply with quote

scoop: spomal ... riesis veci, ktore uz su vyriesene Laughing Laughing Laughing
pozri sa na stranku zrazu a tam mas kopec informacii, ktore sme uz davno dali dokopy, vsetko je tam pekne napisane a ludia si mozu pekne vybrat kam pojdu sa pozriet, je tam toho naozaj vela v okoli ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scoop_sk



Joined: 28 May 2007
Posts: 152
Location: KE-okolie

PostPosted: Mon Jun 16, 2008 3:27 pm    Post subject: Reply with quote

Heh, dobre ze vravis, to som este nevidel...Na fore som nebol dlhsiu dobu, vies, matury, ucenie a tak, taze namam moc prehlad poslednu dobu.. Very Happy
Pozeram, ze este ani prihlasku na zraz som Ti nezaslal Laughing Ani ubytko este nemam, dufam ze nie som jediny Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
KK



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 134

PostPosted: Sun Jun 22, 2008 5:09 pm    Post subject: Reply with quote

Já jedu v pátek ráno, na D1 z Prahy budu vyjíždět mezi cca 10 a 11 hod, podle toho jak vstanu a hlavně spakuji děti. Předpokládám že v klidu dorazím cca okolo 14 hod do Hrozenkova. Wink

Co jsem pročítal forum, tak na srazu moc čehúnú ( čechů moravsky) nebude. Rolling Eyes

Bohužel v neděli ráno musím odject domů. Sad
_________________
KK
nyní C-MAX 1,6 Tdci GEN-X - 5/2010 - metalická šedá sea
a ještě stále dál Fusion - nyní Cukáček 1,4 Tdci Trend - 8/06 - Stříbrná Mondust
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Daho



Joined: 19 Mar 2008
Posts: 123
Location: Jablonec nad Nisou (CZ)

PostPosted: Sun Jun 22, 2008 6:29 pm    Post subject: Reply with quote

Zdar, tak ako s programem ?? Do srazu zbývá pět dní, tak by se hodilo nějaké to info čo a ako : )) Scoop tady nastínil docela zajímavý časový
harmonogram.. Už se ví něco konkrétního Dulius ?? dík david
_________________
Ford Fusion 1,6 16V 10/2002
Ford Ka 1,3 44Kw 02/1998
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
bias



Joined: 28 Sep 2007
Posts: 85
Location: Slovensko

PostPosted: Sun Jun 22, 2008 8:54 pm    Post subject: Reply with quote

Ja bývam blízko. Ak sa mi podarí, ukážem sa aj s polovičkou, ale spať tam nebudeme. Prišli by sme doobeda a večer zas domov. Dúfam, že to nie je problém. Neobjednával som ani ubytovanie.
_________________
Strieborný Ford Fusion 1,4 16V benzín, r.v. 9/2007, 6,84 L /100 km. Mám rád spoľahlivé autá.
Back to top
View user's profile Send private message
fonder



Joined: 22 Mar 2008
Posts: 49
Location: Blanensko

PostPosted: Mon Jun 23, 2008 7:44 am    Post subject: Reply with quote

jen malé info pro ty, kteří pojedou směrem od Brna. V Bučovicích je uzavírka a tak objížďka vede ze Slavkova přes Kyjov zpátky na Uherské Hradiště a pak dál na Hrozenkov.

PS: Dulius, kam zmizelo moje autí z galerie? Wink
_________________
FoFu 1.4 Duratec, 06/2008, bílá
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group