Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Servisne prehliadky - konkretne udaje a ceny
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Marekskk



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 386
Location: SK/CZ

PostPosted: Sun Jun 08, 2014 12:13 pm    Post subject: Reply with quote

To hej. Laughing Len mne osobne nejako nevonia elektromobil, možno že len tie prve ale celkovo ta realizacia pohonu sa mi nejako nepaci. Zapnes svetla, klimu, nejake to topenie a mas o 50% energie menej.
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort
Ford Mondeo 2.0 TDDi
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Mon Jun 09, 2014 10:24 am    Post subject: Reply with quote

Sorry, tak já taky nemyslel denní Wink
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Sat Dec 20, 2014 9:10 pm    Post subject: Reply with quote

Dnes jsem vyměnil motorový olej a filtr,dal jsem tento splnuje všechny normy FORD tak uvidím Smile http://www.oleje-online-shop.cz/index.php?akce=detail&id=303175
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Sat Dec 20, 2014 11:12 pm    Post subject: Reply with quote

No uvidíš asi to samý jako s jinym olejem. Za rok ho vypustíš a bude úplně černej.
Jinak ta cena podobná jako kdyby si z netu objednal origo Ford Formula. Akorát ten dělaji pětilitrovej, tak máš i na dolejvání. Tady si na dolejvání musíš přiobjednat.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Sun Dec 21, 2014 11:06 am    Post subject: Reply with quote

Vyjetý olej má být černý,kdyby nebyl tak ten karbon který mu dává tu černou barvu se usadí v motoru a to je špatně.Jinak nevím jak ostatní ale já do motoru naleji přesně 3,8l oleje což je asi 2mm nad horní rysku,nastartuji-naplní se měněný filtr a celý se to odvzdušní a natlakuje,nechám asi 2min běžět pak to chcípnu a na měrce je cca.2mm pod horní rysku,pak rok a půl jezdím (cca.14000 km)nedolejvám!!! no a před výměnou asi 2mm nad spodní ryskou ,tak mě ještě z minula zbylo 0,2l oleje,co se týká ceny ušetřím asi 100kč jen na oleji a dalších minimálně 80kč na poštovným protože mají mimo jiné dopravu "zásilkovnu" za 55kč což je pro mne výhodné.Samozdřejmě uvidím příští rok,abych třeba nemusel dolévat Smile .
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sun Dec 21, 2014 11:17 am    Post subject: Reply with quote

4 litre stačia bohate aj na dolievanie.
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Sun Dec 21, 2014 9:38 pm    Post subject: Reply with quote

SEKYC: Tim že bude černej sem nemyslel, že je to špatnej olej, alel pouze to, že to bude stejný jako s kterymkoli jinym olejem, co splňuje specifikaci. Taky olej kupuju podle toho, co vyjde nejvýhodněji. Ale jelikož mi postupně zbyly 3 litry formula, tak sem koupil jeden pětilitrovej a měl sem olej do obou aut.
Jinak o tom intervalu výměny si slyšel? 15tis. nebo jeden rok, podle toho, co nastane dřív.
Ale kamarád mi taky vyprávěl, jak si děda koupil Polo a řekli mu, ať přijede, až najede nějakých 15tis., že mu vymění olej a zkouknou auto. Tak se po pěti letech objednal do servisu, že už má těch 15tis. Very Happy Co na to řikali v servisu, to už nepovídal. Ale Polo má stále. Asi začal další pětiletku.
Já to teda měnim vždycky v červnu. Mám roční interval a vim, že víc jak 15tis. na jednom autě nenajedem.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Mon Dec 22, 2014 8:19 am    Post subject: Reply with quote

zdenal8 wrote:
SEKYC: Tim že bude černej sem nemyslel, že je to špatnej olej, alel pouze to, že to bude stejný jako s kterymkoli jinym olejem, co splňuje specifikaci. Taky olej kupuju podle toho, co vyjde nejvýhodněji. Ale jelikož mi postupně zbyly 3 litry formula, tak sem koupil jeden pětilitrovej a měl sem olej do obou aut.
Jinak o tom intervalu výměny si slyšel? 15tis. nebo jeden rok, podle toho, co nastane dřív.
Ale kamarád mi taky vyprávěl, jak si děda koupil Polo a řekli mu, ať přijede, až najede nějakých 15tis., že mu vymění olej a zkouknou auto. Tak se po pěti letech objednal do servisu, že už má těch 15tis. Very Happy Co na to řikali v servisu, to už nepovídal. Ale Polo má stále. Asi začal další pětiletku.
Já to teda měnim vždycky v červnu. Mám roční interval a vim, že víc jak 15tis. na jednom autě nenajedem.

Videl som niekde na nete škodovku, čo najazdila asi 100 tisic km s povodnym olejom. No jazdila stale.
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Mon Dec 22, 2014 4:40 pm    Post subject: Reply with quote

Já vím že je to 15tis. nebo rok,já jsem si ale letos objednal u sebe prodloužený interval výměny tak proto tak pozdě Laughing Laughing
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
Fordeda



Joined: 03 Apr 2012
Posts: 193
Location: Vysočina

PostPosted: Fri Mar 20, 2015 7:00 am    Post subject: Servis 140 tis Reply with quote

Servis Ford v naší vísce. Kontrola 140 tis. Výměna brzdové kapaliny, dolití chladící. Bez výměny oleje. Výměna pylového filtru, výměna žárovky 3. brzd. Výměna rozvodového řemene a čerpadla - souprava. Plnění klimatizace, chladivo, olej, barva - byla prázdná. Našli odřenou hadici k chladiči a praskliny v řemenech příslušenství - doporučují výměnu. Zjistili kód rádia - v ceně. Za 14 dnů objednali na kontrolu klimy UV - zdarma. Zařídili mi Ford assistance pro odtah zdarma v případě poruchy. Po předání bylo auto uvnitř vyčištěné. Pouhých 11 tis. a pár drobných. No nekupte to.
_________________
Fusion + 1.6 schwarze Katze
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Sat Apr 25, 2015 10:37 am    Post subject: Reply with quote

7. servis (po 7.roce).
Výměna oleje + olejového filtru, filtru vzduchového + kabinového

Místo: AutoKelly Dětmarovice
Cena: 2 029 Kč
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
kuna



Joined: 03 Apr 2009
Posts: 109
Location: České Budějovice

PostPosted: Sat Jun 06, 2015 8:08 pm    Post subject: Reply with quote

Servis po 6. roce - 100.000 km - olej, olejový filtr, vzduchový filtr, kabinový filtr, palivový filtr, svíčky, kontrola karoserie, kompletní servis klimatizace a rozchození třmenů předních brzd.

Celkem: 6.288,- v ACR Auto České Budějovice

Zatím stále původní brzdové kotouče a destičky a stále první sada letních i zimních pneumatik.
_________________
Ford Fusion (Fučík) 1,4 59kW Ebony, Red Tango, 5/09
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Fri Mar 25, 2016 11:50 am    Post subject: Reply with quote

8. servis (po 8.roce).
Výměna oleje + olejového filtru, filtru vzduchového + kabinového, brzdová kapalina, desinfekce + doplnění klimatizace

Místo: AutoKelly Dětmarovice
Cena: 3 471 Kč
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Fri Mar 25, 2016 9:48 pm    Post subject: Reply with quote

Len či s tou klímou naozaj niečo robia
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Tue Feb 28, 2017 9:35 am    Post subject: Reply with quote

Pred letom pojdem do oilpartner.sk s klimou.

http://www.oilpartner.sk/sluzby/udrzba-automobilov/servis-vzduchotechniky-a-klimatizacie


Bol som tam raz koli vymene brzdovej kvapaliny. Oni sú tam celkom friendly, teda aspon boli. Budem trvat na tom, že tam chcem byť počas servisovania. Zatial som bol s klimou len raz, cez zlavovy portal. V inom autoservise mi vtedy povedali, aby som sa šiel niekde prejsť. Takže prvy raz a naposledy takto. Čo ja viem, či tam sa tym niečo robili? Možno nič. A peniaze vyinkasovane.
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Next
Page 44 of 46

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group