Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Loketní operka
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Aug 14, 2008 7:50 pm    Post subject: Reply with quote

kubalekv wrote:
Loketní opěrka od Forda stojí v současné době 1.500,- Kč, ale je úděsná.

co znamena slovo udesna?
ja som za nu dal cca 3000 Sk pred 2 a pol rokom ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ikoala



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 120
Location: Usti nad Labem

PostPosted: Thu Aug 14, 2008 10:14 pm    Post subject: Reply with quote

mne napriklad vyhovuje
_________________
Ford Fusion Ebony, 1.4, 07/07
Back to top
View user's profile Send private message
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Sat Aug 16, 2008 7:59 am    Post subject: Reply with quote

Ja jsem mel loketni operku (original) v aute uz pri koupi. Prijde mi uplne normalne prumerna. Ja ji skoro vubec nepouzivam, ale pokud ji mam zhodnotit tak pro lidi "vetsich rozmeru" by mohla byt klidne i vetsi a nejaky ten odkladaci protor pod ni by se taky hodil (videl jsem to u nejakych neoriginalu). Ale vzhledem k tomu, ze ji moc nevyuzivam, tak mi jeji male rozmery docela vyhovuji.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
najkansur
Guest





PostPosted: Sun Aug 17, 2008 7:34 am    Post subject: loketní opěrka Reply with quote

ja jsem teď pořídil tuto opěrku: http://www.graficar.cz/10602/loketni-operky/na-konkretni-typ-vozu/ford/loketni-operka-ford-fusion-2002.html a namontoval jsem dle návodu asi za 50 minut stojí 1990,- a je super, tu istou dostal soused přímo od Forda v Děčíně za 2500,-, je to slušný materiál, výklopná, stavitelná na výšku, slušný odkládací prostor a vršek se dá posouvat - doporučuji, není to žádný levný plast a je přímo na Fusiona. Hezký den Najk
Back to top
kubalekv



Joined: 14 Aug 2008
Posts: 9
Location: CZ, Třebíč

PostPosted: Sun Aug 17, 2008 10:17 am    Post subject: loketní opěrka Reply with quote

Úděsná - znamená, že je nevzhledná, malá a bez úložného prostoru. Auto budu mít až za týden, ale protože mi slíbili ve Fordu bezplatnou montáž, objednal jsem tuto: http://www.autoka.cz/nabidka.php?detail=1431
Myslím, že jo to ta samá jako z graficar.cz a doufám, že bude dobrá.
_________________
Ford Fusion Ebony 1.4i 16V (09/2008)
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sun Aug 17, 2008 6:24 pm    Post subject: Re: loketní opěrka Reply with quote

kubalekv wrote:
Úděsná - znamená, že je nevzhledná, malá a bez úložného prostoru. Auto budu mít až za týden, ale protože mi slíbili ve Fordu bezplatnou montáž, objednal jsem tuto: http://www.autoka.cz/nabidka.php?detail=1431
Myslím, že jo to ta samá jako z graficar.cz a doufám, že bude dobrá.

no, ja som kupoval u Fordu a ma super ulozny priestor, takze asi pises o inej Smile mne vyhovuje maximalne
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sklima



Joined: 16 Jul 2007
Posts: 175
Location: UL

PostPosted: Mon Aug 18, 2008 4:33 pm    Post subject: Re: loketní opěrka Reply with quote

najkansur wrote:
ja jsem teď pořídil tuto opěrku: http://www.graficar.cz/10602/loketni-operky/na-konkretni-typ-vozu/ford/loketni-operka-ford-fusion-2002.html a namontoval jsem dle návodu asi za 50 minut stojí 1990,- a je super, tu istou dostal soused přímo od Forda v Děčíně za 2500,-, je to slušný materiál, výklopná, stavitelná na výšku, slušný odkládací prostor a vršek se dá posouvat - doporučuji, není to žádný levný plast a je přímo na Fusiona. Hezký den Najk

Jak se přidělává? Kolik se vrtá?
Back to top
View user's profile Send private message
najkansur
Guest





PostPosted: Tue Aug 19, 2008 8:14 pm    Post subject: Reply with quote

4 sklima

4 dírky
Back to top
bias



Joined: 28 Sep 2007
Posts: 85
Location: Slovensko

PostPosted: Tue Aug 19, 2008 8:36 pm    Post subject: Reply with quote

Mám tú opierku na Fusiona. Je to priemerná kvalita. Nastaviteľná na výšku a aj pozdĺžne s úložným priestorom cca. 1,5 - 2L. Namontovaná bola pri kúpe auta a som s nou spokojný. Pre mna je to super pôžitok radiť rýchlosti prstami a ruku mať ležérne položenú na opierke. Vysoko návykové.

Som rozmaznaný z iného auta. Tam je opierka originál upevnená o sedadlo, je plytšia, takže fľaša tam nevojde a keď šoféruje manželka, musí si sedadlo posunúť dopredu a to je problém - opierka je blízko rýchlostnej páky a nemôže radiť rýchlosti. Opierku nemôže používať.

Preto môžem porovnávať a považujem konkrétne túto opierku na Fusion za veľmi dobré riešenie. Tu si ju v pohode užíva aj manželka. Cool Cool Cool

Mna tá sranda vyšla na 3000,- Sk a nebanujem.
_________________
Strieborný Ford Fusion 1,4 16V benzín, r.v. 9/2007, 6,84 L /100 km. Mám rád spoľahlivé autá.
Back to top
View user's profile Send private message
Kormi



Joined: 19 Jan 2009
Posts: 227

PostPosted: Sun May 17, 2009 9:52 pm    Post subject: Re: loketní opěrka Reply with quote

kubalekv wrote:
objednal jsem tuto: http://www.autoka.cz/nabidka.php?detail=1431
Myslím, že jo to ta samá jako z graficar.cz a doufám, že bude dobrá.

Tak jsem 17.dubna udělal objednávku na autoka.cz- přišlo mi sice hned potvrzení objednávky,ale od té doby přes několikeré urgence,SMS,telefonicky ,mailem ticho po pěšině- p.Kalina -majitel internet.obchodu mi v telefonu slíbil,že to zjistí,ale taky nic- už se neozval čekal jsem měsíc -tak jsem napsal dnes na gumárny Zubří a uvidím co a jak- nebaví mě už déle čekat ,když nejsou schopni z autoka .cz dát vědět jak to s mou objednávkou vypadá
_________________
Ford Fusion 1,4 -16V -Ebony Blaser 1/09
Ford Grand C Max-1,9 Tdi 12/13
http://fusion.fordclubs.org/nase5.html
MOTTO: ..je jedno čím jezdíš ,ale jezdi jako člověk


Last edited by Kormi on Tue May 19, 2009 8:17 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Kormi



Joined: 19 Jan 2009
Posts: 227

PostPosted: Tue May 19, 2009 8:15 am    Post subject: Re: loketní opěrka Reply with quote

Tak jsem nakonec po měsíci marných urgencí a čekání na dodávku opěrky z autoka.cz objednal tu opěrku z gum.Zubří,cena : 1350,-Kč zdálo se mi to jako lepší volba než universální opěrky v ceně 300-500 Kč ,které jsou v obchodech s autodoplnky.
Opěrka mi přišla 2 dny od objednávky,ale jsem zklamaný ,protože se jedná sice o kvalitní zpracování opěrné části(kůže ) i vnitřního prostoru ,ale nožka samotné opěrky je z měkkého plastu , uchycená pouze pomocí 4 samořezných šroubků do plastového krytu ruční brzdy a uchycení není příliš stabilní pro boční výkyvy a nemá také žádnou aretaci pro možnost nastavení výšky opěrky,opěrku nelze ani posunovat podélně - asi bych si koupi rozmyslel ,kdybych měl možnost vidět opěrku namontovanou a vyzkoušet ji- je to věc názoru ,ale za sebe opěrku z Gum.Zubří nedoporučuji


Uploaded with ImageShack.us
_________________
Ford Fusion 1,4 -16V -Ebony Blaser 1/09
Ford Grand C Max-1,9 Tdi 12/13
http://fusion.fordclubs.org/nase5.html
MOTTO: ..je jedno čím jezdíš ,ale jezdi jako člověk


Last edited by Kormi on Sun May 23, 2010 4:37 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
picinko



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 132
Location: Komárno, momentálne Veľký Kýr

PostPosted: Sun Jun 21, 2009 5:38 pm    Post subject: Re: loketní opěrka Reply with quote

Ja som moju kúpil za cca. 650 ešte Sk a je celkom v pohode.
_________________
Ford Fusion, 1,4i, 16V, Duratec 10/2006 Tango metalíza, červené fólie, Chiptuning, Alpine autorádio, ešte neviem koľko koní tam mám
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robbert



Joined: 19 Jun 2009
Posts: 431
Location: Brno venkov

PostPosted: Sun Jun 21, 2009 7:13 pm    Post subject: Reply with quote

Já sice teprve o Fusionu uvažuju, leč neumím si představit být bez opěrky. Mondeo ji má a já si zvykl...

Viděl jsem tu originál a je šílená. Leč mi ve Ford Carent v Brně říkali, že lze dodat koženou opěrku s úložným prostorem za cca 3500 Kč.
_________________
FORD Mondeo Kombi Titanium, TDCi 103 kw, r.v. 2009, Panter Black
FORD Fusion 1,4 Comfort, r.v. 2009, Panther Black
---------------------
EX:Ford Mondeo 2,0 TDDi Mk. III,2002,
Škoda Superb 1,9 TDi, 2003
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Sun Jun 21, 2009 7:39 pm    Post subject: Reply with quote

No možná ti ta origo přijde šílená, ale z vlastní zkušenosti musim říct, že je uplně super. Navíc výškově stavitelná. A pokud potřebuješ, tak jí prostě sklopíš a nepřekáží.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Robbert



Joined: 19 Jun 2009
Posts: 431
Location: Brno venkov

PostPosted: Sun Jun 21, 2009 8:57 pm    Post subject: Reply with quote

Nicméně já jsem zvyklý používat opěrku i jako úložný prostor a stejně tak jí používá i spolujezdec. A to s originál jaksi nejde...

Ono jde asi i o zvyk. Pokud si na něco zvykneš, tak to chceš. Proto ještě nemám auto ani objednané a uvažuju o opěrce.... Laughing
_________________
FORD Mondeo Kombi Titanium, TDCi 103 kw, r.v. 2009, Panter Black
FORD Fusion 1,4 Comfort, r.v. 2009, Panther Black
---------------------
EX:Ford Mondeo 2,0 TDDi Mk. III,2002,
Škoda Superb 1,9 TDi, 2003
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group