Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Nákup na leasing

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vláďa



Joined: 25 Jun 2008
Posts: 16
Location: Ústí nad Labem

PostPosted: Sat Jun 28, 2008 8:07 pm    Post subject: Nákup na leasing Reply with quote

Ahoj, všem, kteří kupují auto na leasing bych doporučil pořádně přečíst leasingovou smlouvu - třeba i 3x a zamyslet se. Ve Fordu mi doporučili jejich leasing s nulovým navýšením, což je takový nenulový podfuk. Když vám vedle tohoto leasingu vyjedou pro porovnání jiný leasing, zjistíte, že pojištění u nulového leasingu je o téměř 40 % dražší - a není to dáno cenou pojištění. Tu pojistku samozřejmě my, jako zákazníci vůbec nevidíme, protože pojištěná je leasingová společnost, ne my. Takže nulové navýšení vůbec není nulové Shocked
Leasing přes Credium vypadal rozumněji, pojištění mělo normální výši a navýšení bylo korektně uvedeno - nic nebylo nikde maskováno. I když mi paní u prodeje povídala, že se s úvěrem a samopojištěním nikdy nedostanu na nižší splátky, než je leasing - vyzkoušel jsem to a stálo to za to. Protože mám dost vysoký bonus z minulého auta, pojištění vyšlo na cca 70% ceny původně nabízeného pojištění a účelový úvěr také není až taková hrůza. Suma sumárum mám o 150 Kč nižší splátky měsíčně - a hlavně, auto je moje Razz
Back to top
View user's profile Send private message
ichta



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: Mon Jun 30, 2008 3:55 pm    Post subject: Reply with quote

No nevim,ja mam auto na leasing.Predtim nez jsem si to na nej vzal jsem dlouho pocital a ptal se lidi z branze. A leasing s nulovym navysenim na 3 roky me prisel nejvyhodnejsi. Bylo me i pri podpisu upozorneno, ze nic neni zadarmo a preplatim prostrednictvim pojisteni,ale stejne me to vychazelo,ze preplatim na pojisteni (uz si to presne nepamatuji) asi cca 3x8000Kc. No a zadnej vyhodnejsi leasing ci uver kdy bych preplatil jen neco kolem 20000Kc a mel v tom pojisteni jsem nenasel. Ale zase zadny bonusy na pojisteni z minula nemam. A tohle mi potvrdily i znamy co delaji do prodeje aut(sice skodovek,ale filozofie je stejna), nehlede na to,ze u tohohle leasingu davaji nejmensi bonusy k autu, protoze na cloveku nejmin vydelaji.Takze tak, ale az cas ukaze,jestli to byla ci nebyla chyba.
_________________
Fusion 1.4 champion ebony, blazer;comfort X, boční airbagy, MP3; unor/08
Back to top
View user's profile Send private message
joko69



Joined: 25 May 2008
Posts: 50

PostPosted: Mon Jun 30, 2008 4:01 pm    Post subject: Reply with quote

Rešil jsem otázku leasing nebo hotově, prostě sem to udělal následovně. Rekl jsem prodejci ať vezme kalkulačku zpočítá veškeré pojištění atd. co zaplatím v případě hotovostní platby po dobu tří let a potom to samé z leasingem a sám čučel když mu u leasingu vyšla částka skoro o sto litrů vyšší Shocked Shocked takže bylo rozhodnuto Very Happy Prostě nic neni zadarmo
_________________
Ford Fusion, Ebony 5D 1.4 Duratec /barva:DEEP NAVY/tmavě tónovaná skla / Mio C520 / 9/2007
Back to top
View user's profile Send private message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Mon Jun 30, 2008 4:12 pm    Post subject: Reply with quote

Máme Fofína taky na lízačku. Je to s Ford leasing s nulovým navýšením. Auto stojí přesně tolik, kolik by stálo keš. Ale navyšuje to o trochu vyšší pojistka. Stejně bych ho pojistil. A že přeplatím, ale zase ne tolik je jasné. Každý nějak vydělavá a oproti cenám jiných komodit mě se zdá , že mě nedřou z kůže. Jen mě trochu mrzí, že lízingovka mi nepovolí dát Fofína na LPG.
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
alubos



Joined: 28 Jun 2008
Posts: 4
Location: BA

PostPosted: Mon Jun 30, 2008 7:08 pm    Post subject: Reply with quote

Brali sme teraz v piatok FOFU na leasing na tri roky. Preplatenie oproti cene noveho bude cca 17 tis. Plus 14 tis specialne poistenie pre pripad odcudzenia a totalnej havarie, kedy pocas doby laesingu dostaneme na ruku 100 percent kupnej ceny auta.
_________________
FOFU 1,6 New Flair X, Tango, 06/2008
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Fri Jul 18, 2008 6:06 pm    Post subject: Reply with quote

alubos: aby ta informace k něčemu byla, bylo by potřeba napsat jak vysokou akontaci jste skládali a jaká je celková cena auta.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
roks



Joined: 06 Jul 2008
Posts: 97
Location: střední čechy

PostPosted: Mon Aug 11, 2008 9:30 pm    Post subject: Re: Nákup na leasing Reply with quote

Credium nebrat...manželka má od Credia Fiata Pandu a ve výsledných splátkách dá jen o cca 50000 míň než já za FoFu...a to je Fiat o polovinu levnější Evil or Very Mad
_________________
Ford C Max Titanium ,2,0 TDCI ,136 k, černá metalíza

EX Ford Fusion Ebony 1,4 , 80k,červená colorado,05/2008


Back to top
View user's profile Send private message
MyTB



Joined: 23 Mar 2008
Posts: 452
Location: Karwina City

PostPosted: Sat Aug 16, 2008 5:19 pm    Post subject: Re: Nákup na leasing Reply with quote

roks wrote:
Credium nebrat...manželka má od Credia Fiata Pandu a ve výsledných splátkách dá jen o cca 50000 míň než já za FoFu...a to je Fiat o polovinu levnější Evil or Very Mad


Mam leasing od Credium a vyjde me to jeste levneji nez Ford leasing s nulovym navysenim (tam maji skoro 2x vyssi zakonnou a havarijni pojistku) + mam pojisteni celniho skla zdarma po dobu leasingu...
_________________
Ford Fusion 1.4 59kW Ebony (2008-2010)
Ford C-Max 1.6 74kW Gen-X (2010-2015)
Ford Tourneo Courier 1.0 EcoBoost 74kW (2015)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gil



Joined: 26 Jul 2008
Posts: 515
Location: Brno

PostPosted: Sat Aug 16, 2008 8:17 pm    Post subject: Re: Nákup na leasing Reply with quote

MyTB wrote:


Mam leasing od Credium a vyjde me to jeste levneji nez Ford leasing s nulovym navysenim


Taky tak
_________________
Fusion 2008 1,4 Duratec Ebony ve vecnych lovistich
Back to top
View user's profile Send private message
roks



Joined: 06 Jul 2008
Posts: 97
Location: střední čechy

PostPosted: Mon Aug 18, 2008 11:12 pm    Post subject: Re: Nákup na leasing Reply with quote

MyTB wrote:
roks wrote:
Credium nebrat...manželka má od Credia Fiata Pandu a ve výsledných splátkách dá jen o cca 50000 míň než já za FoFu...a to je Fiat o polovinu levnější Evil or Very Mad


Mam leasing od Credium a vyjde me to jeste levneji nez Ford leasing s nulovym navysenim (tam maji skoro 2x vyssi zakonnou a havarijni pojistku) + mam pojisteni celniho skla zdarma po dobu leasingu...


hmmm,to je zajímavé.....kolik platíš pojištění?? Question tedy pokud to není tajemství? Wink
_________________
Ford C Max Titanium ,2,0 TDCI ,136 k, černá metalíza

EX Ford Fusion Ebony 1,4 , 80k,červená colorado,05/2008


Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group