Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Doplnky a nahradné diely
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Prislusenstvo - tažné zariadenie, strešne nosiče, atd.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jirkah



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 21

PostPosted: Tue Jul 31, 2007 10:13 am    Post subject: Reply with quote

Stinpy wrote:
jirkah:
jirkah...a pripadne aj vsetci ostatni...kde sa daju zohnat tie chromove kruzky na vyduchy ventilacie, ktore mas na fotke tu vyssie? Aj ten chromovy kruzok okolo riadiacej paky je spolu s tou kozenou zasterkou (alebo ako sa to vola -to okolo paky) dost pekne...u fiesty a aj niektorych fusionoch som si vsimol, ze ford daval na paku tu gumenu "zasterku" k pake...to mi pripomina ako v Ikarusoch starych, co mali na pake Very Happy


Ty kruhové výdechy ventilace jsou standard u všech nových Fiest a Fusionů. Ten chromový kroužek stojí u Forda asi 1300 CZK a ta kožená manžeta asi 2000CZK. To jsou hrozné pálky. Já jsem měl u Fiesty tu gumovou harmoniku u řadící páky a vyřešil jsem to tak, že jsem koupil univerzální manžetu z pravé kůže ( černá s červeným prošíváním ) asi za 200CZK a upravil jsem ji podle potřeby. Vypadá to o 100% lépe. Můžu to nafotit a hodit sem fotku. Co se týče loketní opěrky, tak mám tu šedivou, protože je podle mě daleko pevněji uchycená stála cca 3000CZK. Ta šedivá barva vypadá tak divně, protože mám úplně černé potahy. Až seženu adekvátní černou látku, tak si jí potáhnu.
_________________
Ford Fiesta Duratec 1.3 (2006)
Back to top
View user's profile Send private message
Stinpy



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 70
Location: Bratislava

PostPosted: Tue Jul 31, 2007 4:10 pm    Post subject: Reply with quote

no to si sikovne spravil...to s tymi doplnkami je u fordu dost drahe, to je fakt....neviem ci to je u vsetkych novych fiest a fusionov namontovane...ked som kukal vystaveny model, nevsimol som si, ze by mal tie chromove kruzky, na testovacej jazde to mal...predajca mi tvrdil, ze ta paka atd su vo vybave u 1.6 TDCi....no dnes som mal ist pre auto, ale vraj SPZ nemohli vybavit, lebo daky problem mali dopravaci...takze zajtra sa ozvem, ako to tam u mna vyzera...ale si ma inspiroval...sikovne si to spravil s tou kozou...je to narocne vymenit?....ja som moc do auta nikdy nevrtal
Back to top
View user's profile Send private message
jirkah



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 21

PostPosted: Tue Jul 31, 2007 5:04 pm    Post subject: Reply with quote

Stinpy wrote:
no to si sikovne spravil...to s tymi doplnkami je u fordu dost drahe, to je fakt....neviem ci to je u vsetkych novych fiest a fusionov namontovane...ked som kukal vystaveny model, nevsimol som si, ze by mal tie chromove kruzky, na testovacej jazde to mal...predajca mi tvrdil, ze ta paka atd su vo vybave u 1.6 TDCi....no dnes som mal ist pre auto, ale vraj SPZ nemohli vybavit, lebo daky problem mali dopravaci...takze zajtra sa ozvem, ako to tam u mna vyzera...ale si ma inspiroval...sikovne si to spravil s tou kozou...je to narocne vymenit?....ja som moc do auta nikdy nevrtal

Z hlavnice páky vysvlékneš tu gumu. Hlavice je jen na závit, ničím nejištěná, tudíš stačí je vyšroubovat. Pak vytáhneš ten kroužek směrem nahoru. Jsou tam čtyři pacičky, jde to snadno, nemusíš se bát, že něco zlomíš. Pak už to jenom vyměníš a dáš na zpět. Je to raz dva hotový.
_________________
Ford Fiesta Duratec 1.3 (2006)
Back to top
View user's profile Send private message
xxnobodyxx



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 298

PostPosted: Tue Jul 31, 2007 8:31 pm    Post subject: Reply with quote

Je to tam asi takto nejak


_________________
1,6 16V 08/2005
Radio- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-radio
Interier- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-interier
Rozne- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-rozne/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Stinpy



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 70
Location: Bratislava

PostPosted: Wed Aug 01, 2007 9:18 am    Post subject: Reply with quote

No to je super ten obrazok, som necakal az takto ....dik moc Cool ....no a este viete niekto poradit, ze kde dostat taku kozenu manzetu v BA...
Back to top
View user's profile Send private message
jirkah



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 21

PostPosted: Wed Aug 01, 2007 1:45 pm    Post subject: Reply with quote

Stinpy wrote:
No to je super ten obrazok, som necakal az takto ....dik moc Cool ....no a este viete niekto poradit, ze kde dostat taku kozenu manzetu v BA...


Ještě fotka mé manžety.

Před:


A po výměně:

_________________
Ford Fiesta Duratec 1.3 (2006)
Back to top
View user's profile Send private message
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Wed Aug 01, 2007 9:10 pm    Post subject: Re: Doplnky a nahradné diely Reply with quote

fezo wrote:
Neviem ake máte skusenosti zo shánanim doplnkov? Ja čo som zohnal
za lepšiu cenu tak na www.icare.sk a ešte lepšie v ČR v predajnach ford
na porovnanie: rámik na rádio v obchode 1960 sk v čr 861.50 kč icare
1589 sk
prepojka na rádio v obchode 1901 sk na icare 973 sk v
čr 274 kč
reproduktor 6x8" v obchode 2200 sk/ks na icare 1258
sk/ks v čr 840 kč/ks
zasterki v obchode 1800 sk/pár na icare 1300 sk/pár
v čr ešte sa zistuje.
Neviete z nahody čo stojí opierka na ruku pre šofera na icare je za 4542 sk .


Redukciu na radio som kupil v Elektroamaterovi Jumbo KE pasovala z Octavie cena 200 - 250 sk. Zasterky som kupil gumove za 200 sk ale uz pol roka sa nemam k tomu ich tam namontovat Smile))
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Stinpy



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 70
Location: Bratislava

PostPosted: Thu Aug 02, 2007 6:35 am    Post subject: Reply with quote

tak najskor k opierke: Kedze som si do noveho dal rovno namontovat u nich tu, co ponukaju, tak mala stat 3500, ale vysla ma na 2800, na dovod som sa nepytal radsej, bol som rad, ved to isto potesi, ze clovek dostane daco lacnejsie:-)......
Jirkah: Dik za ten navod a fotky, ale teraz sa citim hlupo, Embarassed , lebo som vcera prebral auto a ta manzeta kozena tam je, uz len ten chromovy kruzok mi tam pod nou chyba Laughing ....ale aj tak dik za ochotu, hadam to tu niekomu pomoze.
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sun Aug 05, 2007 6:51 pm    Post subject: Reply with quote

uz som tu dal foto mojej opierky, pripajam foto, ked je posunuta dopredu a ako sa da otvorit a aky pekny priestor ponuka ...






_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
duso



Joined: 07 Feb 2007
Posts: 25

PostPosted: Mon Oct 08, 2007 5:52 am    Post subject: okenné deflektory Reply with quote

V piatok mi prišli okenné deflektory. Všetky 4 stáli 890,- Sk. Sú celkom fajn, obávam sa však, že napriek tvrdeniu predajcu, že sú homologizované nemaju žiadnu značku. Opravte a ak sa mýlim. ale všetky doplnky majú mať niečo ako MD.... . Neviem či to pri prvej policajnej kontrole prežijem ak mi policajt vypíše na tie deflektory doplatok.
_________________
Ford Kuga, TREND X, 2.0 TDCI 103kW
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Mon Oct 08, 2007 5:25 pm    Post subject: Re: okenné deflektory Reply with quote

duso: od té doby, co jsme v unii, stačí evropská homologace, to je "E...".
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
duso



Joined: 07 Feb 2007
Posts: 25

PostPosted: Tue Oct 09, 2007 5:51 am    Post subject: Reply with quote

Včera som volal predajcovi, tvrdí, že deflektory nepotrebujú homologáciu. Dúfam že má pravdu.
_________________
Ford Kuga, TREND X, 2.0 TDCI 103kW
Back to top
View user's profile Send private message
jader



Joined: 12 Feb 2007
Posts: 60
Location: Košice-okolie

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 10:03 pm    Post subject: Reply with quote

dodkaz na ruskú stránku z rôznymi doplnkami http://www.triabc.ru/index.php?search=1&categoryID=1&search_name=&search_code=&search_marks=FORD&search_model=Fusion&search_worker=&search_price_from=&search_price_to=&search_in_subcategory=1&advanced_search_in_category=%CD%E0%E9%F2%E8%21
Back to top
View user's profile Send private message
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Thu Mar 27, 2008 12:37 am    Post subject: Reply with quote

DANID wrote:
dulius wrote:
a vies ze ani neviem? Very Happy pozriem, zajtra napisem ...


OK SOM ZVEDAVY DAJ VEDIET,MAM TO OBJEDNANE NECH SA NEO.....VED VIEŠ!


Namontoval si tu laktovu opierku, alebo si sa nato vykaslal ?
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Fjodor



Joined: 16 Apr 2008
Posts: 298
Location: Bratislava - Michalovce

PostPosted: Wed Apr 16, 2008 8:55 pm    Post subject: Reply with quote

Ma niekto z vas tuto opierku vo Fusione?!?
http://reviloshop.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=JOM-10028
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec, RIVAL X, vyrobene 12/2007, zakupene 04/2008, Sea Grey, PP, parkovacie senzory, folie
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Prislusenstvo - tažné zariadenie, strešne nosiče, atd. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group