Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

autoškola - skúsenosti
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Zaujímavé odkazy a informacie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pilkonosbill



Joined: 13 Mar 2015
Posts: 0

PostPosted: Fri Mar 13, 2015 12:29 pm    Post subject: Reply with quote

Tiež by som sa rad podelil so svojimi skúsenosťami s najhoršou autoškolou v Partizánskom - Maja. Kurz trval 7 týždňov (aj teória aj jazdy). Prednáša v materskej škôlke a s učebnými vizuálnymi pomôckami podľa Vyhľášky č. 100/1975 Zb. Takže dosť aktuálne. Len sa potom popraví že toto už neplatí Smile Dopredu Vám dá vedieť jeden deň že sa začína nový kurz, pritom prihlášku tam máte odovzdanú už mesiac. Keďže je majiteľ aj zároveň jediným inštruktorom v autoškole, je "veľký pán". Niečo také ako trenažér asi ešte nepočul. Prvá jazda, ktorá má byť na cvičisku u neho znamená - naštartovať a rovno ísť na cestu. Nič Vám nevysvetlí, musíte na to prísť jednoducho sám. A keď náhodou neprídete na to hneď na prvý krát, má Vás na posmech. Žiadne také že si vy môžete dať jazdy ako Vám to vyhovuje. On určí kedy a ako, či už ide o víkend alebo sviatok. Na jeho kurzy sa totižto hlasí malo ľudí a tak ich chce mať rýchlo z krku, aby mohol otvoriť ďalší. Je agresívny a žiaden žia, ktorý mal tú česť navštíviť jeho autoškolu, nemal pekného slova na neho. Nechcem aby to vyznelo hrubo alebo ponižujúco, ale "inštruktor" má hendikep v podobe jedného škúlavého oka a tak sa snaží tento "nedostatok" kompenzovať svojim hrubým správaním voči ostatným. To je asi aj dôvod, prečo ponižuje ženy (to sú zase skúsenosti mojej známej, ktorá bola na materskej a tak si vybrala najlacnejšiu autoškolu v meste, teda tú jeho, a to čo som počul ako ju ponižoval keď zvalila tyč pri parkovaní. Je to hajzel!). Takisto aj u neho sa skúšky robia po viacerých pokusoch. Rozprával som sa s jedným s mojim zmámim policajtom, ktorý to má nastarosti a vravel že u neho tak v priemere dajú spraviť skúšku na prvý krát len jednému (z cca 5 v kurze), keďže poznajú "kvalitu" tejto autoškoly.
Takže ak autoškolu v Partizánskom, rozhodne nie Autoškolu Maja! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Zofinecka



Joined: 23 Mar 2015
Posts: 0

PostPosted: Mon Mar 23, 2015 3:23 pm    Post subject: Ako si vybrať správnu autoškolu Reply with quote

Videla som tu množstvo príspevkov nespokojných zákazníkov s autoškolou. Ja som s tou svojou taktiež nebola na 100% spokojná, skúšky som robila až na 3x. Avšak narazila som na perfektný článok, kde sú odporúčania od konkrétnych autoškôl, čo treba zohľadňovať pri výbere autoškoly.

http://auto.zariadim.sk/vyberame-autoskolu

Takisto je tam viacero článkov, ktoré odporúčam prečítať si.
Back to top
View user's profile Send private message
honzaj.



Joined: 19 Dec 2015
Posts: 3

PostPosted: Wed Dec 30, 2015 11:26 pm    Post subject: praha Reply with quote

já pro Pražáky určitě doporučím tuhle http://www.autostudy.cz
Super komunikace i učitelé a závěrčné zkoušky zbytečně neopakovali kvůli penězům, takže super. Very Happy [/url]
Back to top
View user's profile Send private message
honzaj.



Joined: 19 Dec 2015
Posts: 3

PostPosted: Wed Dec 30, 2015 11:26 pm    Post subject: praha Reply with quote

já pro Pražáky určitě doporučím tuhle http://www.autostudy.cz
Super komunikace i učitelé a závěrčné zkoušky zbytečně neopakovali kvůli penězům, takže super. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Mon Jan 30, 2017 10:58 pm    Post subject: Reply with quote

na Slovensku sa teraz horko-ťažko robia vodičské opravnenia. Dcera začala ako 17 ročna chodiť do autoškoly a skušky urobila až na tretí krát pred tyždnom v stredu. Už som mal toho dosť, lebo parkovanie sme trenovali spolu hned po prvej zkazenej skuške. Takže v rempe kúpa kuželov a trenovanie po večeroch. Akurat...teraz je tam všade aj lad.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/15356064_10208952897794248_941155294_n.jpg?oh=3d15c75279603410fc3871c8e1297b3c&oe=58913704
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vls



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 637
Location: Martin

PostPosted: Tue Jan 31, 2017 8:54 am    Post subject: Reply with quote

podla mna si z toho robia biznis tie autoskoly

vyhadzovat za parkovanie na kuzele...

moji traja synci urobili na prvy raz, ale mali instruktora, co im povedal finty...
ako ze ked mas v zakryte lavy stlpik s tamtou budou daj plny pravy a bude dobre...
to stoji za prd

mam vodicak skoro 40 rokov ale s novym autom na prvy raz napriklad zacuvanie na pozdlzne parkovanie nedam... tak naco je natrenovanie cohosi na aute do akeho absolvent uz mozno nikdy nesadne

btw, na akych videach by sme sa smiali keby zenske vedeli po autoskole parkovat?

inak
kontrolni otazka :
ked na lade pri cuvani tesne k stene na senzory drbne peugeot 3008 o mur, cim tam bachne? naraznikom alebo lakovanym deklom kufra?

spravne! lakom! zabozruti.... Twisted Evil
_________________
Toyota Corolla 1.8 Hybrid 122 k, e‐CVT comfort Style Tech, Celestine grey
Suzuki SX4 Scross 2WD, 1.0 Premium 6AT, sphere blue pearl
Peugeot 3008 1.6VTi Active, red rubis
VW Golf Plus 1,4 Trendline, red tornado
Ford Fusion 1,25 Rival, colorado red
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Tue Jan 31, 2017 12:52 pm    Post subject: Reply with quote

Podla mna sa tak dopravní policajti zabezpečuju, lebo je velky podiel mladych na dopravných nehodách. No a nahravajú takto autoškolám.
Kamošov syn detto na tretí krat. Byvaly spolužiak mojej dcery neprešiel cez jazdy, lebo trasa bola pri ceste s rozkopavkov a bola tam prikazana rychlost 30 a chlapec si to zopakuje. Alebo stačí sa nezapasať, tak detto.

Dcerka mala renault thalia a tvrdila mi, že sa s tym horšie cuva ako s FoFu. Pričom tie rozmery sú dosť porovnatelne. Už som mal teraz v januari toho dost, lebo ona v aute a ja vonku som mrzol, aby som videl, ako jej to ide.
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
bosyriso



Joined: 24 Nov 2015
Posts: 26

PostPosted: Wed Feb 08, 2017 9:15 am    Post subject: Reply with quote

tak s tymi autoskolami to je co sa tyka cviciska take zvlastne tiez si pamatam ze ked sa ti objavi v polovici okna tak zatoc plny doprava a neviem co, keby som sa fakt mal drzat len na to tak dnes nenacuvam ani do brany Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Zaujímavé odkazy a informacie All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group