Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ošetřování baterie

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jeff



Joined: 17 Oct 2007
Posts: 80
Location: Praha

PostPosted: Sun Oct 12, 2008 8:36 pm    Post subject: ošetřování baterie Reply with quote

Zdravím, je třeba nějak ošetřovat originální baterii, dobíjet, dolévat apod.?
Dík
_________________
Fusion 1,4i 16 V, Ambiente, Deep Navy, 9/2006
Back to top
View user's profile Send private message
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Sun Oct 12, 2008 8:48 pm    Post subject: Re: ošetřování baterie Reply with quote

jeff wrote:
Zdravím, je třeba nějak ošetřovat originální baterii, dobíjet, dolévat apod.?
Dík

Nie. Dnes sa uz davaju bezudrzbove pokial viem. A ak by aj nechal by som to radsej na servis. Pokial ide o nabijanie pokial nastartujes no problem. Ja som zatial nemal za rok. Vzdy na prvykrat aj pri -11.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
jeff



Joined: 17 Oct 2007
Posts: 80
Location: Praha

PostPosted: Mon Oct 13, 2008 11:22 am    Post subject: Reply with quote

Ptám se proto, že za bezúdržbovou jsem považoval takovou, do které se ani nedostanu - měl jsem takovou na feldě - Bosh Silver(koupil jsem ji 1 rok před prodejem Evil or Very Mad ). Tahle orig. má klasické zátky na závit, tak proto mě to napadlo Smile , jinak zatím funguje OK. Kéž by vydržela jako ta původní na té feldě, 9 let!!! Laughing
_________________
Fusion 1,4i 16 V, Ambiente, Deep Navy, 9/2006
Back to top
View user's profile Send private message
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Mon Oct 13, 2008 11:59 am    Post subject: Reply with quote

Udrzba je vzdy rovnaka, pre nas uzivatelov max. doliatie destilovanej vody popripade dobytie. Ak nejazdis prilis kratke trate, nemas caste starty ci inak zatazenu baterku a mas dobre dobijanie na aute, tak ani dobyjanie cez externu nabijacku nie je zvacsa potrebne. Ja na mojom skoro 3 roky starom aute som este nerobil s baterkou nic. Zaciatkom roka bola skontrolovana kvapalina. Bola dobra. Tot vsio.
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group