Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Plastový kryt předního okna
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Vykurovanie, vetranie, klimatizacia
View previous topic :: View next topic  
Author Message
haplo602



Joined: 16 Mar 2008
Posts: 368

PostPosted: Wed Jul 28, 2010 10:47 am    Post subject: Reply with quote

mne sa to po dvoch rokoch stalo tiez ... musim tu listu vycistit, napchat silikon a pritlacit Smile
_________________
Ford Fusion 1.6 TDCI Urbanite-X (Tango) / 2008
Kia Carnival III 2.9 CRDi EX /2006
Back to top
View user's profile Send private message
bobyroby



Joined: 26 Sep 2010
Posts: 1

PostPosted: Sun Sep 26, 2010 6:45 pm    Post subject: Reply with quote

jsem druhý majitel FOFU(vyroben 3/2009),kupoval jsem když měl najeto 11800km,a taky jsem si hned všiml že mám mezeru asi 5mm mezi torpédem stěračů a čelním sklem.No vada nic moc-spíš estetická,ale štvalo měto. Takyjsem koukal na parkovištích a měl každý druhý FOFU. Zajel jsem do servisu a tam mi to v rámci záruky opravili.Auto tam muselo být do druhéhé dne-schlo lepidlo.Prej nejsem sám-opravili takto asi 30 aut,řekl mi přijímací technik,prej to tak dělá. Zatím to drží Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Marekskk



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 386
Location: SK/CZ

PostPosted: Tue Sep 28, 2010 3:42 pm    Post subject: Reply with quote

Ja mam taky isty problem, teraz sa chystam do servisu, mam na Fusiona este zaruku takze by s tym nemal byt problem, ako tak citam to Fordakom asi nevisiel ten plast pod sklom ne? Mal som ho uz jednu zimu a nejako som to neregistroval ale nedavno som si to vsimol a nechcem to nechat dalsie zimy tak, aby sa mi to este viac neposkodilo!!
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort
Ford Mondeo 2.0 TDDi
Back to top
View user's profile Send private message
DanFusi



Joined: 11 Feb 2009
Posts: 55
Location: novojičínsko

PostPosted: Tue Jan 11, 2011 10:20 am    Post subject: Reply with quote

Tak se hlásím do klubu odpadlého plastového krytu pod čelním sklem.
O víkendu jsem FoFu trochu opláchnul a ta malá krytka na konci toho velkého problémového krytu mi zůstala v ruce. Při bližším prozkoumání jsem zjistil, že velký kryt je na straně spolujezdce, zcela uvolněn a mezi sklem a krytem mezera 2 cm.
Tak jsem se objednal na zalepení a budu čekat co se ještě odlepí.
Už mi podlepovali boční ochranné lišty na dveřích.
Až na tyto "prkotiny" jsem s FoFu spokojen 21měsíců 29000km, 2x lepeno Very Happy
_________________
C3 Picasso 1.4 VTi 2/2016
Ford Fusion Ebony 1.4 Duratec, 4/2009, Mondus silver, PP, manual klima
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Tue Jan 11, 2011 11:53 am    Post subject: Reply with quote

No já to musím zaklepat, ale od druhé garančky kryt drží konečně na svém místě.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Jardo



Joined: 15 Mar 2010
Posts: 9
Location: Košice

PostPosted: Tue Jan 11, 2011 2:42 pm    Post subject: Reply with quote

Tak uz sa syndrom odlepeneho torpeda objavil aj u mna. Je prva zavada po viac ako roku pouzivania a necelych 12tis km a zaroven bude aj prva neplanovana navsteva servisu. Dufam, ze to nie je zaciatok patalii lebo zatial 100% spokojnost s fusikom.
_________________
Ford Fusion 1,4i 16V, Trend X, Morello, fólie, v prevádzke od 11/2009, 22500k km (03/2012)
Back to top
View user's profile Send private message
kuna



Joined: 03 Apr 2009
Posts: 109
Location: České Budějovice

PostPosted: Tue Oct 25, 2011 9:03 pm    Post subject: Reply with quote

Přilepení krytu - 650,- Kč (ACR Auto Tábor). Už jsem to nevydržel, byl tak uvolněný, že na každém hrbu byly slyšet vibrace a náryzy o čelní sklo. Cena je asi dost "luxusní", snad to vydrží na věky.
_________________
Ford Fusion (Fučík) 1,4 59kW Ebony, Red Tango, 5/09
Back to top
View user's profile Send private message
haplo602



Joined: 16 Mar 2008
Posts: 368

PostPosted: Thu Oct 27, 2011 2:12 pm    Post subject: Reply with quote

len tak na okraj, ak nahodou budete vymienat sklo (rozbite alebo inak poskodene) tak vas to caka znova.

v skutocnosti sa neodlepi ten plast, ale gumove tesnenie od skla, ktore je uchytene v tom plaste.

ford z nejakeho dovodu pri vyrobe skla proste nespravi prilepenie tesnenia okolo okna poriadne.
_________________
Ford Fusion 1.6 TDCI Urbanite-X (Tango) / 2008
Kia Carnival III 2.9 CRDi EX /2006
Back to top
View user's profile Send private message
HelaS
Guest





PostPosted: Wed Feb 01, 2012 8:41 pm    Post subject: Torpédo Reply with quote

Zdravím a hlásím se do klubu těch, kteří mají odstřelené torpédo pod čelním sklem.
Zdá se, že se odchlíplo po poslední garančce, kdy se měnily filtry klimy. Už jednou mi to lepili, marně. Momentálně to trčí na 3 cm a při jízdě v mrazu to vydává příšerné zvuky.
Opravu mi uznali jako reklamaci garančky, ale půjčené auto musím zaplatit Sad Jinak bych se nedostala domů, a auto musí nocovat v servisu.
Nehrozí nějaké nebezpečí při jízdě?
Back to top
HelaS
Guest





PostPosted: Thu Feb 09, 2012 10:25 pm    Post subject: Re: Torpédo Reply with quote

Tak už to mám přilepené. Nikoliv ovšem od autorizovaných vyměňovačů, ale od spřátelné firmy na opravu autoskel. Za tu trochu peněz je to výborné.
Včera to vydalo ránu jako od kamínku - ale omyl, nikoli kamínek; kus plastu to byl! Při prohledávání škod mi zůstala v ruce boční část té umělohmotné lišty. No potěš...

A tu lištu mají odchlípnutou i fiesty.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Vykurovanie, vetranie, klimatizacia All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Page 7 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group