Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

výdechy klimatizace
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Vykurovanie, vetranie, klimatizacia
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MyTB



Joined: 23 Mar 2008
Posts: 452
Location: Karwina City

PostPosted: Mon Jul 19, 2010 5:57 am    Post subject: Re: vyduchy Reply with quote

Kormi wrote:
.... asi zapátrám nad náhradním řešením

Co to nahradni reseni? Prckovi se podarilo to same s roletkou na prave strane. Koukal jsem na to a ten kousek plastu, ktery spojuje obe roletky (v kazde roletce je dirka a ten spojovaci clanek ma na koncich cuplik a tak je to nacvakle dohromady) mi tam proste chybi, bud se ulomil nebo jen vycvakl, ale kazdopadne spadl nekam dovnitr te trubice Very Happy
_________________
Ford Fusion 1.4 59kW Ebony (2008-2010)
Ford C-Max 1.6 74kW Gen-X (2010-2015)
Ford Tourneo Courier 1.0 EcoBoost 74kW (2015)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
steele



Joined: 11 Nov 2008
Posts: 97
Location: Bratislava

PostPosted: Tue Oct 19, 2010 2:16 pm    Post subject: Re: vyduchy Reply with quote

steele wrote:
Kormi wrote:
steele wrote:

ahoj, ako si dopadol s tymi vyduchmi? mne sa stalo to iste, a tak ma zaujima, ci to nejako riesili, alebo Ti iba povedali, ze bohuzial. skutocne je tam ulomene ocko na spojovacom plastovom diele, takze sa roletky nedaju ovladat naraz a navyse lietaju ako chcu.

Neuznali mi to na reklamaci,že to je ulomené...i když jsem tvrdil,že si nejsem vědom nějakého extrémního zacházení...technik řekl,že by mu to Ford neuznal jako záruční vadu Confused



no tak to sa uzasne tesim, tak musim zistit ese predbezne, za kolko sa to da kupit niekde inde a skusit to nejako vymenit Sad


opravena roletka v Szilcare vramci druhej garancky bez platenia
_________________
steele
________________
Ford Fusion 1.4 16V, Black Panther - 11/2008
Back to top
View user's profile Send private message
ladin



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 178
Location: Milevsko

PostPosted: Thu Nov 25, 2010 1:42 pm    Post subject: Reply with quote

Tak já jsem se rozhodl celý výdech koupit, po avizované ceně 630kč to nakonec bylo 486kč. Taky to není málo, ale o příjemných pár korun méně.
_________________
Fusion 1,25 deep navy, 04/2007
klima, mlhovky, radio 5000c, defend lock, tazne, hagusy
Back to top
View user's profile Send private message
sklima



Joined: 16 Jul 2007
Posts: 175
Location: UL

PostPosted: Wed Jul 11, 2012 8:24 pm    Post subject: Reply with quote

Oživuji starší téma. Nemáte někdo tip na nákup roletky do výdechů větrání. Po necelých 5-ti letech jsou 3 ze 4 prasklé a všechny během posledních 3 měsíců.
Back to top
View user's profile Send private message
revrox



Joined: 31 Jan 2012
Posts: 64

PostPosted: Wed Jul 11, 2012 9:08 pm    Post subject: Reply with quote

to iste posledny mesiac 2 prasknute Evil or Very Mad no ja sa chystam poobzerať po tých z noveho mondea Cool
_________________
Ford Fusion 1.6 Duratec Comfort plus, Colorado red 2008
Back to top
View user's profile Send private message
ladin



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 178
Location: Milevsko

PostPosted: Wed Oct 16, 2013 9:07 am    Post subject: Reply with quote

Po delsi dobe hlasim, ze vsechny roletky jsou kaput vcetne te nove. Uz to neresim, ale zajimalo by me kde udelali soudruzi chybu Sad
_________________
Fusion 1,25 deep navy, 04/2007
klima, mlhovky, radio 5000c, defend lock, tazne, hagusy
Back to top
View user's profile Send private message
worazim



Joined: 23 Mar 2009
Posts: 79
Location: České Budějovice

PostPosted: Wed Oct 16, 2013 6:00 pm    Post subject: Reply with quote

Tak jsme na tom stejně. Ještě v záruce mi měnili postupně tři výdechy a momentálně mám všechny zase ulomený. Už to neřeším. S výdechy skoro vůbec nehýbám a stejně ani jeden není funkční tak jak by měl být. Dva mi upadli při těch letošních letních hicech při jízdě a ani jsem na ně nešahal. Bude to určitě špatným materiálem a malou vůlí v uložení kloubu.
_________________
FORD Fusion Ebony 1,4 16V Duratec 59kW/80k 05/2009 , od 04/2011 předělán na LPG
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Vykurovanie, vetranie, klimatizacia All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group