Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Čirá optika
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Tuning, sportovné úpravy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Wed Feb 04, 2009 7:48 pm    Post subject: Reply with quote

No ja určo meniť nebudem, mne sa ľúbia tie čo máme Very Happy
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
šipka



Joined: 26 Nov 2008
Posts: 29
Location: Brno

PostPosted: Sun Feb 08, 2009 3:47 pm    Post subject: Re: Čirá optika Reply with quote

Ivašek a spol. wrote:
šipka wrote:
4. FF 1,4 benzín 11/09, 5 tis. km s KRASNÝMI CELOPRŮZRAČNÝMI PREDNÍMI SVĚTLOMETY, protože ORANŽOVÝ BLINKRY JSOU HNUSNÝ!!!


To máš čiré světlomety nebo co? Shocked
Mohl bys pls fotky??? Cool


Vidím, že se tady rozhořela velká diskuze ohledně čirých světel. To co myslíš Ty (já tomu říkám bodovky) samozřejmě nemám. Přední světla mám samozřejmě ze staršího modelu, navíc jsem tam dal pokovené žárovky blinkrů, takže mi někteří známí říkali, jestli nemám džípa Surprised . Fakt výraz auta je o něčem jiném, vždycky se na něho zálibně podívám Wink . škoda, že jsem počítačově dost negramotný, takže se mi tam nepodařilo vložit fotku.

Mějte se

šipka
_________________
impotentní ježek nepíchá
Back to top
View user's profile Send private message
šipka



Joined: 26 Nov 2008
Posts: 29
Location: Brno

PostPosted: Sun Feb 15, 2009 6:06 pm    Post subject: Re: Čirá optika Reply with quote

Ivašek a spol. wrote:
šipka wrote:
4. FF 1,4 benzín 11/09, 5 tis. km s KRASNÝMI CELOPRŮZRAČNÝMI PREDNÍMI SVĚTLOMETY, protože ORANŽOVÝ BLINKRY JSOU HNUSNÝ!!!


To máš čiré světlomety nebo co? Shocked
Mohl bys pls fotky??? Cool

_________________
impotentní ježek nepíchá
Back to top
View user's profile Send private message
šipka



Joined: 26 Nov 2008
Posts: 29
Location: Brno

PostPosted: Sun Feb 15, 2009 6:13 pm    Post subject: Re: Čirá optika Reply with quote

šipka wrote:
Ivašek a spol. wrote:
šipka wrote:
4. FF 1,4 benzín 11/09, 5 tis. km s KRASNÝMI CELOPRŮZRAČNÝMI PREDNÍMI SVĚTLOMETY, protože ORANŽOVÝ BLINKRY JSOU HNUSNÝ!!!


To máš čiré světlomety nebo co? Shocked
Mohl bys pls fotky??? Cool


Vidím, že se tady rozhořela velká diskuze ohledně čirých světel. To co myslíš Ty (já tomu říkám bodovky) samozřejmě nemám. Přední světla mám samozřejmě ze staršího modelu, navíc jsem tam dal pokovené žárovky blinkrů, takže mi někteří známí říkali, jestli nemám džípa Surprised . Fakt výraz auta je o něčem jiném, vždycky se na něho zálibně podívám Wink . škoda, že jsem počítačově dost negramotný, takže se mi tam nepodařilo vložit fotku.

Je to OK?

Mějte se

šipka

_________________
impotentní ježek nepíchá
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sun Feb 15, 2009 7:19 pm    Post subject: Reply with quote

sipka: mas to foto v PC? posli mi to na email, ja to sem hodim Cool
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Feb 17, 2009 8:26 pm    Post subject: Reply with quote

foto od nicku sipka:


_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DANID



Joined: 17 Apr 2007
Posts: 145
Location: TN

PostPosted: Sat Feb 21, 2009 2:57 pm    Post subject: Zadne čire Reply with quote

Som tu po dlhej dobe,nemal som čas vobec sledovat tento web,ale vydim že sa uchytil tento web,mam z toho radost.Niekedy pred rokom,tu bola tiež nejaka debata o čirich zadnych svetlach, a bol tu aj odkaz na linku,bolo tam foto,len to neviem najst,na VW som mal zadne čire a bolo to super.Pisal som aj do Cobra tuning,odpisaly že by radi pomohly,ale tiež nevedia,že ak najdem,mam im poslat linku na vyrobcu,že už viac majitelov fusionu by malo zaujem,takže treba hladat.Ja by som mal tiež zaujem.
_________________
FORD FUSION 1,4TDCI,2004,COMFORT FRESH.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat Feb 21, 2009 8:57 pm    Post subject: Re: Zadne čire Reply with quote

DANID wrote:
Niekedy pred rokom,tu bola tiež nejaka debata o čirich zadnych svetlach, a bol tu aj odkaz na linku,bolo tam foto,len to neviem najst

zeby tu? > http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=722
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DANID



Joined: 17 Apr 2007
Posts: 145
Location: TN

PostPosted: Sun Feb 22, 2009 1:37 pm    Post subject: Zadne čire Reply with quote

To nie je ono,tu sa jedna čisto o zadne svetla "čire", tie neviem nikde najst.
_________________
FORD FUSION 1,4TDCI,2004,COMFORT FRESH.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Sun Feb 22, 2009 2:24 pm    Post subject: Re: Zadne čire Reply with quote

DANID wrote:
a bol tu aj odkaz na linku,bolo tam foto,len to neviem najst...takže treba hladat...


Tak zatím jsem našel jenom tohle Wink
http://www.spoilercentrum.cz/eshop/cira-optika/ford/fusion/
..a taky to nevypadá špatně Cool
Někde sem to viděl i levněji...
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
šipka



Joined: 26 Nov 2008
Posts: 29
Location: Brno

PostPosted: Mon Feb 23, 2009 4:45 pm    Post subject: Re: Zadne čire Reply with quote

Ivašek a spol. wrote:
DANID wrote:
a bol tu aj odkaz na linku,bolo tam foto,len to neviem najst...takže treba hladat...


Tak zatím jsem našel jenom tohle Wink
http://www.spoilercentrum.cz/eshop/cira-optika/ford/fusion/
..a taky to nevypadá špatně Cool
Někde sem to viděl i levněji...


Jojo, stálo to kolem 200 Kč.
_________________
impotentní ježek nepíchá
Back to top
View user's profile Send private message
fusik



Joined: 08 Sep 2007
Posts: 103
Location: Praha, CZ

PostPosted: Mon Feb 23, 2009 11:07 pm    Post subject: Re: Zadne čire Reply with quote

DANID wrote:
To nie je ono,tu sa jedna čisto o zadne svetla "čire", tie neviem nikde najst.


Ahoj, pokud se nestal zázrak a nějaka firma nezačala od noveho roku vyrabět Čira Zandi světla na Fusiona. Tak taková zadni světla Neexistuji.

Hodně lidi si to plete se světly na Fiestu, na první pohled jsou stejné!!!

Ale při konkrétnim změření a pokusu o montáž narazite na problemy:
- nesedi sklon
- nesedi linka
atd. atd.

To same je s 3 brzdovým světlem, taky existuje čire chromové, ale opět je to JEN na Fiestu.

Ja jsem to vyřešil jedinou dostupnou možnosti, jelikož mám starší model, tak jsem si tam dal zadni světla z nového modelu.

Ale i tahle věc má velký zádrhel - protože tam jsou Uplně jiné konektory, které nemohu už pul roku sehnat.

To same je při záměně zrcátek - na stary model z toho nového- opět uplně jiné konektory!!

Jasně jde to propojit bez nich, ale co potom v servise a při nehodě atd, je s tim hodně práce.

Tak hodně zdaru!!

Jedina věc co jde sehnat jsou boční čiré blinkry (ty mám a sedi tam perfektě):

http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/tuningove-blinkry/bocni-tuningove-blinkry-chrom-ford-fiesta-vi-od-s1590729

http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/tuningove-blinkry/bocni-tuningove-blinkry-cerne-ford-fiesta-vi-od-s1590731

http://www.kopacek.cz/ford/fusion-03/
_________________
Fusion 1.6 TDCI,Jeans Blue,2005,Xenony,AutoChip,Disky16-TOORA chrom,UniroyalRainSport2,205/50 R16,Audio Pioneer,6repro,Bruxafol,2xvýfuk UlterSport,Chrompaket OmsaLine,zrcatkaazadni světla NewFusion,chrom-Hagusy,maskaazadní nárazník kopie MondeoS.


Last edited by fusik on Mon Feb 23, 2009 11:17 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fusik



Joined: 08 Sep 2007
Posts: 103
Location: Praha, CZ

PostPosted: Mon Feb 23, 2009 11:12 pm    Post subject: Re: Zadne čire Reply with quote

Světla z Fiesty:

http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/zadni-tuningove-svetlomety/zadni-tuningove-svetlomety-ford-fiesta-mk4-5dv-s552406

http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/zadni-tuningove-svetlomety/zadni-brzdove-svetlo-cire-ford-fiesta-3dv-od-r-s2384437

http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/zadni-tuningove-svetlomety/zadni-tuningove-lampy-ford-fiesta-mk6-3dv-od-r-s3078177

http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/zadni-tuningove-svetlomety/zadni-tuningove-lampy-ford-fiesta-mk6-3dv-od-r-s3078179


Na Fusiona bohužel Nic takového Neexistuje
_________________
Fusion 1.6 TDCI,Jeans Blue,2005,Xenony,AutoChip,Disky16-TOORA chrom,UniroyalRainSport2,205/50 R16,Audio Pioneer,6repro,Bruxafol,2xvýfuk UlterSport,Chrompaket OmsaLine,zrcatkaazadni světla NewFusion,chrom-Hagusy,maskaazadní nárazník kopie MondeoS.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Tue Feb 24, 2009 8:19 am    Post subject: Reply with quote

No ty čirý černý blinkry od Kopáčka už mám. Na čenym Fusionu to vypadá dost dobře. Ani neni potřeba dávat jinou žárovku. Může tam zůstat originál oranžová. Tak uvidíme, co bude dál. Chtěl bych časem pořídit i ty přední světla ze staršího modelu, až se něco naskytne za rozumnou cenu.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
fusik



Joined: 08 Sep 2007
Posts: 103
Location: Praha, CZ

PostPosted: Tue Feb 24, 2009 8:36 am    Post subject: Reply with quote

zdenal8 wrote:
No ty čirý černý blinkry od Kopáčka už mám. Na čenym Fusionu to vypadá dost dobře. Ani neni potřeba dávat jinou žárovku. Může tam zůstat originál oranžová. Tak uvidíme, co bude dál. Chtěl bych časem pořídit i ty přední světla ze staršího modelu, až se něco naskytne za rozumnou cenu.


V bočnich blinkrech mám místo žárovek - oranžovou 4xLed diodovou žárovku, svítí to skvěle a hodně oranžově. 2 ks staly 99 Kč.

Předni světla na starši model se daji sehnat do 1500 Kč. Teklo mi do leveho, tak jsem ho hned na první pokus sehnal na vrakovišti ve Slušticích u Prahy.

Pro tebe, že nejsi z prahy - Zkus vrakoviště Ford - Suchdol u Příbrami Po-Pá 9-17hod., So 9-12hod. Tel.: 602 166 231. Super přístup.

Nebo tento chlápek ti to přiveze po cele ČR - 731 722 756. Kupoval jsem u něj zrcátka z noveho modelu, plna spokojenost. Přesně věděl o co go, dobrý přistup.
_________________
Fusion 1.6 TDCI,Jeans Blue,2005,Xenony,AutoChip,Disky16-TOORA chrom,UniroyalRainSport2,205/50 R16,Audio Pioneer,6repro,Bruxafol,2xvýfuk UlterSport,Chrompaket OmsaLine,zrcatkaazadni světla NewFusion,chrom-Hagusy,maskaazadní nárazník kopie MondeoS.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Tuning, sportovné úpravy All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group