Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Uchytky pre psa

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tonda



Joined: 14 Jan 2008
Posts: 2
Location: Vysočina

PostPosted: Tue Jan 15, 2008 10:25 pm    Post subject: Uchytky pre psa Reply with quote

Vážení kolegové,
při koupi Fusiona jsem se věnoval hlavním technickým parametrům, později jsem zjistil, že v autě nejsou úchyty pro síť na psa. Rád bych se s Vámi, co také máte pejska, který jezdí v autě, podělil o zkušenost, jak to řešíte. Žádné díry se mi do interieru nechtějí dělat.
Budu se těšit na Vaše zkušenosti.

Děkuji, Tonda.

edit by admin: presunul som to z gulasa, kedze v gulasi sa debatuje o hocicom, co s autami nesuvisi .. a tato tema pasuje presne do casti: Interier, ...
Back to top
View user's profile Send private message
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Sat Jan 19, 2008 3:09 pm    Post subject: Reply with quote

Ja mam Westika a toho vozim na zadnej sedacke v postroji a pripnuteho do pasu. Auto bolo vyberane aby sa do kufra vmestila Akita inu (velke ako malamut). Kupil som si taku teleskopicku mriezku od Ferplastu co sa rozopre medzi strechu a podlahu kufra. Nakoniec bola upravena a teraz ju vlozim za opierky hlavy a prichytim paskami. Skvelo to oddeli psa od ludi a uz som to pouzival aj koli batozine a mozem povedat ze to ide celkom dobre.
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
xxnobodyxx



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 298

PostPosted: Sat Jan 19, 2008 9:01 pm    Post subject: Reply with quote

icask hod sem foto tej mriezky ak sa ti da...
_________________
1,6 16V 08/2005
Radio- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-radio
Interier- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-interier
Rozne- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-rozne/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
KK



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 134

PostPosted: Sat Jan 19, 2008 10:22 pm    Post subject: Reply with quote

Mám dva psi. Oba vozím v kufru, takže ten horní dekl musím nechat doma ( s deklem by se jim to asi moc nelíbilo Laughing ).Žádnou síťku nepotřebuji, protože stačí nadzvednout prostřední opěrku hlavy na zadní sedačce ( byla to příplatková výbava Sad ), pak se neprotáhnou přes opěradlo do kabiny.
_________________
KK
nyní C-MAX 1,6 Tdci GEN-X - 5/2010 - metalická šedá sea
a ještě stále dál Fusion - nyní Cukáček 1,4 Tdci Trend - 8/06 - Stříbrná Mondust
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Sat Jun 20, 2009 4:55 pm    Post subject: Reply with quote

Chceme koupit sítku, ale kvůli zavazadlům-ted na Slovensko se to asi pod plato nevleze Rolling Eyes
Má někdo nějaký dobrý tip? Cool
A jak je to teda s tím upevněním??? Surprised
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Vrba



Joined: 26 Nov 2008
Posts: 14
Location: Praha

PostPosted: Sun Jun 21, 2009 6:14 pm    Post subject: Re: Uchytky pre psa Reply with quote

Tonda wrote:
Vážení kolegové,
při koupi Fusiona jsem se věnoval hlavním technickým parametrům, později jsem zjistil, že v autě nejsou úchyty pro síť na psa. Rád bych se s Vámi, co také máte pejska, který jezdí v autě, podělil o zkušenost, jak to řešíte. Žádné díry se mi do interieru nechtějí dělat.
Budu se těšit na Vaše zkušenosti.

Děkuji, Tonda.


Mám taky westíka, vzal jsem 2 asi 80 cm dlouhé popruhy (jako na stěhování, ale měkčí), sešil jsem každému jeho konce, takže vznikl "ovál"; jeden ovál jsem překřížil tak, že jsem z něj udělal "osmičku", v překřížení jsem to trochu sešil; druhý popruh jsem nechal sešitý jen na koncích (ovál). Westíkovi nasunu přední nohy do "osmičky" tak, že má to sešití na prsou a skrz volné uši (popruhu !) na hřbetě provléknu druhý poruh, udělám smyčku a tu upnu do pásu. Má to už druhý westík a pohoda - může si lehnout, sednout jak chce.
Back to top
View user's profile Send private message
MyTB



Joined: 23 Mar 2008
Posts: 452
Location: Karwina City

PostPosted: Fri Nov 06, 2009 9:40 am    Post subject: Reply with quote

A co zkusit vozit pejska takhle? Laughing


_________________
Ford Fusion 1.4 59kW Ebony (2008-2010)
Ford C-Max 1.6 74kW Gen-X (2010-2015)
Ford Tourneo Courier 1.0 EcoBoost 74kW (2015)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group