Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2. Cesko-Moravsko-Slovensky zraz - 3.-5.7.2009
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Feb 10, 2009 5:04 pm    Post subject: Reply with quote

Ivašek a spol. wrote:
dulius wrote:
poplatok je za vsetko co suvisi so srazom ...

Ahaaa.... díky za vysvětlení Wink
No jenom že se loni nic takového neplatilo Rolling Eyes

Minuly rok bol 1.zraz a vela veci som nedotiahol ... uz som sa poucil ... myslim, ze je to ferove voci vsetkym. Nechcem aby sa opakovala situacia z minuleho roka, kedy niekto dal viac, niekto menej a niekto nedal nic.
Ti ktori prispeli minuly rok to urcite chapu a k nim patris aj ty Ivasku ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pyrotechnik



Joined: 04 Feb 2009
Posts: 42
Location: okr. Senec

PostPosted: Wed Feb 11, 2009 11:25 am    Post subject: Re: 2. Cesko-Moravsko-Slovensky zraz - 3.-5.7.2009 Reply with quote

dulius wrote:
tak termin mame uzavrety Exclamation

uvodne info bolo tu: http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=871

debatka pokracuje na tomto mieste.

edit: spravena podstranka: http://fusion.fordclubs.org/2cszraz.html , kde budu zobrazeni ucastnici ...

edit2: Vydaje spojene s uskutocnenim zrazu budu spoplatnene sumou 5 Euro za kazdu dospelu osobu, deti zdarma. Poplatok sa uhradza pri prichode na miesto zrazu.


ahojte dúfam že aj mne sa podarí prísť /ešte neviem či jedna alebo dve osoby/ a chcem sa spýtať na program počas zrazu. dik
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Feb 11, 2009 9:43 pm    Post subject: Re: 2. Cesko-Moravsko-Slovensky zraz - 3.-5.7.2009 Reply with quote

pyrotechnik wrote:

ahojte dúfam že aj mne sa podarí prísť /ešte neviem či jedna alebo dve osoby/ a chcem sa spýtať na program počas zrazu. dik

program bude najma nase stretnutie, debatka .. bude fajn ... zraz bude na mieste, v kraj kde je na co sa pozerat, uz len samotny Slovensky raj je nieco nadherne ... takze njake vylety do raja urcote budu, dalej tatry ... koho zaujimaju pamiatky, am za rohom Levocu, Spissky hrad a podobne ... kupalisko tam nie je, ale v spisskej, ci poprade nie je problem, v poprade je velke aqua city ... co sa tyka nejakych pretekov, tak to este nie je iste ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
madmax



Joined: 28 Nov 2007
Posts: 39
Location: Košice-okolie

PostPosted: Fri Feb 13, 2009 5:11 pm    Post subject: Reply with quote

Ahojte. Konečne sa mi do rúk dostal rozvrh na druhý semester a tam mi vychádza, že promócie mám mať 2 a 3.7 (ak sa tam dostanem Smile ). Samozrejme sa budem snažiť dôjsť na stretnutie. No dopredu však neviem povedať a tým pádom si neviem ani rezervovať ubytovanie. Snáď sa mi podarí prísť ako na prvé stretnutie.
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec 06/2007 - pokial ho manzelka nezlikvidovala Smile
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Feb 13, 2009 11:11 pm    Post subject: Reply with quote

madmax wrote:
Ahojte. Konečne sa mi do rúk dostal rozvrh na druhý semester a tam mi vychádza, že promócie mám mať 2 a 3.7 (ak sa tam dostanem Smile ). Samozrejme sa budem snažiť dôjsť na stretnutie. No dopredu však neviem povedať a tým pádom si neviem ani rezervovať ubytovanie. Snáď sa mi podarí prísť ako na prvé stretnutie.

prinajhorskom skoncis u nas na dvore v stane, pohodka Cool
takze v pohode mozes prist aj o polnoci Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Mon Feb 16, 2009 3:22 pm    Post subject: Reply with quote

To : Dulius

S poplatkem souhlasim, aspon nejake naklady se ti musi pokryt. Clovek to nemuze porad tahnout jen ze sveho, uz tak mas s forem spoustu starosti (a to nejen financnich). A pokud by chtel ale nekdo udelat generalniho sponzora, urcite se branit nebudes Laughing
Ja si myslim, ze iniciative se urcite branit nebude. Kazdy kdo bude chtit, muze privest kolik uveze (jidlo, piti, zabava). Po zkusenosetch z prvniho srazu vim, ze se stejne vsechno nesni a nevypije. A ohledne programu se nekdo muze postarat o cast zabavy. V prvni rade jde prijemne setkani lidi, kterym bylo spolu celkem fajn. Nedokazu si predstavit, ze by Dulius organizoval sraz od zacatku do konce, minutu po minute. Uz tak ma domaci spoustu veci a zarizovani na starosti (viz. Voto na poslednim srazu).
Urcite prevazna vetsina ucastniku prvniho CMS srazu byla moc spokojena
a komu se neco nelibilo, tak ma sanci se pokusit letos o zlepseni a mozna, ze i nekteri uz podruhe neprijedou, ale to uz tak chodi.....
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Roman



Joined: 15 Jan 2008
Posts: 12

PostPosted: Mon Feb 16, 2009 9:03 pm    Post subject: Reply with quote

Dulius, ako sa mam zariadit, ak by som mal záujem dôjsť na stretko, ale teraz ešte netuším, či mi to časovo a pracovne vydá. Je možné si zajednať ubytovanie a ak to nevydá, je to možné stornúť, alebo sa mám spoliehať, že ubytko zoženiem aj na poslednú chvíľu? Je možné poplatok zaplatiť aj v deň príchodu? Viem, že keby to tak robil každý, nedalo by sa nič poriadne naplánovať, no ja na ten termín určite nedostanem dovolenku a môžem iba dúfať, že budem mať voľný víkend - to by som prišiel. Teda počítaš aj s nejakým %-tom záujemcov na poslednú chvíľu? Confused
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Feb 16, 2009 9:45 pm    Post subject: Reply with quote

Roman wrote:
Dulius, ako sa mam zariadit, ak by som mal záujem dôjsť na stretko, ale teraz ešte netuším, či mi to časovo a pracovne vydá. Je možné si zajednať ubytovanie a ak to nevydá, je to možné stornúť, alebo sa mám spoliehať, že ubytko zoženiem aj na poslednú chvíľu? Je možné poplatok zaplatiť aj v deň príchodu? Viem, že keby to tak robil každý, nedalo by sa nič poriadne naplánovať, no ja na ten termín určite nedostanem dovolenku a môžem iba dúfať, že budem mať voľný víkend - to by som prišiel. Teda počítaš aj s nejakým %-tom záujemcov na poslednú chvíľu? Confused

nerob si starosti ... poplatok samozrejme sa zaplati, ked clovek pride .. ono je to tak stale ... vela ludi pise, pise .. ale skutek utek .. takze aj minuleho roka som pocital, ze pride X ludi = X Fusionov a nakoniec prislo mozno X/2 Fusionov ... takze beriem to s rezervou ...
Ubytovanie by nemal byt problem najst aj na poslednu chvilu, zalezi na tom, ake ubytko chces a podobne ... kolki pridete? inak stretko je cez vikend, robis aj cez vikendy? asi ano Sad ...
takze este raz: pohodka ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Feb 16, 2009 9:47 pm    Post subject: Reply with quote

scorsese wrote:
To : Dulius

S poplatkem souhlasim ...

dik chlape, pekne si to napisal ... niekto si mozno aj mysli, ze to co sa pilo a jedlo minule bolo zadarmo, ale bohuzial nie ... vsetko nieco stoji .. ale vacsina ludi to chape a to je dobre Wink
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Feb 19, 2009 7:54 pm    Post subject: Reply with quote

este tyzden je rezervovane ubytovanie u mojich susedov, potom to zrusim ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pyrotechnik



Joined: 04 Feb 2009
Posts: 42
Location: okr. Senec

PostPosted: Sun Feb 22, 2009 10:46 am    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
JOZEFHECHT wrote:
ahoj najde sa tam aj nieco na stanovanie

samozrejme, to nebude problem Cool

inak dodavam, ze tie miesta, okolo nas u susedov su aktualne volne tak do konca mesiaca ... to viem zarucit, ze je to reserve pre nas, ak sa im neozvete dovtedy, uz to nemusi byt volne
... ale ako vravim, miesta na ubytko je po celych Hrabusiciach neurekom Cool Cool je tam aj zopar hotelov, je tam autokemping Podlesok ... na webe je vsetko


servus dulius
dnes by som po dohode s manželkou mal uskutočniť rezerváciu ubytovania v blízkosti tvojho domu, dúfam že ešte majú 2 postele voľné. Týmto môžeš rátať s nami na zraze - dve osoby. Prinesiem ti aj dve igelitky vrchnákov. Čo z toho otec vyrába?
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sun Feb 22, 2009 11:51 am    Post subject: Reply with quote

pyrotechnik wrote:

servus dulius
dnes by som po dohode s manželkou mal uskutočniť rezerváciu ubytovania v blízkosti tvojho domu, dúfam že ešte majú 2 postele voľné. Týmto môžeš rátať s nami na zraze - dve osoby. Prinesiem ti aj dve igelitky vrchnákov. Čo z toho otec vyrába?

vdaka, potom mi napis email a pridam ta do zoznamu na webe: http://fusion.fordclubs.org/2cszraz.html ...
co z toho vyraba? tazko povedat, vraj nieco ako mozaiku ...
_________________
admin Fusion webu


Last edited by dulius on Mon Feb 23, 2009 10:56 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pyrotechnik



Joined: 04 Feb 2009
Posts: 42
Location: okr. Senec

PostPosted: Sun Feb 22, 2009 8:20 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:

vdaka, potom mi napis email a pridam ta do zoznamu na webe: http://fusion.fordclubs.org/2cszraz.html ...
co z toho vyraba? tazko povedat, vraj nieco ako mozaiku ...


rezerváciu sme uskutočnili takže rátaj s 2 dosplelými osobami. Donesiem aj vrchnáky. Teším sa na zraz.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Tue Feb 24, 2009 8:28 pm    Post subject: Reply with quote

Návrh na program:
Co takhle nacvičit něco takového? Very Happy Wink Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=phM3IwDgee8
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Miky21



Joined: 23 Feb 2008
Posts: 100
Location: Děčín - Jílové,ČR

PostPosted: Wed Feb 25, 2009 10:28 am    Post subject: Reply with quote

Tjn,jsou to machri,ale nechal bych to odbornikum.Nerad bych si sesrotoval Fusiona,kdyby neco nevyslo Laughing
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi Doratorq 92PS dalk.central modra Navy 02/2004
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
Page 3 of 12

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group