Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Uf ... dakujem, pani policajtka
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sun Dec 21, 2008 7:55 pm    Post subject: Uf ... dakujem, pani policajtka Reply with quote

idem do optimy, s hlavnej cesty a hned som si to zabocil dolava, do prveho radu aut, kto pozna Optimu v KE, vie ze do tej 1.odbocky je zakaz odbocenia, ale ja som tam videl volne miesto a mal som Dianku v aute, ponahlali sme sa, tak som 1.krat tam zatocil ...

no, zatocim a predomnou uz stoja 2 auta a pred nimi policajti (chlap, zena), ja ze ich obehnem, chlapik ma zastavil a povedal, nech sa zaradim a cakam ... a uz ludia predomnou platili 2000 Sk pokutu ...

podisiel som k tej policajtke, vravim, mam male dieta v aut, ze co sa stalo, ona ze som porusil predpis a nech si sadnem do auta, ze pride ...

chvalabohu, registrovala, ze som spomenul dieta male, prisla za minutku, pozrela na malicku, ta sa na nu usmiala a tak sme to poriesili len slovnym napomenutim ...

Ufff ... 2000 Sk mi ostalo vo vacku ... tymto sa chcm podakovat tejto pani policajtke ... skoro som zaplatil 1.krat v zivote pokutu, ale moja Dianka to zachranila Very Happy Very Happy Very Happy

ak by ku mne prisiel ten pan policajt, neverim, ze by to skoncilo tak ako pri tej zene ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Sun Dec 21, 2008 8:40 pm    Post subject: Re: Uf ... dakujem, pani policajtka Reply with quote

V Žiline maju presne takéto hody pri obchodom centre Duben, lenže tam je zákaz odbočiť doľava na prvých troch radoch, domáci vedia ale aj tak tam kasírujú jak to....Aj tak mi nejako uniká logika načo sú tam tie zákazy, kedže sú to úplne rovnaké dvojpruhy s parkovacími miestami ako sú aj na ostatku parkoviska. Proste zbytočné.
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sun Dec 21, 2008 9:30 pm    Post subject: Reply with quote

Je blbe porušovať predpisy, no myslim si, že ak nejde o život, tak ide o h...o.

Tohoto mladeho jeho choroba neospravedlnuje, že šiel 150-ou!
http://www.topky.sk/cl/10/374402/FOTO-Hugo-Hryc-sa-zabil-pri-nehode...-auto-roztrhlo-na-polovicu-
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Dec 22, 2008 9:09 am    Post subject: Re: Uf ... dakujem, pani policajtka Reply with quote

Liboro wrote:

V Žiline maju presne takéto hody pri obchodom centre Duben, lenže tam je zákaz odbočiť doľava na prvých troch radoch, domáci vedia ale aj tak tam kasírujú jak to....Aj tak mi nejako uniká logika načo sú tam tie zákazy, kedže sú to úplne rovnaké dvojpruhy s parkovacími miestami ako sú aj na ostatku parkoviska. Proste zbytočné.

ja zmysel toho zakazu uplne chapem ... z tych prvych radov sa ma vychadzat von, kvazy 1smerka ... toto presne mi povedala aj pani policajtka, ze Optima si sama to tam dala, aby tym ulahcila vyjazd vozidiel ... a je to aj logicke, je to OK
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Dec 22, 2008 9:09 am    Post subject: Reply with quote

duves wrote:
Je blbe porušovať predpisy, no myslim si, že ak nejde o život, tak ide o h...o.

suhlasim, len s tym rozdielom ze neslo o h...o, ale o 2000 Sk
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Mon Dec 22, 2008 10:54 am    Post subject: Reply with quote

Ved, ja len, že policajti tam úmyselne číhaju. Debilov, čo porušuju predpisy na každej križovatke nikto nerieši.
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Mon Dec 22, 2008 11:54 am    Post subject: Re: Uf ... dakujem, pani policajtka Reply with quote

dulius wrote:

ja zmysel toho zakazu uplne chapem ... z tych prvych radov sa ma vychadzat von, kvazy 1smerka ... toto presne mi povedala aj pani policajtka, ze Optima si sama to tam dala, aby tym ulahcila vyjazd vozidiel ... a je to aj logicke, je to OK

Neviem presne ako je to v Ke pri Optime ale v Žiline je centrálna hlavná cesta z ktorej sa doprava doľava napájajú samotné dvojsmerky s parkovacími miestami. Každý vychádza zo svojej uličky na tú hlavnú, takže situácia je rovnaká na tých prvých troch ako aj na ostatných.

Suhlasim somariny zato pokutujú, ale zlý technický stav, alkohol, NESPRAVNU JAZDU a tak nepokutuju. Sorry za výraz, "buzeruju" za rýchlosť na cestách ktoré ju bezproblémov znesú. Ale žeby sa zaujímali na akých werkloch tu niektorí jazdia...a nejde ani o vek auta, skôr o starostlivost on.
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Dec 22, 2008 2:29 pm    Post subject: Reply with quote

duves wrote:
Ved, ja len, že policajti tam úmyselne číhaju. Debilov, čo porušuju predpisy na každej križovatke nikto nerieši.

100% suhlas ... pred nami cvakali 2ja, za nami dalsie 2 auta vosli .. ti policajti tam zarobili desiatky tisic Sk ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Mon Dec 22, 2008 3:27 pm    Post subject: Reply with quote

To sú fakt blázni. Plnili plán?

Preto som myslel, že ak nejde o život, tak ide o h...o, tak som to mieril na nich. Lebo nevedia rozoznat co je dobre a čo zle. A pokutovať zákazy vjazdov treba v národných parkoch a chranenych uzemiach. No viem, že aj tam maju dvojake metre.
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
scoop_sk



Joined: 28 May 2007
Posts: 152
Location: KE-okolie

PostPosted: Tue Dec 23, 2008 11:30 am    Post subject: Reply with quote

poznam aj Optimu v KE aj Duben v ZA, kedze tam studujem, no priznam sa, zakazy odbocenia o ktorych je tu rec som si pravdupovediac ani raz nevsimol Surprised Surprised Nabuduce si dam pozor, dik za info Smile BTW, v nedelu poobede som navstivil Oprimu aj ja, no policajtov som nevidel... Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
budkacik



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 90
Location: Salzwedel

PostPosted: Tue Dec 23, 2008 7:59 pm    Post subject: Reply with quote

Mnohi slovaci soferuju ako debili a kazdy postih od policie vitam. Akurat, ze ti na tereniakoch maju penazi aj na to.

Od predvcera je ich aspon o dvoch menej. Je to smutne, ale musim sa z toho trochu tesit. Vid videa na topky.

Za tri dni som tu toho zazil az az.

Mali by dat policajti dobrovolnikom kamery do aut a bolo by to podla mna velmi efektivne riesenie.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Tue Dec 23, 2008 8:43 pm    Post subject: Reply with quote

budkacik wrote:
Mnohi slovaci soferuju ako debili a kazdy postih od policie vitam. Akurat, ze ti na tereniakoch maju penazi aj na to.
Od predvcera je ich aspon o dvoch menej. Je to smutne, ale musim sa z toho trochu tesit. Vid videa na topky.Za tri dni som tu toho zazil az az.
Mali by dat policajti dobrovolnikom kamery do aut a bolo by to podla mna velmi efektivne riesenie.

Súhlasim, že niektorí šoféruju ako debili ale policajti by nemuseli doslova vyberať, len aby zarobili. V Žiline na obchvate, široká rovná prehľadná cesta a po novom budu merať 50t-ku Evil or Very Mad Alebo aj minule na dialnici pozerali na Hrádku( pri Novom Meste nad Váhom) dialničné nálepky, ľudia čakali 3/4 hodiny v kolonach. Bolo leto, jasno a dotoho poprchálo tak, že cesta bola suchá, ani stierače nemuseli byť pustene a páni policajti vyberali 2000 korun za svetlá, že znížená viditelnost.
A pomaly neznamená bezpečne. Všetko je to o skusenostiach a o tom či človek vie odhadnuť svoje schopnosti a váži si svoj život a majetok. Ked to nevie, tak mu už len chodia zapalovať sviečky.
Zase musim spomenuť svojho oca, ktorý má takmer 34 rokov vodičák, vyše 1,4 miliona kilometrov bez nehody z vlastnej viny a jazdil aj s vysokovýkonným autom, ktorého tachometrová ručička prekračovala 270 km/h. I keď v priemere aj teraz jazdí na výkonovo bežnom vozidle.Teda dá sa jazdiť rýchlo a zároven bezpečne, ale určite nie rovno z autoškoly, nato človek potrebuje mať roky skúseností a musí veľmi dobre ovládať svoje auto a samého seba.Inak jazdí ako si spravne povedal, ako DEBIL.
Preto by som bol zato aby tak ako sú odstupnované motorky aby boli podla výkonu aj autá, nie podla kubatúry, to sa dá dnes už dobre obísť, ale podla výkonu. Narážam tým nato, že v Taliansku majú obmedzenie na 1,4 litra objemu na prvé dva roky po autoškole a čo im nerobia mladí? Hitom predaja je VW Golf 1,4 TFSI-(turbo-kompresor) 170 koní a podobne autá.
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá


Last edited by Liboro on Tue Dec 23, 2008 9:09 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Tue Dec 23, 2008 8:53 pm    Post subject: Reply with quote

Liboro wrote:

Zase musim spomenuť svojho oca, ktorý má takmer 34 rokov vodičák, vyše 1,4 miliona kilometrov bez nehody z vlastnej viny a jazdil aj s vysokovýkonným autom, ktorého tachometrová ručička prekračovala 270 km/h.


Njn..svojho oca si už spomínal hodně krát Laughing
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Tue Dec 23, 2008 8:56 pm    Post subject: Reply with quote

Ivašek a spol. wrote:
Liboro wrote:

Zase musim spomenuť svojho oca, ktorý má takmer 34 rokov vodičák, vyše 1,4 miliona kilometrov bez nehody z vlastnej viny a jazdil aj s vysokovýkonným autom, ktorého tachometrová ručička prekračovala 270 km/h.


Njn..svojho oca si už spomínal hodně krát Laughing


šak práve.... Embarassed nechcel som ale zase som musel...Smile
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Tue Dec 23, 2008 8:57 pm    Post subject: Reply with quote

Liboro wrote:

šak práve.... Embarassed nechcel som ale zase som musel...Smile


O.K. Však když je dobrý, tak proč ho "nespomenut" Very Happy Cool Wink
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group