Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Servisy v zahraničí

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
voto



Joined: 16 Oct 2007
Posts: 80

PostPosted: Fri Jul 18, 2008 11:31 am    Post subject: Servisy v zahraničí Reply with quote

Nevíte někdo kde bych našel seznam servisů Ford v Maďarsku, Chorvatsku popř. Slovinsku? Hledám na netu a zatím nic...
_________________
Poďme z vesela,promile dve celá...
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Jul 18, 2008 5:23 pm    Post subject: Re: Servisy v zahraničí Reply with quote

voto wrote:
Nevíte někdo kde bych našel seznam servisů Ford v Maďarsku, Chorvatsku popř. Slovinsku? Hledám na netu a zatím nic...

napr. na ford.hu nie je nic? ziadni predajcovia ako u nas ?
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dodo50



Joined: 28 Oct 2008
Posts: 135

PostPosted: Wed Feb 04, 2009 10:24 pm    Post subject: Reply with quote

Tak jsem zjistil, že mám za humny ford servis v Polsku v Nyse - asi 20 km od bydliště. Nejbližší český servis mám 65 km daleko. Umí někdo poradit, zda se tento polský servis (obecně zahraniční) dá využít pro mé servisní prohlídky, opravy v záruce apod. díky za odpověď Wink
_________________
Fusion 1.4 Ebony 10/2008 Blazer blue
Back to top
View user's profile Send private message
budkacik



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 90
Location: Salzwedel

PostPosted: Sat Feb 21, 2009 11:02 pm    Post subject: Reply with quote

dodo50 wrote:
Tak jsem zjistil, že mám za humny ford servis v Polsku v Nyse - asi 20 km od bydliště. Nejbližší český servis mám 65 km daleko. Umí někdo poradit, zda se tento polský servis (obecně zahraniční) dá využít pro mé servisní prohlídky, opravy v záruce apod. díky za odpověď Wink


Kontroly mozes robit hocikde. Ja robim v Nemecku. Porebujes servisnu knizku iba. A servis duplom, ja nastastie este nie.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dodo50



Joined: 28 Oct 2008
Posts: 135

PostPosted: Sun Feb 22, 2009 7:44 pm    Post subject: Reply with quote

Díky budkacik za odpověď. Vlastně mi došlo, když slováci píšou, že pojedou k nám, tzn. vlastně jedou do zahraničí. No, nevím zda to bude v Polsku levnější, když cena nového vozu je o pár desítek tis. vyšší. Ale zase je stále lepší kurz pro nákup zlotého, tak uvidím. Určitě se ale v té Nyse zeptám.
_________________
Fusion 1.4 Ebony 10/2008 Blazer blue
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Feb 26, 2009 12:35 pm    Post subject: Reply with quote

voto nereagoval, nevadi ... nasiel som tie veci v Madarsku:

servisy: szervizek.pdf - 167.19 kB

predajne: dealerlist.pdf - 223.93 kB
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group