Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Preco je pre Ford vyhodny leasing?
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ikoala



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 120
Location: Usti nad Labem

PostPosted: Mon Nov 24, 2008 11:12 am    Post subject: Reply with quote

zajimavy dnesni clanek k tematu...

http://finance.idnes.cz/prijdete-li-o-auto-na-leasing-mate-problem-f1y-/poj.asp?c=A081122_105706_poj_fib
_________________
Ford Fusion Ebony, 1.4, 07/07
Back to top
View user's profile Send private message
vláďa



Joined: 25 Jun 2008
Posts: 16
Location: Ústí nad Labem

PostPosted: Thu Nov 27, 2008 8:36 pm    Post subject: Re: Preco je pre Ford vyhodny leasing? Reply with quote

dulius wrote:
napriklad leasing bez navysenia ...

proste mesacne im budem davat 10 000 Sk
a je to pre nich vyhodnejsie, ako keby som im dal hned naruku 400 000 Sk a oni mohli s tymi peniazmi narabat ...

preco je to tak? dik za vysvetlenie odborne Cool


Zdravím, když jsme kupovali FOFU, nechali jsme si od prodejce vyjet všechny možnosti financování, včetně nulového leasingu. Fór byl v pojištění, které u "nulového" leasingu bylo o 7 tisíc dražší, než to, co platím dnes. A když vynásobíme 7 tisíc pěti lety, už to nějakou sumičku hodí - a navíc auto není tvoje Sad
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 08/2008, červená metalíza Tango
Back to top
View user's profile Send private message
razzle



Joined: 05 Dec 2008
Posts: 1

PostPosted: Fri Dec 05, 2008 10:41 am    Post subject: Re: Preco je pre Ford vyhodny leasing? Reply with quote

dulius wrote:
napriklad leasing bez navysenia ...

proste mesacne im budem davat 10 000 Sk
a je to pre nich vyhodnejsie, ako keby som im dal hned naruku 400 000 Sk a oni mohli s tymi peniazmi narabat ...

preco je to tak? dik za vysvetlenie odborne Cool


vo forde neexistuje leasing bez navysenia.... inak.... v dnesnej dobe by som chcel vidiet leasingovku, ktora pozicia peniaze zadarmo, nie su predsa charita.
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Dec 05, 2008 10:43 am    Post subject: Re: Preco je pre Ford vyhodny leasing? Reply with quote

razzle wrote:

vo forde neexistuje leasing bez navysenia.... inak.... v dnesnej dobe by som chcel vidiet leasingovku, ktora pozicia peniaze zadarmo, nie su predsa charita.

no, tak vseobecne som to myslel ... ked som kupoval auto, tak nebolo, ani teraz nie je? oki .. v inych automobilkach to maju, napriklad som videl aj take akcie, ze ked beries na leasing, tak zaklad pre leasing je cena minus 30 000 a podobne ....
ale uz to tu bolo rozoberane, ze preplatis nakoniec na poistke a podobne ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vls



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 637
Location: Martin

PostPosted: Fri Mar 13, 2009 7:57 pm    Post subject: Reply with quote

tak.
dnes mi policajti zapisali do technicaku ze som nielen drzitel ale aj vlastnik.
ukonceny leasing CAC-UniCredit, chvalabohu bez akychkolvek vaznejsich zadrhelov.
posledne dni som mal zatatu rit aby som s tym niekde na zaver leasingu nebuchol.
druhy leasing v mojom zivote, prvy bol skofin, oba v poho, vzdy uhradene 60, resp.70 percent a leasovane 100-130 t.
zrusil som vsetky na leasing naviazane poistky a uzavrel druhe - platim teda toho roku na havarijnej a na povinnej o 4t. menej ako doteraz.

profesionalita leasingovky? - ani nahodou!
mam dve faktury na 1000.-Sk bez DPH, jedna vysla s DPH 39,50, druha 39,51 eur. ako sa k tomu doratali, netusim.
na jednej fakture je jedina polozka 39,5, celkom je to ale uz 79 Eur a informativne 1190.-Sk.
keby sme tak robili faktury vo firme, tak nas danovaci dodrbu jak syslov.
upozornil som, ze predposledna splatka mala byt podla predpisu nizsia a ze si stiahli plnu platbu, rozdiel zenska v leasingovke zahovorila. bolo to len v centoch, ale v ci prospech, hadajte?
_________________
Toyota Corolla 1.8 Hybrid 122 k, e‐CVT comfort Style Tech, Celestine grey
Suzuki SX4 Scross 2WD, 1.0 Premium 6AT, sphere blue pearl
Peugeot 3008 1.6VTi Active, red rubis
VW Golf Plus 1,4 Trendline, red tornado
Ford Fusion 1,25 Rival, colorado red
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group