Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ford Fusion Calero - ochranný systém karoserie

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Karoseria, lakovanie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Waawe



Joined: 17 Oct 2009
Posts: 16

PostPosted: Sun Oct 25, 2009 9:30 pm    Post subject: Ford Fusion Calero - ochranný systém karoserie Reply with quote

Ahoj, jsem novým majitelem Calera. Zatím auto teprve nesměle okukuji. Při této činnosti mě zarazil jeden detail - u předního kola, tam, kde je běžně zástěrka, jsem měl "odskočený" obvodový kryt. Nebyl problém ho zamáčknout do správné polohy, ale překvapilo mne, že v místech blatníků všech kol je mezi tímto plastovým krytem a karosérií mezera 1-2mm, dle mého ideální na lapání nežádoucích nečistot a obtížná k čištění. Je to vlastnost našich vozů, nebo se jedná o vadu provedení? Mohl by se některý z dalších majitelů podívat na svého mazlíka a zkontrolovat, zdali ten plastový lem u vašeho auta těsně doléhá ke karosérii, a takto se mám obrátit na prodejce se stížností, nebo máte ten samý nedokonalý způsob provedení? Děkuji za Vaše postřehy.

Waawe
Back to top
View user's profile Send private message
hanýsek starší



Joined: 29 Nov 2009
Posts: 440

PostPosted: Sat Dec 12, 2009 1:52 pm    Post subject: mezera u před.blatníků Reply with quote

Ahoj,jsem sice majitelem modelu Comfort od 9/2009,ale zjistil jsem asi závažnější problém.
Po otevření předích dveří na obou stranách auta jsem nalezl na konci předního blatníku na hraně kterou přilehá ke skeletu spáru(mezeru) cca 3-5mm velkou v prostoru na začátku prahů.Tuto spáru tam má již z výroby i příbuzný u FoFu o dva měsíce staršího.Nemohl jsem lehnout pod auto,ale spára mezi př.blatníky a začátkem prahů je něčím vytmelena a odspodu podle mne uzavřena.Tím vzniká dutá "kapsa",kde může vlhko způsobovat korozi a vyhnití.
Rád bych na upozorněný problém slyšel názor od majitelů starších FoFu,jak to vypadá s uvedeným místem po x zimách a létech Rešil tuto skutečnost již někdo technicky?
PS:Nedaří se mi nějak založit na foru New topic k uvedenému,takže se omlouvám za využití tohoto nejblíže podobného.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Karoseria, lakovanie All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group