Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Chcípá motor / diesel 1.4
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MzourCZ



Joined: 29 Jan 2007
Posts: 26
Location: OL - CZE

PostPosted: Tue Jun 02, 2009 7:16 pm    Post subject: Nelze natočit při menším množství benzinu Reply with quote

Zdravím po dlouhé době do klubu. Mám takový problém. Před 3 dny jsem zkoušel nastartovat. V nádrži bylo ještě dost benzínu, ale nebyla ani ve čtvrtce. Abych byl přesný, tak dojezd byl cca 100km. Přesto motor nechytl ani na 5. pokus. Trochu jsem zašlapal na plyn. pedál a poté auto nastartovalo. Mazlík celou dobu stál na rovné ploše. Stává se vám to taky? Co by mohlo být vadného? Do servisu se chystám ve čtvrtek s jiným problémem, takže ještě nemám vyjádření servisu.
_________________
Ford Fusion 1,4 Duratec 59 kW/80 HP
od 05/2006 najeto přes 60 tis. km
navigace Dell Axim x51v, BT-220 GPSka a TomTom 6

Back to top
View user's profile Send private message
Stinpy



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 70
Location: Bratislava

PostPosted: Wed Mar 24, 2010 11:25 pm    Post subject: Reply with quote

zdravim vetkych. Mam otazku na Vas, ci ma niekto podobny problem, alebo sa s tym stretol. V poslednych dnoch sa mi stalo uz dva krat, ze ked som sa blizil ku krizovatke a bola cervena, vyhodil som rychlost ze dobehnem zotrvacnostou iba, zacitil som kratke jemnejsie zaslklbanie , ale najskor som tomu nevenoval pozornost, az ked som zastavil tak som zistil, ze mi vlastne skapal motor. To skapanie nebolo nijak vyrazne citit. Prvykrat sa mi to stalo tak, ze som ani nezaregistroval skapanie...chcel som sa rozbehnut a nic.... Smile ....tak pozeram, ze motor vypnuty a pytam sa sam seba , ze "to kedy skapalo?" Smile........cital som tu pri inych temach o podobnom probleme, ale tam sa to spajalo so studenym motorom. Pravda je, ze toto sa mi zacalo uz teraz pri otepleni, v tych tochtorocnych mrazoch som problem nemal....taktiez nemam nezvycajnu spotrebu ...vsetkos a zda byt proste ok, len to skapinanie na volnobehu ma desi.......kontrolky mi nesvietia ziadne extra varovne......so startovanim problem nemam Smile
Tak teraz cakam, kedy sa to stane opat a som v strehu, aby som zachytil tentokrat aj dake presnejsie prejavy. ......inak som sklamany z FOFU pomerne....mam to auto rad, ale kupoval som ho s presvedcenim, ze je jedno z najspolahlivejsich, ale do zadneho svetla mi zateka, u spolujazdca divne stahuje elektrika okno, v zime mi nieco v palubnej doske cvrlika pri nabehnuti auta na nerovnejsi teren...a ten divny vrzgajuci zvuk, ked vystupujem z auta a mam zatiahnutu rucnu....vraj to je spojene s rucnou brzdou, ale ten zvuk je hrozny....ale aj tak mam to auto rad Smile
_________________
1.4 TDCi FoFu X-Plus -tango - 2007
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group