Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Chiptuning
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hubajda2



Joined: 24 May 2013
Posts: 3
Location: Vyškov

PostPosted: Sat May 25, 2013 9:56 am    Post subject: chiptuning Reply with quote

Čau, mám chip už asi 1rok na 1,4 TDCi, dělala to firma z Prahy, která má v ceně i měření výkonu před a po upravě včetně dokladu s křivkami momentů a výkonu, proto jsem jel až tam, navíc to měli v akci asi kolem 3000Kč a velmi dobře popsané a vysvětlené. Moje zkušenosti za rok provozu- spotřeba cca stejná, auto jde daleko líp do otáček hlavně je to znát od asi 1800 ot/min. Při jízdě kolem 90Km/h jede úplně zlehka a když potřebuju zrychlit kvůli předjetí, tak je to hodně znát. Na dálnici jezdím kolem 120km/h, ale je tam zase znát daleko větší výkonová rezerva když by bylo potřeba. Ve městě to moc poznat není. Celkově to můžu jenom doporučit. Ohledně opotřebení dílů jsem zatím žádný problém nezaznamenal. Šel bych do toho určitě znovu, možná bych byl opatrnější u nového vozu kvůli záruce apod., ale já mám rok 2004, tak to neřeším.
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi CHIP 68KW 2004, stříbrná metalíza
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group