Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Po 1700 km

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
HelaS
Guest





PostPosted: Sat Jun 28, 2008 11:20 pm    Post subject: Po 1700 km Reply with quote

Ahoj, a ještě jednou dík za tohle fórum...
Mám najeto 1700 (přesně Smile a volám servis: dvojka je strašně líná, někdy nastartuju až napodruhé, ve volnoběhu při teplém motoru (studeném nikoli) otáčky kolísají až je to o strach, při jakémkoli polechtání plynu na silnici dostatečně dobré, aby to bylo slyšet, se ozývá tiché pískání na hranici slyšitelnosti (záleží na věku posluchače).

V servisu v Kuřimi mě hned objednali, prý se na to ochotně podívají (a věřím jim - letité dobré zkušenosti). Já se jich jen ptala, jestli je to běžné, nebo ne... tady jsem to nenašla, tak píšu, třeba to tu někoho bude zajímat.

Ale - autíčko úžasné, vyhrabali jsme se bez problému po durch zablácené cestě se sklonem tak 20 %, i když nahozená je i střecha Smile. Vyhrabali není přesné - bez problému vyjeli!

A vešla se nám krabice s mobilní klimatizací + tři baby. S rezervou. Milá změna od Fiesty.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group